Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

buu

evo ja cu da odgovorim posto ne pratim fudbal  :bljak:
za budzet se pomerila 3 mesta, a za finansiranje... pa ne znam... zavisi koliko ljudi ne bude na prozivci... moja drugarica je bila 9 ispod crte, a znam da su upali valjda do 320 broja...
a kada popune mf, ako ima praznih mesta za mb oni pitaju da li neko hoce i tamo bez obzira na koji si se smer prijavio!!!
p.s. kolega manojlo nisi obavesten ali mi svima drzimo palceve!!!  :K  :>

Wlada

Quote from: jelena89 on 26-06-2008, 19:27:56
e, hvala vam za palceve  :cvet samo svi imaju nekog posebnog, a ja nemam..  .blah. :>
"У тем Сомбору..."
Кад ударе тамбураши палцима (што би реко Ђока Балашевић, мој добар другар) има да имаш максимум  :K

Држимо вам палце свима!

Bla_bla_blaaaa

Da...sa budzeta odustane malo, bar je tako nama bilo, al preprosle god je valjda vise odustalo sa budzeta...
a sa samofinansiranja odustane vise, ipak nece svako da daje 130 000 :roll:

manojlo88

Quote from: mihajilo on 26-06-2008, 18:43:14
koliko ih otprilike odustane od dudzeta ili samof,tj koliko se granica pomeri.Koliko su ispod crte bili ovi sto su sa MF upali na MB??
O0

Cisto sumnjam da ce biti odustajanja od budzeta na MF,ipak bi to bio veliki luksuz,ne racunaj preterano na to...

Quote from: buu on 26-06-2008, 20:06:43
evo ja cu da odgovorim posto ne pratim fudbal  :bljak:
za budzet se pomerila 3 mesta, a za finansiranje... pa ne znam... zavisi koliko ljudi ne bude na prozivci... moja drugarica je bila 9 ispod crte, a znam da su upali valjda do 320 broja...
a kada popune mf, ako ima praznih mesta za mb oni pitaju da li neko hoce i tamo bez obzira na koji si se smer prijavio!!!
p.s. kolega manojlo nisi obavesten ali mi svima drzimo palceve!!!  :K  :>

Mislim da je i na MB bilo pomeranje za 3 mesta,ako si ti mislila na MF...

P.S. Kako  nisam,pridruzio sam se ja "grupnom drzanju",ali posto se buduca koleginica zali sto pojedinci imaju "spec. drzace",a ona ne,eto ja sam bio dobar da preuzmem tu ulogu...:) :cvet

buu

moguce da je bilo 3 mesta i na mb!!!
p.s. Jelena slobodno ti iskoristi ovo malo nasih muskih osoba sa godine, ali moli boga da ih bude vise kod tebe!!!
e to je jedina mana naseg faxa  :ohwell:
p.p.s. bez brige kolega manojlo, odlicno te razumem!!!  :K

Wlada

@ мојне после жена да ти копа очи  :K

buu


manojlo88

Na MB je sigutno bilo pomeranje za 3 mesta... A sto,sta to nama fali?:)


Quote from: Wlada on 26-06-2008, 20:22:17
@ мојне после жена да ти копа очи  :K

Boze Vlado, ovo je tipican primer kolegijalnosti,nista vise i nemoj  tako...:)

Bla_bla_blaaaa

a da predjemo u bla bla forum  .blah. :plez

Wlada

Ништа, ништа, само бринем за тебе  :a

Бла бла нам каже да пређемо у бла бла форум  :K

buu


Bla_bla_blaaaa

Bla bla vas poziva u svoj kutak...znaci oterali smo buduce kolege :run.



Buhahhaha i ovaj deo foruma je sad nas :K

mihajilo

e dalje neces moci!!!!
Znaci bilo pomeranje do 320 mesta!!!
Kako toliko.Ide 200 na budzet + 60 na samof. i pomeri se do 320...u jeeeee.Jel tu racunas i ove sa MB?Bas mi cudno da se toliko pomeri.


Izgubise mi Rusi. a005

Posle prijemnog cu vas smarati za prozivku,kako funkcionise i kako da namestim da budem na dva mesta u isto vreme jer sam konkurisao i na poljop.Al nemojte sad da odgovarate...spremite gradivo za posle prijemnog.

manojlo88

Ma ne,mislim da je ona mislila i na MB, nemoguce je da je toliko pomeranje bilo...




Quote from: mihajilo on 26-06-2008, 20:47:01

bg

Izgubise mi Rusi. a005

Jaaao... :batina a005 a005 a005

milica_d

Ako mislis kako da budes na prozivci i na farm. i na poljop.?Moze neko da ide umesto tebe samo da ponese sva tvoja potrebna dokumenta...