Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

Hm...pa sad bas iz Zemuna...Zar ti nije najbolje da ides kod nekog prof koji predaje u skoli?

Girl

Poslah ti pm.

Ako zelite da budete nasi buduci brucosi, ne zaboravite matematiku,  :wink:  nju bi trebalo jako dobro spremiti i nema nikakvih problema na samom prijemnom, posebno obratite paznju na analiticku geometriju.
Koliko ljudi vam je savetovalo da odlicno naucite organsku hemiju! tako da se nadam da cete ih poslusati i da ubuduce nece biti potrebe za ponavljanjem sta je najvaznije za prijemni. Organska, zadaci iz neorg., matematika! posebno analiticka i trigonometrija!

:wave:

Bred

 i ako vam treba vise casova, jeftiniji i svrsishodnije je da idete na pripreme na faxu. tj bar je bilo jeftnije pre 5-6 god, ne znam kako je sad  :K

Girl

To je individualno, a i imas u temi 'pripreme' koliko one kostaju ovde na faksu.  :wink:
Prof. na privatnim casovima posvecen(a) je samo tebi, vazno je da je uigran(a), da dobro zna sta te ocekuje na prijemnom i da radite samo to, pa su male sanse da ne prodjes ako se posvetis radu koliko treba. A same pripreme na faksu nisu garancija za upis, naravno.

mihajilo

Pripreme na faxu su vec pocele i to u decembru...Jel postoji neka mogucnost da se neko prikljuci kasnije ili postoji jos neki termnin npr od marta>>>

Girl

Ne postoji drugi termin i mislim da ne mozes kasnije da se prikljucis.

Bred

da.
mada apsolutno nije pripreme vam nisu garancija ni za sta  :wink:

mihajilo

#82
Quote from: Girl on 15-01-2008, 21:06:37
Prof. na privatnim casovima posvecen(a) je samo tebi, vazno je da je uigran(a), da dobro zna sta te ocekuje na prijemnom i da radite samo to, pa su male sanse da ne prodjes ako se posvetis radu koliko treba.
E to,i ja trazim nekog prof koji je upucen,koji zna sta je najvaznije za upis,a i kasnije za fax...   

AnaCrvena

ne mogu da ti dam bas konkretno ime i prezime,ali mozda da se raspitas o profesorima koji predaju u farmaceutskim srednjim skolama,oni su cesto vrlo upuceni...i najvaznija stvar je da se ne oslonis na profesora,vec na sebe!on/ona je tu samo da ti razjasni ono sto ne razumes,a na tebi je da to naucis,kad prodje cas sve ponovo sam da proradis...
to govorim jer znam puno ljudi koji su bacili gomile para na pripreme,casove i,na zalost,okinuli prijemni,bas iz toga razloga...

Bred

Quote from: AnaCrvena on 15-01-2008, 21:29:07
to govorim jer znam puno ljudi koji su bacili gomile para na pripreme,casove i,na zalost,okinuli prijemni,bas iz toga razloga...
takodje.
jos su dali pare koje je u tadasnje [moje] vreme bilo tesko i zamisliti.
dakle, opet se sve svodi na vas.  :wink:

bibi

Ja sam isla u farmaceutsku,ali nijedna profesorka iz srednje nije ni blizu onoj koja mi je predavala u osnovnoj skoli,zbog koje sam i zavolela hemiju....tako da,sve zavisi,ali potpuno se slazem da ako sam/sama ne sednes da ucis posle svih privatnih casova(ko ih koristi).....od istih nema nista.... :a

atex

kada je potrebno poceti sa spremanjem matematike tj.koliko ti treba da spremis matematiku ako se uzme u obzir da mi je znanje matematike iz srednje skole osrednje (naginje ka losem)

__Zmajche

Onda 3-4 meseca pre prijemnog....
Ali ces morati da obnovis lepo gradivo iz srednje....
nema mnogo zadataka ali su i u tih 50 zadataka iz oblasti dali sve sto moze da se da......
Sto pre pocni da spremas.....

AnaCrvena

da,pocni otprilike...sad!mislim,probaj nekako sam/a da procenis...
ja sam isto vrlo slabo znala matu,pa sam je radila vrlo dugo i na kraju je razbila!
to znaci da je sve moguce nauciti samo ako se iscimas...bilo bi dobro da imas od nekoga vec uradjene zadatke(ja sam to imala),ili nekoga ko ce ti pomoci da ih uradis kad zapne.

Quote from: bibi on 15-01-2008, 21:51:42
Ja sam isla u farmaceutsku,ali nijedna profesorka iz srednje nije ni blizu onoj koja mi je predavala u osnovnoj skoli,zbog koje sam i zavolela hemiju....tako da,sve zavisi

da,ali to nije bas univerzalno...htela sam reci da su profesori iz srednjih skola u toku,znaju sta ti treba,da se ne rasplinjujes na nesto sto ti niko nece traziti...

Bred

Da, uradjeni zadaci glavu spasavaju  :wink: :K