®urka povodom 6.roðendana Sportskog dru¹tva-29.novembar u Ta¹ klubu

Started by mikele, 23-11-2007, 19:38:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

milutin


Darker

Svaki sledeæi off i chat bri¹em!!! puc

mikele

Само да вам дам један савет.
Обратите пажњу колико вам конобари наплаћију пиће јер они су стари преваранти.Запамтите цене пића са почетка ове теме и водите рачуна да вас не преваре.
А ја ћу видети да у клубу на неколико видних места залепим ове снижене цене,па ако вас конобар превари,само му покажите на тај ценовник.
Ето толико.
Видимо се вечерас :ziveli

igrackica


Tinkerbell

jel mogu ja da svratim?  jel mi treba neka ulaznica ili nesto?  :K

biwi

treba ulaznica, mogao si da je kupis u sd danas, ali bice ih i na ulazu, i to dosta

stef


biwi


lycos

lepo se provedite :ziveli
biwi brate popi malo i za mene, znam da hoces..:ziveli

stef


lycos

Biwi kapacitet ! Biwi za sve ! :K :K
Ne brini Stef nadoknadices sve na narednoj medicinijadi!

tarantulica


biwi

e ovako ljudi!!!!! utisci sa sinocne zurke, prvo sam imao nekih problema sa mojim mozgom, nesto je bio tesko zabagovao pa sam na zurku kasnio citavih 2 sata, znaci tek oko 1 sam bio, i sto je najgore cekao sam na ulazu 30min da udjem,jbg tako je kada se zurke prave na tim fensi tuc, tuc mestima!
unutra guzva, nema mesta da se stoji i negde oko pola 2, 2 pocenje vec malo da se prazni,ja idalje onako sm,oren od muzike vatam se zaq  :ziveli :ziveli :ziveli, i samo u jednom trenutnku pocinje USNE, USNE BOJE VINA........ I NASTAJE opsta ludnica, moram vam reci da sam ostao do 5 i da sada ne znam za koje pleme jasem ali je ipak vredelo!!!!

* nesto te nisam video vise posle 2 sata, sto???? :K :K :K

*

Quote from: biwi on 30-11-2007, 10:06:46
moram vam reci da sam ostao do 5
:shock

Quote from: biwi on 30-11-2007, 10:06:46
* nesto te nisam video vise posle 2 sata, sto???? :K :K :K

Biwi, dogovorismo li se mi nesto sinoc? :*:
Ostala sam ja do 3, ne znam ja zasto ti mene nisi video :hm

:K :K

I, da, slazem se sa Biwijem - u stvari, mislim da smo se svi tu slozili da je sinoc bila katastrofalna guzva. Zamislite kad se i Biwi smorio :trfr:

cvjetic