Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Pa novo...nema nista...kuvanje na faxu i tako to...
.blah.

Ja ni ne znam kakav je informator... :stid:

Ivana_89

Quote from: mihajilo on 02-06-2008, 20:16:19
e kad bi mogao da se dokopam tog informatora...al' mrzi me da se cimam do faxa.Ako neko moze nek okaci na forum. :K
A i sta ima novo,sve su rekli do sad...
valjda pise samo nesto o faxu, ja ga dobijam u cetvr, nisu postavili zadatke...  :hmm

zerocool

Ako je taj informator, ono sto smo mi ranije kupovali, onda tu ne ocekujte zadatke, a jedino sto pise je spisak predmeta i fond casova. Mozda to znaci nekom ko se dvoumi oko smerova. Pretpostavljam da se izmenio u odnosu na ovaj iz 2002, ipak bolonja i tako to

lelica

Znaci,dovoljno je da vezbam hemiju iz zbirke sa fakulteta?Ja vec imam 70 poena,ne polazem matematiku..A hvata me panika

Wlada

Quote from: lelica on 05-06-2008, 21:44:04
Znaci,dovoljno je da vezbam hemiju iz zbirke sa fakulteta?Ja vec imam 70 poena,ne polazem matematiku..A hvata me panika
:siza:
Желиш да кажеш да си могла математику да спремиш за такмичење,
да имаш све петице,
а сада не можеш да положиш хемију
макар и са просечним бројем поена,
колико је теби сада потребно за упис.
:116:


Опусти се...

Girl

Smejurija...

Nego, samo sedenje, sedenje i sedenje. Zapnite svi sada, a posle - 3 meseca leskarite, izlazite, kako zelite...
Pa, onda opet - sedenje, sedenje, sedenje...  :116:

:cvet  :cvet

Moze sve da se uklopi, samo ako zelite. Ako ne znate kako, prihvatite savete od uspesnih studenata... Dovoljno za vase prve korake na ovom fakultetu je vec receno u mnostvo tema, listajte kad imate vremena...

:wave:

jeckili_cg

ljudi hitno mi treba odgovor:sta se podrazumeva pod nostrifikacijom diplome za ucenike iz cg,makedonije,bosne i okolnih zemalja?

Wlada

Да би диплома стечена у страном фармацеутском факултету била валидна на простору Србије, мора да прође "проверу", тј. вероватно се полажу неки испити, мало новца...
Тако је и са дипломом из Србије у другим земљама.

milica_d

jeckili,sve ovo sto je Wlada napisao,vazi i za diplome srednjih strucnih skola i gimnazija. :cvet

jeckili_cg

U koliko rata placaju samofinasnirajuci i da li se prva rata placa pri upisu?

buu

valjda u 4, a pri upisu cini mi se jedna, neka jos neko potvrdi!!!
pa, kako napredujete sa prijemnim buduce kolege? :~

atex


milica_d

idi na sajt fakulteta,tamo sve lepo pise... :cvet

Salle-kv

Placa se u 4 rate,prva rata je 32.500 din(bila proshle god)....placa se prilikom upisa...eto..:)
:wink:

njanja

Napredujemo, valjda  :ohwell:
Molim vas za test 2007, da proverimo gde smo, please