®urka povodom 6.roðendana Sportskog dru¹tva-29.novembar u Ta¹ klubu

Started by mikele, 23-11-2007, 19:38:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikele

Mnogi su me pitali kada æe ¾urka SDFF,a sada mogu sa sigurno¹æu da tvrdim da æe ¾urka biti u èetvrtak 29.novembra u Ta¹ klubu,ulica Ilije Gara¹anina 26.Ovom ¾urkom i zvanièno proslavljamo 6.roðendan SDFF.
Muziku æe pu¹tati DJ Scream i neæe biti ''domaæice''.
Karte se mogu kupiti na starom mestu od ponedeljka,a cena je 100 dinara.
Cene piæa æe biti ''popularne'' i to:
Jelen pivo 120 din.
Pelinkovac 120 din.
Tequila    120 din.
Gin-tonic  140 din.
Ðus-votka  140 din.

Doðite,biæe :ziveli :ziveli :ziveli

Pedja


Roben

нема домаћице  :ohwell:
онда ћу да прескочим а и није добро да се опијам пред испит

biwi

razmislicemo, nece biti domacice, solidarisem se sa robenom

*

Hvala Bogu pa nece biti domacice - dolazimo...

Mikele, znas sta ti je raditi, samo sto te ovog puta necemo izraditi :K

gaga :)


mikele

Quote from: gaga :) on 24-11-2007, 09:51:30
zasto bez domacice???  :hmm
Мора мало да се ''шара'',некада буде само домаћица,некада само страна музика,некада и једно и друго и тако редом. :wink:

lycos

nema domacice  :pljes: 
ne znam kako cu ukomponovati taj cetvrtak i dva kolokovijuma naredne nedelje...  :ohwell:

biwi

cekaj mikele, bila je prosli put domacica, zar sada ne bi bilo logicno da se napravi prelaz i da bude pola pola, a sledeca zurka samo strano, na koju ne bih dosao.... O0 O0 O0

Sole

pola-pola je  :Bog
ali, nema veze, ako je dobro drustvo i atmosfera na nivou, onda nema greske!  :~ :ziveli :>

*

Pola - pola je bila proslog puta i red je da se i mi, koji to ne slusamo, opustimo! :K

No, back na temu :1

biwi


zoe

Quote from: mikele on 23-11-2007, 19:38:40
tvrdim da æe ¾urka biti u èetvrtak 29.novembra u Ta¹ klubu

Па зар на светог Авноја? :>
А оће бити прасића? Печених, наравно...?

Иначе, ја се давно једном одлично проведох на журци СДФФ-а у Саргону... јер није било ни Д од домаћице, логично... :igra:

*


biwi

* protiv tebe nemam nista, bar za sada, samo mi se ne svidja sto podrzavas ideju zurke gde ce biti samo strane muzike, to me najvise izludjuje, da kada odem na zurku, izadjem da slusam samo tuc, tuc, tada dobijam ospice!!!!!!!

nemam ja nista protiv da ta muzika ide do nekih 1 a posle domacica da se covek lepo provede...