Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Informacije o prijemnom ispitu 2008.god na Farmaceutskom fakultetu u Beogradu (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?page=prijemni,%20ispit,%20datum,%20farmacija)

yyy

Da li neko zna kada se predaju dokumenit za upis na fakultet bezbednosti i kada je prijemni :wink:

Bla_bla_blaaaa

Quote from: yyy on 16-06-2008, 13:23:13
Da li neko zna kada se predaju dokumenit za upis na fakultet bezbednosti i kada je prijemni :wink:

Zasto bi mi to znali?mozda da probas na njihovom sajtu ili forumu..

manojlo88

Pa mozda zato sto smo mi glavni sto se tice bezbednosti; jer kad mi roknemo lek sa isteklim rokom i nesto sl. ne pomaze ni DB,gotov si... :> :>

Wlada


Bred

@yyy-> http://www.ksfb.org.yu/forum/index.php

Informator se moze kupiti u FOTOKOPIRNICI fakulteta, radnim danom od 9-16h po ceni od 150din!

EnaF

Cao, ljudi. Ja hocu da upisem farmaciju, ali imam veliki problem. Nisam bila u mogucnosti da idem na pripreme, pa se spremam sama. Da li je mozda neko isao i da li su tamo naglasili sta ce biti na prijemnom? Da li ce biti ovi zadaci iz zbiraka ili ce oni dati nesto drugo?

Wiseguy

Kao sto bih i svakom ko je postavio to pitanje rekao, reci cu i tebi. Ja sam takodje spremao prijemni potpuno samostalno, bez i jednog privatnog casa ili priprema na fakultetu, i imao sam 91.37 poena ukupno. Spremi te dve zbirke koje je fakultet pripremio i nemoj ni za sta da se sekiras. S tim sto ovo vazi uz jedan uslov. To sto spremas, moras da spremis sa razumevanjem, odnosno nikako nista nemoj da ucis napamet. Tako si osigurala sebi da fino prodjes. Zadaci ne dolaze isti, ali dolaze vrlo slicni, sa promenjenim brojevima ili tako nesto. Zato, spremi sa razumevanjem i opusti se. Koliko sam ja pratio ove teme o upisu 2008/2009., imas i na prethodnim stranama po nesto o tome pa prelistaj...

Ivana_89

imam pitanje  :happy:

da li treba da vadim i lekarsko uverenje?

mihajilo

ti bolje nemoj jer ga neces ni dobiti  :> :> moraces da sredis preko veze  :>

A za nas ostale normalne jel treba to lekarsko?Nisam obracao paznju na to uopste...



Sory Ivana :cvet  :K

__Zmajche

Mi prosle godine nismo vadili, tako da ne verujem da je doslo do promena......
A i brat mi sad upisuje, tako da mislim da ne treba, nije mi nista pominjao....
SAmo imam pitanje, na sajtu fakulteta pise da su potrebne overene kopije svedocanstava, a na faksu da ne treba overene, a nismo ni mi overene predavali. Predavali smo originale na uvid i obicne kopije........
Da ne zna neko sta treba?

Ivana_89

pa pise na sajtu da kad se valjda prijavljuje prijemni onda overene fotokopije, a kad se vrsi upis, onda originali...
ja sam barem tako razumela...



Jovice, tvoj komentar cu elegantno da ignorisem  :happy:

Bla_bla_blaaaa

Da na upisu smo mi valjda davali originale...A za prijavu prijemnog, samo na uvid ti originali, a predas kopije valjda...

Filipa

Koliko je poena najmanje potrebno da se upadne na budzet? kakvo je stanje bilo prosle godine?
Hvala !!!

Bla_bla_blaaaa

Za MF 77.6 Tako bar stoji na onom spisku...

Al nama je matis bio nesto kao dosta tezi...pa je tu retko ko imao veliki broj poena(mislim vise od 25)...Al ne mora da znaci nista to, sve zavisi od toga kako ce uraditi ostatak generacije...Mozda vama bude vise, mozda nize...nikad se ne zna...