Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

buu

Ne postoji minimum! Znaci od 0-30!!! Tezite da imate tamo negde oko 30  :K

tasha_90

pa ja cu ne mb, tako da mogu i manje... :lol:

jelena89

manojlo, ne bi se ti obrukao da je prijemni iz hemije i biologije :)): oni koji upisuju farmaciju matematiku spremamju od januara, a ne dve nedelje pred prijemni.. ali videcemo rezultate mog dvonedeljnog pripemanja matematike :> ma ja ako se ne upisem, idem da sredim vizu i odoh kod sestre.. :wink:

lelica

Da li moze neko da mi kaze kako mogu da pogledam i na kom sajtu koje je moje mesto na polaganju?Hvala unapred :wink:...i koja je fora sa tim OZO papirom?

Cecilly

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/upis/integrisane-akademske-studije/raspored-mesta-na-prijemnom-ispitu/

Evo ovde je raspored sedenja.

OZO (Obrazac za odgovore) je karton na kome zaokruzujes svoje odgovore. Svako pitanje ima 5 ponudjenih odgovora, jedan je tacan. Samo OZO predajes. Svesku u kojoj radis i zadatke mozes da nosis kuci.

I sto se tice unosenja pica, mislim da je dozvoljena samo voda i to od 0.5
Ko nema, dobice je na sajmu.

A sto se tice mate, ja sam je spremila za nedelju dana,i imala sam 28 poena. Tako da ako ste je presli 2 puta i ako razumete zadatke ne bi trebalo da bude problema!  :happy:

Ivana_89

a tu svesku, isto dobijamo tamo?

Wlada

Да, и после је носите са собом.

EddieH

a sta se desava ako sada ne upadnem na budzet ? znam da treba da dam sve ispite u roku da bi presao na budzet,ali u kom ispitnom roku,da li se gleda prosek ocena?

Wlada

Треба да даш све испите из прве године до октобарског рока који је и последњи, тј да упишеш другу годину са положеним свим испитима из прве.
Просек није битан.

buu

#504
Quote from: lelica on 28-06-2008, 11:47:52
i koja je fora sa tim OZO papirom?
Na njemu ne sme biti greske, ne verujem da ce ti dati novi!!!
Tako da, veoma pazljivo sa tim  :cvet

Joj moram ovde da stavim post, oprostite buduce kolege!  :cvet
Za moje kolege: Nama se prosle godine zavrsio prijemni, izasla resenja i sve... Kakav osecaj... Nekako cudno.. Kao da to nikada nije bilo.. :roll:

Wlada

Мени је ћале честитао што сам упао на буџет,
онда сам отишао на неки рођендан,
и заборавио на вишемесечни напор.
А тако ће бити и њима.

lelica

Hvala puno  :)Ma samo da prodje,pa da konacno uzivam u raspustu...

Wlada

Лепо га искористи...
На факсу нећете никада имати толико слободног времена.

tasha_90

pa ako polozim, vec vidim kako cu da provedem raspust...
:~ :~ :~ :V :V :V :ziveli :ziveli :ziveli

mihajilo

tasha pridruzujem se tvom provodu

Ja vec u u torak posle prijemnog idem na Adu da slavim...kako god prijemni prosao. :ziveli