Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Bla_bla_blaaaa

na tehnologiji uvek ima mesta...Tako da ne treba da se prijavljujes i tamo, osim ako ne nameravas da i tamo polazes prijemni...Kad ispolazete kod nas....ako ne upadnete samo dodjete na fax,uzmete neku potvrdu ili tako nesto da ste polagali,koliko poena imate(mislim da za tehnologiju i hemijski gledaju samo poene iz hem, koji se valjda mnoze sa 2)...Uglavnom ne prijavljuje se...ako neko zna vise,ili bolje nek doda :cvet

wicked_girl

za hemijski sam i ja cula da samo uzmes potvrdu i tako to... ali cula sam da za tehnologiju treba da se i prijavi posto kao prosle godine nije moglo bez toga. zato sam i pitala...

Bla_bla_blaaaa

Pa par mojih drugarica nije prijavilo...pa su sve sad tamo...Ma na tehnoloskom i u  drugom roku bude mesta na budzetu...ne brinite...skoncentrisite se sad lepo na farmaciju .blah.

Bred

Quote from: micica on 20-06-2008, 15:46:58
e ljudi ja se slabo snalazim ovde...gde treba da napisem zadatak koji mi treba? tnx

A u cemu je problem?

Prvo prelistas ceo ovaj forum klikom na  link (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/board,9.0.html) ,proveris da zadatak koji ti nije jasan nije vec postavljen i resen i ako to nije slucaj, otvoris novu temu , i napises zadatak i cekas da ti neko objasni ...
:wink:

mihajilo

ma pisi ovde,da se ne mucis i lutas po forumu  :>

PS mozda Bred zakljuca temu i sve nas kiickuje zbog toga  :lol: :lol:

Bred

mihajilo  :F

vise odgovarajuci pojam je banovanje.

:djavo :K

mihajilo

e o tome vam pricam ja  :lol:

ajd odgovorite mi tamo u onom delu o drugoj opciji za fax.Pitao sam za Poljoprivredni fax neki novi smer za kontrolu hrane...bla

Wlada

Ако желиш да уписујеш Фармацију не смеш да размишљаш о другим опцијама...
Веруј ми, ко год је правио планове испољио је несигурност и на пријемном, тако да је углавном и завршио на "другој опцији".

А тај пољопривредни факс има будућност, видиш, долази до несташице хране по свету, пошто генетска модификација не долази у обзир, мораће почети да се примењују неке нове агротехничке методе у пољопривреди.
Контрола хране... Ма и то ће требати  :>

mihajilo

auu Wlado pricas ko neka misica.Mir u Svetu!  :lol: :lol:
A ja moram da razmisljam o alternativi,za svaki slucaj a i nisam se spremao koliko sam trebao.

Bla_bla_blaaaa

Quote from: mihajilo on 22-06-2008, 14:49:59
auu Wlado pricas ko neka misica.Mir u Svetu!  :lol: :lol:
A ja moram da razmisljam o alternativi,za svaki slucaj a i nisam se spremao koliko sam trebao.
marsh na ucenje  :F

mihajilo

i majstori imaju dushu  :lol: :lol:
cek bre da se malo odmorim.Veceras imam cas matematike u 9h i necu gledati fudbal :namcor

jeckili_cg

#281
pozdrav svima :K ja mislim da jos uvek ima vremena za ucenje...tako da...bolje sad malo zapeti pa laditi 3 meseca :ziveli onaj keckic je stvarno uzas

najvise me nervira sto oni testovi nemaju resenja...

Bla_bla_blaaaa

Koji testovi? Kakav keckic?

Bred

keckic je autor zbirki iz matematike tj bar je bio ...

mihajilo, mars na ucenje!
:F
:K
:)

Ljube

Hvala za informacije za tehnoloski fax, a samo da pitam da li treba uopste da se ide na tehnoloski fax na neko prijavljivanje ili tako nesto???  :wave: