Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

manojlo88

Predaje se samo OZO,svesku nosis kuci da pokazes mami i tati...:) Dobro ce ti doci jer vec oko 20h na netu se pojave rezultati tako da odmah mozes znati sta si uradio... Mihajilo,tako idu redovi,bolje reci kolone,bas po tvojoj semi... Nisu svi u liniji, imas mozda 15ak kolona pa onda razmak i onda iza njih ostatak,u istoj liniji...nadam se da kapiras...

mihajilo

Hvala,kapiram.Cak sam nasao na netu neku sliku sa prijemnog :K
Jel postoji dres-code,tj. jel mogu ja u sorcu ili bermudama na prijemni?Jel moze samo voda,ja bi pre neku Guaranu da ponesem.Treba mi ovih dana. :ziveli


http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/06/28/_slike/001prijemni%20sajam_rristic27.06.07.07.jpg

Scharlize

Znaci odmah uvece posle matematike izadje lista sa tim poenima?

manojlo88

Ne postoji, mozes doci kako hoces...mislim, u sorcu,berdmudama... Za tecnosti ne znam, nije bilo takvih zahteva prosle god. koliko mi se cini,ali ne bi trebalo da prave problem...osim ako to ne ubrajaju u doping sredstva...:)


Quote from: Scharlize on 27-06-2008, 19:36:54
Znaci odmah uvece posle matematike izadje lista sa tim poenima?

Ne lista sa osvojenim poenima, nego resenja zadataka sa testa...


milica_d

Ne izadje lista,nego reseni zadaci,tako da mozes da proveris iz svoje vezbanke sta ti se poklapa i preracunas koliko poena imas...

Mihajilo   Mozes i kupaci da obuces  :>
          Mislim da bi bilo nehumano da u hali na 300stepeniuvode pravila oblacenja... :roll:





PS mislim Mane,stveno...pisemo u isto vreme...Necu sad da obrisem post,bas... :nonono:

mihajilo

Ma necu kupaci da oblacim,al bermude da.Pa posle hemije na Adu da proslavimo...sta god da bude :ziveli

Jos samo napisite jel ovako stanje sa bodovima bilo i prosle godine.Prvih 128 ima 40 bodova iz srednje...

milica_d

Jos cu ti samo jednom reci NE OPTERECUJ SE NEPOTREBNIM STVARIMA... :cvet


Ti poeni ama bas,ali bas NISTA,ali NISTA ne znace...

manojlo88

Hehehe... Nema veze, svaka pomoc im je dobrodosla, pa cak i  duplirana...:)

Pa, mislim da je bilo cak i vise,nesto mi je u glavi 150...

mihajilo

naravno...racunam da je oko 80-90 na MB-ostaje 450.Znaci da bi dosao do 250-og mesta treba da predjem 200 ljudi. :lol2: :lol2:

manojlo88

A dokle mi vama da ponavljamo; to vam nista nije od presudnog znacaja,PRIJEMNI je glavna stvar i ako ga uradis solidno, nemas problem... Ne bavite se statistikama,preliminarnim listama i ostalim, puna koncentracija na testove i trudite se sto bolje da uradite...

mihajilo

naravno mane>ja sam 520-i i znam dosta ljudi koji su ispred mene na listi a znam da su se spremili losije od mene(i to je moguce  :lol: ).
Ma na prijemnom je druga prica,ima onih koji sve znaju al' su extra panicari pa izgrese bzvz.

manojlo88

#476
E bas tako... Samo se usresredis na svoj rad i ne zanima te niko...ni pre ni posle prijemnog... To je moj princip koji me je super posluzio, naravno uz dooooosta ucenja pre...:p

I nemoj "Mane", ne volim to bas...:)

marijabgd88

a ljudi zasto razmisljate o tim stvarima...?? pa sta ako si koji vec na listi... kazem ti pola tih ljudi nema apsolutno  nikakvo znanje iz hemije ili matematike... cast izuzecima... znas li koliko samo ljudi prosle godine bilo iz medicinske i nije proslo zbog matematike...? i postoji mali milion drugih stvari zbog kojih neki nisu prosli... prosto, ne razmisljajte o tome... gledaj to ovako... moras matu da uradis bolje od njih...  :>

:cvet

jelena89

ja sam danas do bg-a presla 4. puta organsku hemiju (onu zelenu knjigu).. i jos par puta u povratku. hemiju prefektno znam, a matematiku sam pocela da spremam pre dve nedelje (jer sam htela medicinu da upisem), nisu teski zadaci, ali videcu kako cu da uradim.. matematiku sam presla jednom.  .blah.

ja sam bila 540 i neka prijavljena, pa sam racunala da ce ih biti preko 600, jer je imalo jos 1h prijave. sad sam pogledala liste na sajtu..

manojlo88

Uci matematiku jos ova 2-3 dana, ona pravi razliku na prijemnom... Hemiju svi manje-vise dobro urade, a matematika deli...(visegodisnja praksa)...