Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

jelena89

da li bih ovde mogla da postavim par pitanja? ako bi neko mogao da mi objasni kako od zleznicke stanice da dodjem do farmaceutskog fakulteta? koji je to deo grada? i gde se nalazi ta hala XIV beogradskog sajma? hvala za odgovor :thanx: :cvet

manojlo88

Vec si ih postavila tako da nema nazad...:) E pa ovako; imas mogucnost da ides tramvajem 9kom koji staje preko puta zeleznicke stanice,ali ja ne znam gde tacno,tako da imam bolji predlog: preko puta glavnog ulaza zeleznicke stanice ima jedna velika apoteka,videces,ne mozes da promasis,samo predjes veeeliku ulicu... Ispred te apoteke sacekas bilo koji autobus (78 ili 83) i njime ides 2 stanice,do Slavije,videces veliki trk,tj. kruzni tok... Sa tog kruznog toka ide par ulica,a ti skrenes u onu veliku koja ide desno i 50ak metara od skretanja je stanica na kojoj cekas bus broj 33 koji te vozi do fakulteta... Ima da se putuje poprilicno,25-30 minuta,ali neces promasiti,bus staje ispred faxa... A ta hala je na sajmistu,ali ne bih znao koji prevozi tamo idu,mozda tramvaj 3 od zeleznicke,ali to ce neko drugi da ti pomogne,a ako ne pitaj slobodno i u gradu nekog... Nadam se da ces se snaci...:)

jelena89

pa postovi mogu da se prebacuju u odgovarajuce teme, valjda..  :> :K e hvala ti puno :cvet i da pitam jos nesto.. fotokpije svedocanstva i ostalog, treba u boji ili obicno?  :cvet  :happy:

marer_86

#303
sa zeleznicke i autobuske stanice diretkno do sajma idu (hala XIV je poslednja)
-ramvaji 3,12,13 (znaci bilo koji u smeru sajma)
-busevi  51,511,551,91,92 samo nemoj da sedas na 601 on ide na NBG!

sto se tice faksa hvataj 9 tramvaj i izadji na torsarini (pitaj nekog) i tu hvataj 33! :wink:

nadam se da sam ti pomogao!

marer_86

p.s. ma kakve fotkopije u boji! :) :K :K :K

jelena89

manojlo88 i marer_86 hvala vam  :cvet pitacu nekog, ali mislim da sad mogu da se snadjem  :> nemam vise pitanja, pomogli ste mi  :cvet hvala! :>

atex

cuo sam da ne sme digitron da se koristi,meni nije jasno kako cu uraditi hemiju bez istog :shock :hm

mihajilo

ne moze digitron ni na matu ni na hemiju.Pisali su vec o tome ovde...Kazu nije teska racunica,moze i ovako...Ne moze ni periodni sistem.
Bukvalno na prijemnom na stoli smes da imas olovku,papir sto ti oni daju,0.5l vode,licnu kartu(pokazujes radi identif) i to je to.



Inace svi koji bi da idu na tehnoloski ako ne upadnu na far NE TREBA da predajete papire pre prijemnog vec samo treba posle prijemnog da uzmete neki papir na farm faxu sa potvrdom koliko ste bodova imali na prijemnom i to odnesete tamo na tehn fax i to je to.


sta vam jos treba??? :K

marer_86

nemoj se tripujes da ce ti trebati digitron ... generacije prijemni polazu beznjeg i ti ces!
samo se skoncetrisi kad budes resavao zadatke i pre bih te savetao da vodis racuna kako zaokruzujes OZO(obrazac za odgovore)!
E tu ljudi znaju da pogrese pa da bude belaja!

atex

znaci radi se obicnom olovkom, a pise da prijemni pocinje u 15 h ,jel to znaci da se na faxu treba biti u 15h i jesu li 3 sata zbilja dovoljna da se uradi sve iz matematike :roll:

Wlada

Пријемни се не ради на факултету него у хали 14 "Београдског сајма".
Пријемни можеш да радиш и кредом, али ОЗО мора бити попуњен хемијском оловком.
3 сата је доста времена, мада потпуно зависи од тебе да ли ће конкретно теби бити довољно...

buu

Quote from: Wlada on 24-06-2008, 16:57:51
Пријемни можеш да радиш и кредом, али ОЗО мора бити попуњен хемијском оловком.
:siza:
savetujem vam da sa paznjom popunite taj obrazac, to je na kraju najvazniji deo posla! maksimalna koncentracija za to, ne znam da li ce hteti da vam daju drugi obrazac. secam se da devojka pored mene trazila i dali su joj, ali to je bilo pola sata pre kraja!
ta tri sata shvatite mnogo ozbiljno, a onda najlepse leto vam sledi!!!  :~  :ziveli
e gde su ta vremena??????????  :roll:

atex

Quote from: Wlada on 24-06-2008, 16:57:51
Пријемни се не ради на факултету него у хали 14 "Београдског сајма".
Пријемни можеш да радиш и кредом, али ОЗО мора бити попуњен хемијском оловком.
3 сата је доста времена, мада потпуно зависи од тебе да ли ће конкретно теби бити довољно...


dobro si mi rekao ovo za sajam,ja bi otisao na fax,a koja je adresa tog sajma?

manojlo88

Moze,moze kredom,a ja sam se odlucio travom da pisem i pravo da vam kazem super sam prosao... :K Jao opet taj idiotski termin,pa pocrkace ljudi...strasno... 3 sata je taman za matematiku ako znas toliko da se ne mislis mnogo oko zadataka... Sve u svemu nikako ne gubite vreme na matematici...

P.S.Hoce da daju OZO u vecini slucajeva,meni su npr dali na matematici i to 15 min pred kraj...

mihajilo

a jel ima sanse da neki zadatak,ako ga ne znam,provalim preko ponudjenog resenja?
Npr krenem od resenja pa gledam koje odgovara....