®urka povodom 6.roðendana Sportskog dru¹tva-29.novembar u Ta¹ klubu

Started by mikele, 23-11-2007, 19:38:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

*

ALi, biwi, o ukusima ne treba raspravljati - zato bar ne treba brinuti u Bg-u, mozes naci sta god zelis.
Ja, recimo, ne volim domacicu, zato i nisam bila na prosloj zurci, i ne pitam zasto je bila samo domacica, jer znam da ljudi to slusaju...

Tako da...
[off] bitno da mi navijamo za Zvezdu [/off] :~

Valter_


josefina87

bas je super..
ma ljudi o ukusima ne treba raspravljati!
mislim da je posl. put bilo,pa je red da sada i mi koji vise volimo stranu muziku uzivamo!
dosta vise rasprave o tome!
tako je kako je!
:~ :~

stef

 Ma zurke su uvek dobre, kakva god muzika bila, drustvo je bitno!

qwertz

I ja se slazem, ako je dobro drustvo desava mi se i da ne konstatujem muziku, mada da ste mene pitali . . .

vlada89

I ja sam za mesano ali dolazim :) Samo ako neko moze da pojasni kako doci do tamo  :a

tarantulica


igrackica

Vid', vid', nema me 2 dana, vi Boga oca ispisali  :F  :K
K'o da je bitno kakva je muzika, licno vise volim stranu muziku, jer to sto volim od domaceg nije za klubove, ali i uz domacu se extra provedem!
Nece biti valjda "tuc, tuc" sto kaze biwi, valjda ce biti komercijala i hitici :)
Smekeru, ja cu da ti objasnim gde je klub, nista ne brini  :wink:

mikele

Биви немој да ''палиш'' ватру када нема потребе за тим.Да је бил добро на прошлој журци са живом свирком,јесте било је.Али исто тако било је ХУ журки са страном музиком и увек је било врх,тако да...
Као што рекоше људи о укусима не вреди расправљати,тако да вас молим да овде не расправљате о томе.Можете да дате предлоге и слично,али без препуцавања у недоглед. :wink:
Шмекеру ако ти нису објаснили где је клуб Таш,ти се само јави(мада верујем да је играчкица то средила) :K
Што се тиче музике,неће бити туц-туц,већ ће бити комерцијална клубска музика која се данас највише слуша.
Ето толико.

biwi

ma mikele salim se ja, nego ja voljim da "palim" vatru, to obozavam!!!!!!!!!! ali isto tako i znas da ja verujem u tvoj odabir i ne sumnjam da ce zurka bit pun pogodak, makar da ce biti upola dobra kao sto je bilo na heavenu gde je bila domacica!!!!! :K :K :K :K :K :K :K

*

Quote from: biwi on 26-11-2007, 10:13:50
ali isto tako i znas da ja verujem u tvoj odabir i ne sumnjam da ce zurka bit pun pogodak,

Ne slihtaj se :*:

:K :K

Shaft

Biwi NE U DUBOKU VODU , BIwi Ne SE SLIHTATI  !!!
:nene: :nene: .blah. :plez :plez .blah. :plez .blah. :plez .blah. :plez .blah. :plez .blah. :K :>
Biwi i ja verujem u tvoj odabir , ostani dosledan svog stava i ne menjaj misljenje braticu ... Vazno je drugarstvo , ZEZANJE !!!!!!!!!!!!

Valter_

Biwi, chepuljo ! chepuljo !!!  :bljak: :bljak: :bljak:
podrzi svoj stav do kraja i nemoj da dodjes na zurku !!!! :plez :plez :plez


ivanchica

E pa Biwi,moze neka zurka da prodje i bez tebe,necemo mnogo patiti!:-)
+ DJ Scream-a nismo odavno culi,uzeleli smo ga se!:-)
Potpuno podrzavam izbor muzike,ljudi,dodjite!! :-)

Enea

dve strane chitam bez domacjice, bez domacjice..

kada ono.. kako bre nema domacje radze?  :ziveli

dobro, dobro, daj shta dash  :>