Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

stef

 Moze da se predje jednom preko toga, da se shvati kao trenutna slabost partnera, ali vise od toga  :nene:

katarina

Da ali jel nekom treba tako slab partner onda? Ja ga ne zelim.

Al-Jasmina

Katarina  :cvet slazem se...
Radije bih bila sama
nego da ne mogu da imam poverenje u osobu s kojom sam.

Mashrum

Tako je. I ja se slažem.  :happy:
Može se preći preko jednom, ako je to trenutno posrnuće partnera.

shmizla

Slazem se i ja! Jer ako je posrnuo jednom, posrnuce opet!!! A takav mi ne treba! Vredim mnogo vise, dajem mnogo vise, i to i trazim zauzvrat!!!

Al-Jasmina

@ Mashrum
:> ali mi smo rekli da ne moze ni jednom  :happy:
:116: :116: :116:

Mashrum

Mznam! :>  Ja se slo¾ih sa Stefom.

..izgleda da ©mizla to nije primetila.  :)): :happy:

Nightmaster

Nikad! To je bzvz. Bolje da joj kazes da ti se ne svidja vise, ima druga i sl. To je ono sto najvise mrzim u vezi. Ako imam poverenja u nju, i ona u mene, kazi sta ne valja. Zato smo valjda pametniji od zivotinja, uvek mozemo da kazemo sta mislimo, osecamo i sl.

SLATKIS

jeeeeeeeee prvi mu¹karac koji misli kao ja

za¹to bi se svaðali kada se sazna za prevaru kada mo¾e sve lepo da se zavr¹i

Nightmaster

A i tim sto je prevaris, pljunuo si na nju. Ako stvarno volis, to neces uraditi. Gazis sebe i svoje principe, zbog cega? Sexxxa, mazenja??? Nije vredno toga. 

SLATKIS

ne misle svi tako.Veæina mu¹karaca je za prevaru to im je ka¾u interesantnije

Al-Jasmina

#281
Quote from: Nightmaster on 07-02-2008, 11:11:20
A i tim sto je prevaris, pljunuo si na nju. Ako stvarno volis, to neces uraditi. Gazis sebe i svoje principe, zbog cega? Sexxxa, mazenja??? Nije vredno toga. 

Slazem se  :cvet
Ali neki ljudi nemaju principe po kojima je prevara "pljuvanje" na partnera...prosto dozivljavaju neke stvari bez uzrujavanja, mozda bes strasti... U svakom slucaju gube nesto ili nemaju!

ares

Quote from: Nightmaster on 07-02-2008, 11:11:20
A i tim sto je prevaris, pljunuo si na nju. Ako stvarno volis, to neces uraditi. Gazis sebe i svoje principe, zbog cega? Sexxxa, mazenja??? Nije vredno toga. 
U potpunosti se slazem!

Modesty Blaise

Razumem sta ljudi hoce da kazu sa "imam 20 godina i necu da se tu zakopavam sa nekim "...ali...u mom slucaju kad sam potpuno zadovoljna vezom,sa svojom 21 godinom,nemam potrebu ni pomisao na prevaru...traziti nesto vise od toga bilo bi "leba preko pogache"....

Nightmaster

Oni koji varaju, su slabi muskarci sa kompleksom nize vrednosti. Mnogi moji drugovi se ne slazu sa mnom. Primer: Do pre sest meseci sam imao dugu i lepu vezu. Cimer i neki moji "drugovi" su mi se podsmevali sto nisam prevario sad svoju bivsu devojku, a imao sam prilika. Nije me interesovalo, za mene je bila jedina. Mozda je to malo cudno, sa obzirom na godine, ali to je deo mene. I svaka buduca, koju cu voleti i deliti sa njom mnogo toga, postupicu na isti nacin.