Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

irenica

ne ne,ja sam iz kragujevca,moze u svakoj opstini grada. koliko sam ja cula,sa mb ne mozes nikad otvoriti svoju apoteku,biti  svoj covek.to je jedini razlog zasto ja upisujem mf,a ne bf. da imam svoju apoteku a ne butik.

Bred

Upravo tako.
Sa MF smerom radis u apoteci (imas pravo i da je sam otvoris) sa MB smerom radis u (medicinskoj)laboratoriji ... Uprosceno govoreci ...

buu

razumem vas sto kukate!
ISKRENO,

buu

 :wink:
evo nastavljam...
Iskreno, nijedan ispit nisam mogla da uporedim sa prijemnim!!! ako zaista zelis ovo samo da upises normalno da ti je cimanje, sledeci put je tek sledece godine!  :K ispit padnes, sledeci rok ponovo!!!
razmislite dobro koji cete smer, uopste nisu isti, i treba da znate sta zelite da budete!

:cvet za vas! izdrzite jos malo!!!

Wlada

Џаст а литл бит  :K

irenica

nemam drugu opciju,to je problem.samo da ne stvorim napon u glavi sama sebi,i pokvarim sve za sta sam se trudila!!to mi je frka.

buu

razumem te  :(
ja ti kazem, kada sam to prebrodila, hu...
samo hrabro!!!  i ta 4 dana ce proci...
:~

irenica

tako i ja razmisljam..onaj kome je ladovina,nece ni da se cima ni nista..upisuje reda radi..znaci,ne bih izdrzala ni dan duze od prvog.. a na prijemnom su vecina prosecni zadaci??ili su najtezi iz oblasti??dobro me neko razume,a ne osudjuje!! da mi drzis palceve:)

Wlada

Задаци су поређани градацијски, макар из матиша, тако да долазе и најлакши и осредњи и најтежи из различитих области.
Буу ти држи палчеве Иреници, ја ћу Михајлу, и биће све ок  :K

mihajilo

Hvala Wlado...samo pogresno si rekao :F Nije Mihajlo nego MIHAJILO :K

....samo da ja odlucim koji cu smer....Al' imam jos vremena do sutra ujutro  :lol: :lol:

Wlada

Брате мораш да будеш сигуран у себе.
Ништа у животу није сигурно, али мораш да имаш представу да ли можеш да добациш преко 80 поена за МФ или не можеш.

Ја сам нпр. знао да ћу уписати факс, наравно да сам паничио, али сам био уверен да ћу имати око 80 (имао сам нешто преко 82 и на буџету сам сад, дакле просечан успех) и само сам се плашио да не упаднем на самофинансирајући.
Реализам па ренесанса...  :K


irenica

to svakako.po nekim mojim proracunima treba oko 80% i iz hemije i iz mat za siguran upad na budzet..samo vladu savetujes,ccccc..muskarci

mihajilo

ma ja tesko da mogu preko 80,al' meni odgovara i samof.
Iz skole nosim 31....pa ti gledaj sad.Nisam ja panicar i pesimista,moze se reci da sam realan i razmisljam se dal da rizikujem ili ne.
Pricao mi je jedan rodjak koji se bavi medicinom dosta da je MB isto dobra i perspektivna posebno za muske :K

Varijanta je da idem na MFpa ako ne upadnem da odem na poljoprivredni(neki smer za kontrolu hrane...bla...bla).

milica_d

Pazi ovako,na mb se uvek prijavi manje ljudi nego na mf,ali prosle godine je posle prozivke za mf,bila prozivka za mb i posto je ostalo 15ak nepopunjenih mesta,profesorka koja je prozivala je lepo nastavila da ispituje studente koji su "ispod crte" za mf da li hoce da se upise kao samofin. na mb...

Moj savet ti je da odes na sajt i pogledas lepo oba stud. programa,predmete,razlike,stavi sve na papir i proceni,dosta se razlikuju,pa pogledaj gde se vise pronalazis...

irenica

e da,jel na prozivku dolaze svi ili samo samofin i ispod crte??