Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

jelena89

a to je prijava za studijski program koji zelis da upises? sta se popunjava na toj prijavi?  :cvet

tasha_90

to ti je samo jedan formular na koji upisujes podatke: ime, prezime, mat. br., par pitanja o jednom roditelju, prosek, obavezna sifra skole, koja se isto tamo nadje i to je to... :add10: :add10: :add10:

jelena89


njanja

Sifra skole? Kazes moze tamo da se nadje? Ima bas za sve skole?

tasha_90

tamo treba da se nadje, okaceno ke sa desne strane na oglasnoj tabi, u onoj prostoriji gde se dokumenta predaju... ima vecina, i iz drugih mesta, al npr moje skole nije bilo iako sam iz bg-a... pa mozes da upises nesto priblizno... ako je gimnazija, onda neku gimnaziju u blizini... ili medicinsku... ocigledno nije previse bitno... :wink:

irenica

drug mi danas javio da je do pola 11 bilo prijavljeno njih 250..ljudi bice gusto..valjda ce gps pomoci sutra da nadjem fax..oooo,ja i bg nikako da se slozimo.

Wlada

Ако не може ГПС а ти искористи услуге ГСП  :K
Лагано... Нас је било 600, вас ће бити одприлике исто толико, то нема никаквог значаја.

irenica

mnogo razmisljam..dal su svi oni bolje spremili od mene,dal se svi cimaju koliko i ja..?treba mi odmor.samo kad bi dan imao 36 sati,resila bih muke:) (ne znam ja sta je gsp):)

Wlada

Градско Саобраћајно Предузеће
Видећете колико ће вам ова кукњава изгледати смешно када будете уписали факултет. Смејаћете се самој помисли да сте сумњали у себе, али ајде, кроз то свако мора да прође. Покушајте да се опустите

irenica

kao da si upisao pre 13 godina..tako govoris!! pa moram da kukam.bar me ne cujes:) hvala za gradski..trltt.. bila sam ja sigurna u sebe do danas.dok se nisam uhvatila algebarskih jedn..i tad mi puklo sve.jedino dobro je sto zavrsavam za 4 dana. a sto se tice upisa,jel se dugo ceka,tipa od 9 do???

Bred

ali nemojte preterano da se opustate ...
ma koliko vam to kasnije mozda izgledalo smesno (mada meni ni sad to nije smesno) ovih dana, na neki nacin, vi sebi odredjujete buducnost ...  :wink:

Wlada

О томе ти причам, све ћеш да заборавиш оног тренутка када будеш добила нов миришљав црвени индекс  :wink:
Упис траје 2 дана, сами бирате када ћете доћи. Мало ћете чекати, лепити слике у индексе и попуњавати податке, ништа страшно...

mihajilo

jel diploma i svedocanstva mogu da se overe u svakoj opstini?

Inace ja se dvoumim...dal da idem na siguricu na MB ili da rizikujem na MF...

irenica

zavisi gde se pronalazis,na tebo je da odlucis.moze moze,idi rano ujutru,jer je navala u opstinama...ima jos mnogo do upisa.htela sam reci-cekanje prijave polaganja??ja cu da kukam uvek,a da bacam akcenat na to  koliko sam se namucila..

Wlada

Мислим да могу само у општини у којој се школа налази, мада нисам 100% сигуран.
Смерови се подоста разликују, више од 40% укупног градива једног смера не улази у други и обратно.
Размисли и одлучи сам. Није у питању само шта ћеш да упишеш него шта ћеш и како да завршиш и чиме ћеш се бавити до пензије.