Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

njanja

A hocete li biti dobri i obavestiti nas koji nismo iz bg-a kad izadje tamo marta/aprila,
a mozda i ranije?  :cvet  :cvet  :cvet

Bred

naravno, samo nas podsetite.  :wink:

jeckili_cg

Ljudi da li na fakultetu u prodaji postoji zbirka iz hemije koja se preporucuje za spremanje prijemnog,jer na spisku literature se u stvari nalaze nasi udzbenici.(npr konkretno kao zbirka za spremanje iz mat koja se moze uzeti na faxu)
poz za sve i srecna Nova godina :~ :~ :~ :~

Bla_bla_blaaaa

ja sam prosle godine na faxu u skriptarnici kupila zbirku (to je ustvari zbirka za medicinu,al je ok za vezbanje)...a u januaru prosle godine je izasla zbirka sa naseg faxa(tu su valjda zadaci koji su bili proslih godina na prijemnom).

jeckili_cg

ok,a da ne znas ko su mozda autori te zbirke?

Bla_bla_blaaaa

Tatijana Jovanovic
Mira Cakar
Gordana Popovic
Zagorka Koricanac
Vladimir Savic
Zorana Tokic- Vujosevic

jeckili_cg


lelica

Cao svima.I ja planiram da upisem farmaciju.Matematiku sam vec krenula da spremam,a hemiju nikako da pocnem...Sama se spremam,pa ne znam ni odakle da pocnem...Da li je dovoljno da iz hemije uradim samo zadatke iz zbirke za prijemni?Kako ste se vi spremali?  :wink:

__Zmajche

Quote from: lelica on 06-01-2008, 21:11:05
Cao svima.I ja planiram da upisem farmaciju.Matematiku sam vec krenula da spremam,a hemiju nikako da pocnem...Sama se spremam,pa ne znam ni odakle da pocnem...Da li je dovoljno da iz hemije uradim samo zadatke iz zbirke za prijemni?Kako ste se vi spremali?  :wink:
Evo, ja upravo dajem bratu instrukcije za spremanje.....
Hemija nama nije bila teska uopste za prijemni.....
Obnovi sve, a onda uzmi uradi neku zbirku iz hemije, uglavnom su sve slicne, a zatim onu malu koja je izasla prosle godine jerse ona najbrze uradi, pa samo da proveris sama sebe :)
A matematika je dovoljna ona zbirka, bili su nam ti zadaci, samo su bili malo izmenjeni brojevi, nista posebno......

_sanja_

iz matematike je dovoljno da uradis zadatke iz zbirke, a iz hemije ne. tu zbirku bih ti preporucila da radis na kraju. ja sam neorgansku vezbala iskljucivo iz zbirke za medicinu i ako te zadatke znas nece biti problema. sto se organske tice , mislim da je najbolje da prvo samo ucis teoriju,reakcije, jedinjenja, nazive, formule... a onda da proradis pitanja iz zbirke za farmaciju... kreni polako da radis... i u maju ce ti sve biti laganica... srecno :Z

mihajilo

jel moze neko da mi kaze kad mogu da kupim zbirke za prijemni?Dal' radi skriptarnica ovih dana?tenks:)

bibi

Mozes da kupis od sutra,a skriptarnica radi od 11-13h......... :cvet

mihajilo

#42
Thanks bibi,onda cu morati da uranim...dok docem do faxa... :cvet

E pa drugari,ja sam danas kupio zbirke za prijemni...vezite se polecemo :lol:
Bice ovde mojih pitanja sigurno,valjda ce neko moci da mi odgovori... :roll:

Bred

naravno, samo ti navali na bubanje  :wink: :K

mihajilo

#44
Pa da pocnemo... :K  Prvo;Jel moze neko da mi kaze sta sve moze da se unese na prijemni(digitron,periodni sistem,neke tablice npr zapremine idealnog gasa na razlicitim temperaturama)?
Drugo:Kako da izracunam koliko se molekula O2 nalazi u 30dm3 toga gasa pri norm. uslovima?Predpostavljam da je mnogo lak zadatak,ali sta cu... :stid:

odgovore mi mozete slati i na [email protected]