Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

bibi

Ana,naravno da nije univerzalno....samo kazem kako je bilo u mojoj skoli... :cvet
....mi smo u drugoj godini zavrsili i sa opstom i neorganskom i sa organskom,tako da profesorke bas i nije bilo briga tad da li ce neko da upise farmaciju....ispredaju ono sto ima u knjizi i to je to,a kakve su na privatnim casovima...to vec ne znam....
.....tako da,buduci brucosi,lepo uzmite knjige u sake,jer samo od vaseg ucenja zavisi da li cete upisati....ono sto pise u knjigama,to ce vam i traziti na prijemnom.... :cvet
....a sto se tice privatnih casova,mislim da su vise za racunske zadatke,a ne za teoriju,jer teoriju imate i u knjigama.... :a


.....necemo vise o ovome..... :cvet

SSesstre88

Ej ljudi moram da vas pitam da li je izasla zbirka iz matematike za pripremu prijemnog za ovu godinu,i da li je u prodaji na faksu, posto vi to vec uveliko spremate olaksajte mi, treba mojoj rugarici ona upisuje ove godine??? :help2:

mihajilo

#92
da,zbirke su izasle jos u decembru.Ja sam kupio zbirke za matu i hemiju i izaslo me oko 800 din.Mada nisam siguran za zbirku iz hemije da je to ona koja treba za prijemni...Ova je vise za poljoprivredni,mada sluzi i za farmaciju...

Vidim da savetujete da nabavimo resene zadatke od nekoga....pa da li se neko javlja da mi pomogne i pozajmi mi ih do prijemnih :K :cvet Ozbiljno,ako neko ima zadatke...

Bla_bla_blaaaa

#93
E ja imam svesku iz mate sa uradjenim zadacima...a hemiju bas nisam radila u nekoj posebnoj svesci(pocnem onu zbirku za poljoprivredni,pa kao ne treba ta, onda za medicinu....tako da se sve svelo da  zaokruzujem odgovre u zbirci...).Dakle,mogu ti posuditi svesku iz mate ;)

atex

Quote from: mihajilo on 16-01-2008, 18:12:10
Vidim da savetujete da nabavimo resene zadatke od nekoga....pa da li se neko javlja da mi pomogne i pozajmi mi ih do prijemnih :K :cvet Ozbiljno,ako neko ima zadatke...

Jao i mene bi to spasilo ja sam pokusao sam da pocnem da vezbam ali mi nikako ne ide,a stvarno ne znam nikoga ko to studira  a005........

gaga :)

Quote from: atex on 16-01-2008, 21:31:15

Jao i mene bi to spasilo ja sam pokusao sam da pocnem da vezbam ali mi nikako ne ide,a stvarno ne znam nikoga ko to studira  a005........

ja moram da kopiram svesku sa zadacima iz hemije i matematike, pa ako hoces kopiracu i tebi? posto te sveske nisu moje  :wave:

jeckili_cg

prijemni iz hemije od prosle godine nalazi se na kraju zbirke koju stampa fakultet,nazalost nemam skener da to fino okacim,ali pretpostavljam da ce dobra vecina kupiti tu zbirku...
p.s za sve koji nikad nisu bili na faxu:pri kupovini literature obratite paznju jer se u fakultetu nalaze 2 kopirnice i jedna skriptarnica,cini mi se da prodaju razlicitu literaturu ,bar sam ja tako kupovala svoje zbirke

Ivana_89


Wlada

Шта ће ти бре то... Боље ће ти студенти објаснити него презентације факултета  :>

ПС Ја нисам куповао информатор прошле године... Нисам ни видео како изгледа   :roll:

Ivana_89

da se informisem  :>

ok, znaci informator mi nije potreban  :)):

Bred

pa mozes ga kupiti da se informises  :K :wink:

Ivana_89

mogu, zato sam i pitala kad izlazi  :wink:

marijabgd88

ja mislim da ni nema informator... makar je tako bilo prosle godine, odnosno tako su meni rekli prosle godine... ili su me lagali...  a005

alexica

e ni ja ne znam za neki informator od prosle a vidis svi smo upisali... :cvet

milica_d

Ovaj forum ti je vredniji od deset informatora.......sta god ti treba pitaj... :cvet