Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

marijabgd88

 :shock
to ces videti tamo... ne verujem da ti je ovo toliko bitno u ovom trenutku... mozda se ti i snadjes...
:shock

marer_86

#316
Quote from: mihajilo on 24-06-2008, 17:53:26
a jel ima sanse da neki zadatak,ako ga ne znam,provalim preko ponudjenog resenja?
Npr krenem od resenja pa gledam koje odgovara....
dobro si ovo pitao .. secam se da sam ja uradio 2 od ta zadnja (3 zlatna zadatka od 3 poena) preko ponudjenog resenja(binomna i neki sa onim hiperbolama ili parabolama)... ali nemoj da te to povuce nikako!

to ti moze dobro doci kao provera!

irenica

kontam da mozes samo da pogresis u radu,nikako da ne znas..

marer_86

Quote from: irenica on 24-06-2008, 18:28:17
kontam da mozes samo da pogresis u radu,nikako da ne znas..
e fora je sto oni znaju gde studenti obicno grese pa ponude to resenje kao tacno a ti se onda lepo zaletis pa zaokruzis njega

kod hemije to tek nije iskljuceno!

irenica

ma za hemiju nije frka..ali plus minus pogresis i gotovo..e od toga je meni frka..a ono kako ja gresim to nikako ne mogu da daju:)

marijabgd88

e meni se na matematici desilo da sam uradila zadatak pogresno i imala svoje resenje u ponudjenim odgovorima i bez razmisljanja ga zaokruzila, pomislila sam ako sam uradila i dobila jedno resenje mora da je to... ali nije bilo...  :ball2:

Bred

za one koji ne znaju gde je sajam, mozda ce ovo pomoci:

http://maps.google.com/ pa kucate-beograd sajam

ili

http://www.planplus.co.yu/

a imate info i ovde : http://www.sajam.co.rs/active/sr-latin/home/impressum.html


jelena89

Quote from: irenica on 24-06-2008, 18:35:40
ma za hemiju nije frka..ali plus minus pogresis i gotovo..e od toga je meni frka.. a ono kako ja gresim to nikako ne mogu da daju
:116: :)): da, i ja isto.. dobijem resenja sa po tri korena, ili pod korenom kvadratne jednacine dobijem negativan broj, jer nisam dobro sabrala dva broja.. (zbog navike koriscenja digitrona za sabrianje dva dvocifrena broja, ili deljenje dva decimlana zapisa..  :roll: etc.) i trigonometriju nisam ni pogledala, to mi je jos ostalo.. :ohwell:

buu

baci oko i na to! dosta zadataka se radi na neku foru, mozda ces se neke setiti  :cvet

tasha_90

e, videla sam na sajtu da je u dokumentima za prijavu pomenuta neka prijava, papir koji se predaje sa dokumentima... sta je sad pa to???  :wall:
p.s. ajde, nek mi neko samo potvrdi, od dokumenata treba: Svedocanstva iz srdnje i njihove kopije, diploma i njena kopija, izvod i uplatnica?!?!

mihajilo

mislim da je to sve.Naravno ako si racunala i overenu kopiju izvoda.
Ja cu se sutra cuti sa ovima sto ce sutra da se upisu,pa cu napisati ovde kako je bilo.
Ja cu na upis u cetvrtak ili petak...kad odlucim koji cu smer :K

jelena89

nije to ona prijava na koji studisjki progrem zelis da konkurises (konkretno: farmacija ili m. biohemija)? :hmm ja sam kod nekih proporcija i jednacina(log. eksp.).. koristila ponudjena resenja. .blah.

mihajilo

jelenace sta sa tom potvrdom?Ne zna sta si htela da kazes.

tasha_90

mislim da ne mora kopija izvoda... al sad je svejedano, jer ja idem da se prijavim sad... pa vam prenosim informacije kad dodjem... :wink:

tasha_90

ljudi, ne treba overena kopija izvoda, dovoljna je obicna kopija... a ta prijava se uzima tamo na salteru...  :wink: