Varate??? Kad???

Started by katarina, 27-07-2006, 15:14:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Roben

Quote from: SLATKIS on 11-03-2008, 15:11:31
Pesimisto opet ti kvari¹ raspolo¾enje ljudi

Ja na tim oblacima nisam nikad bila pa ako ima mesta povedite i mene!!! :a

Ja lièno ne verujem u ljubav i to da ako je neko "zaljubljen" neæe nikad prevariti

Èuda se ne de¹avaju
steta ako je tako  :ohwell:

zaljublenost je nesto divno  :ljubav:
covek se totalno promeni za 180 stepeni

bibi

Svako prica iz licnog iskustva.....

Neko ima srece u ljubavi,a neko ne,neko se gadno opece,a neko ne.....

Sve je to lepo dok traje....a sta posle...... a005 :)): :a

pexualis

Quote from: bibi on 11-03-2008, 17:43:31
Svako prica iz licnog iskustva.....

Neko ima srece u ljubavi,a neko ne,neko se gadno opece,a neko ne.....

Sve je to lepo dok traje....a sta posle...... a005 :)): :a

Kad neka veza prestane da traje, onda lepo nadjes novu ljubav. Naravno da se nova ljubav ne moze desiti preko noci, za sve je u zivotu potrebno strpljenje, ali moras je i traziti da bi je nasla... Moj moto je da mi svaka naredna cura mora biti bolja od svih prethodnih zajedno! U svakom pogledu, i kao osoba, i po izgledu. I veoma sam zahvalan svim bivsim devojkama, jer da nisam raskinuo s njima, ne bih upoznao puno bolje, lepse i zanimljivije devojke...

SLATKIS

Quote from: Roben on 11-03-2008, 15:48:29
Quote from: SLATKIS on 11-03-2008, 15:11:31
Pesimisto opet ti kvari¹ raspolo¾enje ljudi

Ja na tim oblacima nisam nikad bila pa ako ima mesta povedite i mene!!! :a

Ja lièno ne verujem u ljubav i to da ako je neko "zaljubljen" neæe nikad prevariti

Èuda se ne de¹avaju
steta ako je tako  :ohwell:

zaljublenost je nesto divno  :ljubav:
covek se totalno promeni za 180 stepeni

eee ba¹ sam na ovo mislila to mi se nikada nije desilo nadam se i da neæe to nije dobro po pona¹anje ljudi

ma daj taman za nekog pomislim jao super su par zaljubljeni su,kad ono prevario/la sa prvim koji je nai¹ao ne znam ¹ta je ljudima

bile su ljubavi nekada kada su se moji roditelji voleli,prosto da ne poveruje¹ posle 35 godina braka svetlucaju im oèi kada se posle du¾eg vremena vide(èesto su razdvojeni zbog mene naizmenièno dolaze) a i ceo dan su sreæni zbog dolaska

neverovatno,ali danas retko postoje takva meðusobna po¹tovanja i ljubavi

Al-Jasmina

Pexualis :cvet Zanimljivo receno ali istovremeno je i diskretno udaljavanje od teme

gaga :)

Quote from: alfie on 11-03-2008, 00:25:08
Pa, ljudi,ba¹ vam se divim!
U kakvim ste vi to oblacima!? :a :a :a
Hoæete i mene tamo da povedete? Ovde ba¹ te¹ko ide...
probaj, alfie, nije tesko...
stvori sebi mali oblacic na kom ce sve biti po tvojoj volji, malo optimizma, postovanja druge polovine i to je to...  :wink: 
nema tu neke filozifije...  :)):

dirigent

Quote from: alfie on 11-03-2008, 00:25:08
Pa, ljudi,ba¹ vam se divim!
U kakvim ste vi to oblacima!? :a :a :a
Hoæete i mene tamo da povedete? Ovde ba¹ te¹ko ide...

     Alfi , de se zuris , ajmo na pivo!  :djavo

     Ne znam  ,sto sam stariji sve vise razdvajam sex od ljubavi i ljubav od sexa. Ovo prvo je bolje za sex , a ovo drugo ucvrscuje ljubav dublje jer ne mora da se oslanja na prvo. Nazovimo to pragmatizmom kakav god da jeste.

philoserbiana

#307

citat od pexualis-a    :Kad neka veza prestane da traje, onda lepo nadjes novu ljubav. Naravno da se nova ljubav ne moze desiti preko noci, za sve je u zivotu potrebno strpljenje, ali moras je i traziti da bi je nasla... Moj moto je da mi svaka naredna cura mora biti bolja od svih prethodnih zajedno! U svakom pogledu, i kao osoba, i po izgledu. I veoma sam zahvalan svim bivsim devojkama, jer da nisam raskinuo s njima, ne bih upoznao puno bolje, lepse i zanimljivije devojke...

[/quote]u toj tvojoj filozofiji mozes da nadrljas...izgleda da su ti mnogo veliki apetiti...savet-obuzdaj se jer nikada neces biti zadovoljan osobom pored sebe...ili se nikada neces ozeniti ili ces varati svoju zenu do 101 i nazad jer ces stalno misliti da je neka druga "bolja,lepsa,zanimljivija".zasto je vazno da ti sledeca devojka bolje izgleda od prethodne ?  :hm
tako sam zakljucila iz tvog posta  :K

pexualis

#308
Quote from: philoserbiana on 26-03-2008, 07:59:46


citat od pexualis-a    :Kad neka veza prestane da traje, onda lepo nadjes novu ljubav. Naravno da se nova ljubav ne moze desiti preko noci, za sve je u zivotu potrebno strpljenje, ali moras je i traziti da bi je nasla... Moj moto je da mi svaka naredna cura mora biti bolja od svih prethodnih zajedno! U svakom pogledu, i kao osoba, i po izgledu. I veoma sam zahvalan svim bivsim devojkama, jer da nisam raskinuo s njima, ne bih upoznao puno bolje, lepse i zanimljivije devojke...

u toj tvojoj filozofiji mozes da nadrljas...izgleda da su ti mnogo veliki apetiti...savet-obuzdaj se jer nikada neces biti zadovoljan osobom pored sebe...ili se nikada neces ozeniti ili ces varati svoju zenu do 101 i nazad jer ces stalno misliti da je neka druga "bolja,lepsa,zanimljivija".zasto je vazno da ti sledeca devojka bolje izgleda od prethodne ?  :hm
tako sam zakljucila iz tvog posta  :K
[/quote]

Izgled sam stavio na drugo mesto. Ako cura sa kojom sam zbog nekih nepremostivih razlika raskinuo, a licno, sam nisam necim losim ubrzao da do tog raskida dodje, naravno da cu imati zelju da mi naredna cura bude bolja, razumnija, pametnija i zrelija kao osoba, jer da je prethodna bila takva, jos bih verovatno bio sa njom u vezi... A i izgled je naravno bitan, ali sam ga stavio na 2. mesto. Ja imam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako sirok ukus, svidjaju mi se svi moguci tipovi cura, od pankerke onono3ne na keca i sa mindjusom u nosu (ali da je slatka), do neke smerne curice obucene kao za neko vencanje... :)

aska

Brede, u pravu si potpuno. Imala sam dugu vezu i imali smo prekid od dva meseca kada je, sada vec moj bivsi, bio sa drugom. iako zvanicno prevare nije bilo jer tada nismo bili zajedno, nikada vise nije bilo isto.. i veza se vukla jos godinu dana i pukla na kraju... sve u svemu, poverenje se ne vraca.
Sve u svemu, ja mu nisam vise verovala a mnogo je bolelo jer sam ga stvarno volela...
nikada vas nista ne obavezuje da budete sa nekim, to je DOBROVOLJNA i OBOSTRANA odluka, nismo mali vise... cemu onda varanje?!
a i krajnjem slucaju, kada cete da trazite i nemate obaveze prema drugima, ako ne sada?

Mashrum

#310
Quote from: aska on 18-04-2008, 20:53:08
Brede, u pravu si potpuno.

Brede? :hmm  Ok, ili sam tjorava ili ne znam šta..ali ja ne vidim gde je ovde Bred pisao.  :happy:
**********************************
Ne kapiram ovo gore.
Čekaj, izgubila si poverenje u njega, zato što je u periodu kad niste bili zajedno on bio s drugom?

Quote from: aska on 18-04-2008, 20:53:08
nikada vas nista ne obavezuje da budete sa nekim, to je DOBROVOLJNA i OBOSTRANA odluka, nismo mali vise... cemu onda varanje?!
a i krajnjem slucaju, kada cete da trazite i nemate obaveze prema drugima, ako ne sada?
Neki ljudi nikada ne prestaju da varaju. I to nema nikakve veze s odrastanjem.
Jednostavno oni to vole da rade.
Trebaš prihvatiti da se ljudi razlikuju..od čoveka do čoveka. Svako je svet za sebe.

Ja uvek kažem..bilo bi zaista dosadno kada bi svi ljudi bili isti.. Taaako dosadno..  :happy: :cvet

philoserbiana

a ja kazem da bi bilo tako lepo kada ljudi ne bi varali jedni druge,a ni sebe  :cvet

Mashrum


Iskreno i ja bih volela da su svi ljudi dobrice, i da niko nikog ne vara..i ko zna ¹ta veæ.
Stvar je upravo u tome ¹to smo ljudi, i ¹to nismo savr¹eni.

Ne branim ja one koji vole da varaju..oni najbolje znaju kako im je..kada sede na dve,tri,èetri stolice.
Treba to izdr¾ati.  :happy:

philo:  :cvet

Al-Jasmina

 :> cuj izdrzati?
Treba rasiriti..ovaj pozadinu na tih 3-4-5 stolica  :smekerica:
:116: :116: :116:

Mash,
svaka ti je na mestu  :Bog

Mashrum

Jaaoj..bre..  :face: ..Jass! Nije mi dobro od te bljak vizualizacije!  :bljak:
Mojne to da mi radi¹!  :H

Mislila sam na njihovo trèkaranje s jedne stolice na drugu, a ne to..bwe!  :wink: :happy: