Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Bred

ako hoces da konkurises i na farmaciji i na tehnoloskom onda treba.
ako hoces da se premestis nakon polaganja prijemnog za farmaciju na tehnoloski onda VALJDA ne treba.
Nazovite tehnoloski fakultet pa pitajte.
:wink:

mihajilo

pa zadaci iz testova su zadaci iz zbirke.Samo ih nadji u zbirci u oblasti iz koje su...i eto...Jel na prijemnom iz mate dolaze isti zadaci,tj mozda samo zamene brojeve?

Bla_bla_blaaaa

Mihajilo... da da isti, u nekim zadacima i ne promene brojeve...Mada mozda one jednacine mogu malo da promene,sta znam...al cini mi se da su uglavnom isti...
Joj imam osecaj da samo zbunjujem ljude :roll:
prosle godine nije trebalo prijavljivanje, bar ne pre prijemnog...nego tamo kad se sve to lepo ispolaze...

manojlo88

Ma ne menjaju ni brojeve... Jedino ako su u zbirci opsti brojevi onda oni stave neke konkretne... Tako je bilo nama prosle godine... Secam se da je bio jedan zadatak koji nikako nisam mogao da naucim,ne znam sto,i za koji sam napamet naucio da je resenje a*b/2,a na testu su bili brojevi 3 i 4 ili tako nesto... :K Ali ne sme da se uci napamet... :nene: :>

_sanja_

da, da secam se i ja tog zadatka :) i jedan mali savet , nikako nemojte ici onom logikom ovaj zadatak je glup ili pretezak , nece nam ga dati , bas sve to sto mislite da nece biti, dolazi na prijemnom, tako da SVAKI zadatak uradite, i kao sto manojlo rece , ako nista drugo zapamtite resenja :)   :cvet

Bla_bla_blaaaa

Quote from: manojlo88 on 23-06-2008, 08:46:06
Ma ne menjaju ni brojeve... Jedino ako su u zbirci opsti brojevi onda oni stave neke konkretne... Tako je bilo nama prosle godine... Secam se da je bio jedan zadatak koji nikako nisam mogao da naucim,ne znam sto,i za koji sam napamet naucio da je resenje a*b/2,a na testu su bili brojevi 3 i 4 ili tako nesto... :K Ali ne sme da se uci napamet... :nene: :>
jao htela sam da se roknem kad mi je minja rekla da moze samo preko te formule...ja sam videla da je postupak dugacak, kruzis na sve strane,pa sam ga preskocila i u vezbanju i na prijemnom...a nosio je 3 boda,...reko bolje da se ne igram.....aaaaaa i sad bih se roknula

__Zmajche

Ista stvar........
Preskocila sam 2 zadatka iz analiticke (sreca da ni jedan od ta dva nije bio :) ) i jedan iz trigonometrije (e, taj je bio :( )
Uradite sve........
Ako neki ne znate, pitajte.....
I ne zaokruzujte odgovor ako niste uradili zadatak.......
Sanse su vam 1:5...... Tj, mnogo vise gubite nego so mozete da dobijete..... :cvet

tasha_90

cula sam da na matematici ima negativnih, a na hemiji ne... jel tako?  :~

Wlada


irenica

ja sam se pomirila da se sa analitickom ne zaludjujem,vec lepo .ne znam i dovidjenja..ali zato ovo sve ostalo znam extra.ma sve je ok,vidis zadatak ,dobijes ideju i radis.bar ja mislim tako.jos malo i gotovo.drzite se.

__Zmajche

Sve je to tako lepo :)
AL ti na prijemnom treba da dobijes 18 ideja za 18 zadataka (bez analiticke)..... za tri sata i uz tremu i paniku.........:(
Al dobro, rece da ih znas......... :cvet :cvet

irenica

ooo ne brini..ja za jedan zadatak imam i po vise ideja..:)e sad,boze moj,samo jedna je tacna..nema panike ako spremis .sta sam ucila ucila sam,i to je to..zaboravila sam kako je biti rasterecen..

mihajilo

Quote from: tasha_90 on 23-06-2008, 14:21:36
cula sam da na matematici ima negativnih, a na hemiji ne... jel tako?  :~

jel to 100% tacno??
pa onda extra....jes da nisam miljenik srece...al' kolo se okrece.Tu ce biti:eci-[eci-pec.... :lol: :lol:

Bla_bla_blaaaa

Ma opusteno...za hemiju ce sve biti ok, nema negativnih...pa sta ne znas nekim sistemom eliminacije zaokruzis...snadjes se vec :cvet
Ja prosle god uopste nisam ucila secere...a cini mi se da je bilo milion pitanja iz njih... :run

mihajilo

jao kako ste me obradovali sad!!!! :K
ima nade!  :lol: :lol: odoh da ucim