Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

mihajilo

#255
dada a za samof je trebalo 72.5 al' ko ce ga znati...Mislim da je pre 7-8-9 godina za MB trebalo vise nego za MF(preko 80 bodova).

Sta cete ako ne upisete?Ajd pisite o tome(naravno ne ovde nego tamo gde treba).

Brede zasto je zakljucana tema: Druga opcija upisa? Znam da je premestena,ali tamo pisu oni koji su vec upisali fax i pisu sta bi upisali da nisu farm...razumes...ipak nam treba ta tema.ajd potrudi se...

EnaF

e ljudi moze jedna mala pomoc? Jel isao neko na ovogodisnje pripreme? Da li su naglasili sta ce biti na prijemnom, narocito za hemiju?

Bla_bla_blaaaa

Pa mislim da nema sta da se neglasava...Zbirka, knjige i to je to .blah.

__Zmajche

Quote from: Bla_bla_blaaaa on 17-06-2008, 18:36:30
Da na upisu smo mi valjda davali originale...A za prijavu prijemnog, samo na uvid ti originali, a predas kopije valjda...

Da, pa mi smo kopije predavali, znamo mi da treba kopije, ali da li treba OVERENE (to znaci da nosis kopije u opstinu ili sud pa ti oni to overe, svaki za oko 200din)...... Nije ni to problem, nego da odnesemo overene, aoni da kazu obicne kopije ili obrnuto.......
Negde pise overene, negde neoverene.......

milica_d

moje prosle godine nisu bile overene...

_Zmajce,svrati sutra u studentsku i pitaj...Oni ce ti reci tacno...

__Zmajche


milica_d

Hajde pitacu ja sutra u studentskoj ako se setim i ako bude radila,pa cu vem javiti... :cvet

Bred

Quote from: mihajilo on 17-06-2008, 19:29:22
Brede zasto je zakljucana tema: Druga opcija upisa? Znam da je premestena,ali tamo pisu oni koji su vec upisali fax i pisu sta bi upisali da nisu farm...razumes...ipak nam treba ta tema.ajd potrudi se...
Zato sto lsicna tema vec postoji.

Verovatno ce vam ove ubuduce trebati:

Prebacivanje bodova sa prijemnog sa farmacije na neki drugi fax (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,8131.0.html)
Moguænost prebacivanja sa jednog smera na drugi (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,740.0.html)

milica_d

_Zmajce i svi ostali buduci brucosi... :cvet


Kopije MORAJU biti overena od strane opstine...
Tako kaze zena koja radi u studentskoj...

wicked_girl

sto se tice prebacivanja poena... jel je potrebno da se prijavi i na tom drugom faxu na koji zelimo da prebacimo poene?

__Zmajche

Heh
Nisam ja brucos :)
Brat mi je brucos......buduci :)
:cvet :cvet
Tnx Milice :)

tasha_90

e, i ja imam pitanje...  :wave: ove godine polazem prijemni za biohemiju, al me je drugarica isprepadala... kaze da ima ljudi koji ce zbog nizeg kriterijuma na biohemiji pokusati tamo, pa ce se kasnije prebaciti na farmaceutski smer, sto im je i zelja da upisu... jel to moze da se radi? jer je smor da nas izguraju sa liste, da bi posle presli na farmaciju... :wall: hvala unapred...

_sanja_

koliko ja znam to ne moze tako.pa svi bi to radili :) mada uvek ce biti mozda njih dvoje-troje koji ce za to naci vezu, ali ovako " ja hocu da se prebacim " i oni te prebace, mislim da nema nista od toga..   neka potvrdi jos neko... :roll:

micica

e ljudi ja se slabo snalazim ovde...gde treba da napisem zadatak koji mi treba? tnx

mihajilo

Quote from: wicked_girl on 20-06-2008, 10:38:06
sto se tice prebacivanja poena... jel je potrebno da se prijavi i na tom drugom faxu na koji zelimo da prebacimo poene?

i mene to zanima.Tj jel treba da se samo prijavimo na taj fax ili treba i da polazemo prijemni?
Npr za tehnologiju,u slucaju da ne upadnem da MF dal treba da polazem prijemni za tehmoloskida bi mogao da ga upisem?