Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 22 Guests are viewing this topic.

Scharlize

Cao ljudi!I ja resih da postavim par pitanja.Da li ce izaci odvojene liste,na osnovu skolskog uspeha,za MF i MB?Proslih godina su bile spojene,a to je bas bezveze.I da li se zna koliko ih je konkurisalo ,do sada, za MB,svi pricaju samo o MF? Unapred hvala. :cvet

milica_d

Te liste ne znace nista,i odlikasi su padali prosle godine...Ne brini se...

Mnogo razmisljate o sporednim stvarima...opustite se... :wink:

marijabgd88

da, da, prijemni, i to... da...

juuu... pobedise spanci...  :~ :~ :~

mihajilo

imamo novog padobranca.Pa gde je docek???E bre farmaceuti.c c c

Zajedno se racunaju oba smera,znaci ove brojeve sto govorimo racuna se za oba smera spojeno.Ne znam koliko ima na MB...to tesko da mozes saznati.
Ovaj broj od 432 je zbir MB i MF posto ovi na faxu sve spajaju i sve je isto sve dok ne bude upis,e tada se deli na dve grupe....

PS dobro ti ime...jel umetnicko?

Ljube

ljudi poz od mene...evo jos malo pa je dan odluke...iz sekunde u sekundu je sve blizi prijemni..ali valjda ce sve biti ok...Samo da pitam ove koji polazu koliko su puta presli matu-hemiju??? lahva   :happy:

manojlo88

Ja nisam siguran kako je za MB,valjda 60+15,no nebitno...prosle godine mislim da se prijavilo 90ak,ako ne i manje,tako da ne treba da se ocekuje ni ove godine neko mnogo vece interesovanje,odprilike oko tog broja racunaj... Posto ti planiras ocigledno biohemiju mislim da ne bi trebalo da imas razloga za brigu ako si se spremala...bilo je slucajeva prosle godine koji su upisali sa po 7-8 poena i na mat i na hemiji,istina na samofinansirajuci... (ziva istina ljudi!)

buu

#426
mislim da sam mislila i na mb  :K

necemo da se iko oseca zapostavljenim!!!
e to je kolegijalnost!!!  :~
milica d je u pravu, nema veze koliko njih u startu ima 40 poena iz skole, trema hvata sve na ispitu!!  :roll:
ali vi polako uz nas razbijajte tremu!!! necete se ovih trzavica za 10 dana ni secati!!! verujte mi!!! najlepse leto nikada blize!!!  :~

mihajilo

ja bolje da ne pisem koliko sam ucio i koliko sam presao.Pisacu samo da popunim rubriku....Nisam vodio evidenciju i sad sam pred kraj napravio pauzu od mesec dana zbog skole i maturskog,pa sad pokusavam sve da predjem na brzinu...
Ma ako prodjem,sve vas castim picem :ziveli

PS naravno Bred placa  :lol: :lol:

marijabgd88

ma nema veze sto ih ima ne znam koliko sa 40 poena, 39.8, 39, 38... ja sam po poenima iz srednje skole bila otprilike 400ta... pa sam se upisala kao 182... verujem da neki nemaju realni prosek, neke verovatno unisti trema na ispitu pa i lose odrade... u svekom slucaju, nemojte gledati prosek... u stvari nemojte nista od tih nebitnih stvari gledati... samo, radite...  :wink:


woohoo... casti... woohoo...  :ziveli
:K

Scharlize

Mihajilo,jeste to mi je umetnicko ime...:)Hvala...
E,hvala vam svima.Ma ja sam mislilia da bi trebalo da stave odvojene liste,zato sto bih tada znala koliko je konkurisalo za MB,mada po svemu sudeci,nema nas mnogo...

Ljube

E sad sam video da nisu sva pitanja iz hemije isto bodovana???? neki nose 0,5 neki 1 i neki 1,5 ...e to istina???

buu

slazem se sa tobom!!! ajde sada na ucenje!!!  :batina
pa pogledajte sta pise ispod moje slicice!!!  :~
pozzzz za sve pa se 'vidimo'  :K
p.s. mihajilo drzimo te za post  :>

mihajilo

 Ma ja ne znam sto se cimate za smer MB.Ja sam mislio to da upisem kao siguricu...al' nekako mi "glupo" pa sam odlucio za MF,malo je uzbudljivije kad se rizikuje i naravno vise me privlaci farmacija.
kao sto rece Manojlo za MB je trebalo nesto preko 40 poena za samof i nesto vise od 50 za budzet.Pa mislim...to mozes na hemiji da izvuces na srecu zaokruzivanjem.
Al ne kapiram sto tako malo bodova treba,tj sto je tako malo zainteresovanih za taj smer.


Ljube mislim da je tako.Kao i za matu, i za hemiju ne nose isto bodova svi zadaci.zato se cak isplati i na mati rizikovati jer ako pogresis oduzmu ti npr. 0.3 boda,a ako tacno odgovoris dobijes 3 boda...Who risks he win!   :K my english is ploha


   buu Samo se cvrsto drzi,bice ovo paklena voznja u narednih nekoliko dana   :K

jelena89

eto ja  imam manojla, koji mi je i dao uputstva kako sutra da dodjem do farmaceutskog fakulteta i da se prijavim  :> :cvet ne znam ja da koristim gps na telefonu, pa ce biti gsp :> buu pa necu ti uzeti manojla  :>  :)): javljam vam sutra broj pijavljenih i bas bih volela da vas upoznam  :> neke cu u ponedeljak, a neke kasnije, ako se upisem..  tu spada manojlo :> :)):

Wlada

Листе ће наравно бити одвојене, тако да никако не може онај ко конкурише за МФ да упадне на МБ без обзира колико има поена.

Шарлиз, опуштено, прошле године су сви који су конкурисали на МБ уписали (чак је било пар слободних места на самофинансирајућем)  :wink:

ПС јелена 89 па буу није манкијева жена   :siza: Заборави, ја га прозивам да му вратим...