Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

jeckili_cg

nema veze evo ja tebi saljem jedan :~kad se vi raspustate? mi smo slobodni od 20 maja,ali mislim da ce da pomere kraj za 16,tako da cemo i tada imati vremena na pretek,bice veselo: ja,more i 2 zbirke :K

joa

Blago tebi...Ja idem u farmaceutsku skolu i to ogledni smer,nama je ludnica...Idemo do 16.maja u skolu,a onda imamo dve nedelje predmaturske pripreme,moramo da ucimo 6 strucnih predmeta-farmakologiju,farmaceutsku tehnologiju,farmaceutsku hemiju,farmakognoziju,organizaciju farmaceutske delatnosti,farmaceutsko-tehnoloske operacije.A izlazemo onaj predmet koji izvucemo na dan ispita,s tim sto ako izvucem tehnologiju ili farm. hemiju moram i prakticno da polazem,plus pismeni iz srpskog.Sve ce to biti pocetkom juna,a kad se zavrsi onda prijemni...Ko prezivi pricace..

jeckili_cg

pa kod tebe ce stvarno biti gusto...ali sredices ti to :box

Bla_bla_blaaaa

Uh nase medicinske ubijaju sa tim polaganjem maturskog ispita,znaci 300cuda spremas.... :roll: :ohwell:

nirre

Kod nas u cg biras prvo predmet pa ucis sto je bzv jer time samo 1 spremas dok kod vas je teze i bolje.

Ivana_89

da li se zna kad ce biti prijemni ispit?
kad se podlazu dokumenta?
izlazi li informator?
izlaze li nove zbirke?
:cvet

Bred

za prva dva se jos nista ne zna, mislim.
:wink:

milica_d

Ne brini Ivana,nece ti promaci... :>

Samo idi na sajt povremeno i prati desavanja,bices blagovremeno obavestena... :wave:

Wlada

Мислим да неће излазити нове збирке...
Информатор ти не треба, кад имаш нас :K
А остале информације ћеш видети на сајту као што рече Милица  :cvet

Ivana_89

znam da imam vas, ali opet, ne moze da skodi ako pogledam informator  :)):
hvala u svakom slucaju  :cvet

Bla_bla_blaaaa

Nama je prijemni bio 26 i 27 juna...tako nesto..>Verovatno ce i sad tako neki period :)

a ne znam da li informator postoji  :roll:

mihajilo

jel se prijemni polaze u subotu i nedelju?Jel tako bilo do sad?

Cecilly

Nama je prosle godine bio radni dan!

milica_d

Koliko se secam u sredu je bila matematika,a u cetvrtak hemija... :)):
Davno je to bilo... :K
Ja informator sa naseg fakulteta u zivotu nisam videla,pa sam ovde...opusteno... :wink:

AnaCrvena

u informatoru ti pise isto sto i na sajtu,plan studija-koje predmete kad imas i tako to...kako god-nista korisno!bar je tako bilo pre pet godina  :K