Pitanja vezana za upis 08/09

Started by jeckili_cg, 24-11-2007, 19:57:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

tasha_90

onda se mozda vidimo... samo ja ne znam dal cu u vecernjim satima ili odmah posle prijemnog...  :ziveli

mihajilo

pa to dodje na isto...posle 6h pa dokle doguramo...

buu

Quote from: Wlada on 28-06-2008, 18:57:45
Лепо га искористи...
На факсу нећете никада имати толико слободног времена.
To je tacno!  :(
Ma zavrsis u junu sve i onda leto bude ludilo!  :ziveli  :PI:  :)
Ovo vam samo pricam kako ce biti u futuru!!!  :K

jelena89

ma kako bilo, ja odoh u novi sad na dve nedelje, malo na exit, malo kod dve drugarice u stan, nas tri.. to je za pocetak  :)):

mihajilo

jelenche....ocu i ja na Exit! :K Zadovoljio bi se i sa dve nedelje u NS-u.

Wlada

Ако, ако.
Ваља се.

jelena89

mihajilo, pa mozes sa nama  :> nas tri same, a fali nam musko drustvo  :> :)):

Bla_bla_blaaaa

#517
Quote from: mihajilo on 27-06-2008, 20:25:48
naravno mane>ja sam 520-i i znam dosta ljudi koji su ispred mene na listi a znam da su se spremili losije od mene(i to je moguce  :lol: ).
Ma na prijemnom je druga prica,ima onih koji sve znaju al' su extra panicari pa izgrese bzvz.

Mogu ti reci da sam na toj listi sa bodovima bila 400 i neka...samo je jedna drugarica iz razreda imala manje od mene...A ostalih 12-13 su bili pre nas 2...I eto nas dve na farmaciji i jos par njih sa liste...Tako da uspeh iz skole nista ne znaci...znas i sam .blah.

Quote from: njanja on 27-06-2008, 22:22:10
Jedna stvar, kod konacene rang liste, ukoliko na pr. dvoje imaju isti broj
poena, ko ima prednost? Da li se onda rangiraju po broju prijave ili kako?
Uff, jer ako je tako... ja sam 477...

Mislim da oboje upadaju...Npr ako ima jos jedno mesto, a njih dvoje isti broj bodova...onda oboje upadnu

Ja mislim....da je tako....ne znam...
PS Brede slobodno spajaj postove...citala sam par stranica, pa me mrzelo da se vracam, nego sam isla samo na citat i napravila milion postova :K

Quote from: Wlada on 28-06-2008, 18:43:44
Мени је ћале честитао што сам упао на буџет,
онда сам отишао на неки рођендан,
и заборавио на вишемесечни напор.
А тако ће бити и њима.
Ja sam krenula na medicinski, da se vidim sa drustvom koje je tad polagalo...i cekam listu, nema pa nema...i reko daj da pogledam jos jednom...kad ono upadoh na budzet :DDDD
I potpuno zaboravis strebanje pre prijemnog :D

A drustvo sa med laganica, izasli sa prijemnog, svi su u fazonu ma prosao sam...ccc





PS Ljudi drzimo vam svima sutra fige...i prekosutra...a onda vi nama :D Mislim setite nas se kad budete kulirali na nekoj plazi a mi spremali ispite  .blah.

mihajilo

Quote from: jelena89 on 29-06-2008, 09:17:56
mihajilo, pa mozes sa nama  :> nas tri same, a fali nam musko drustvo  :> :)):

OK drzim te za post :> Bas dugo nisam bio u NS...bio sa samo jednom tamo  :lol:



Sytra u ovo vreme cu se hvatati za glavu dok budem radio matu  :lol:

buu

E sta radite? jel jos uvek drzite knjige ili kulirate?

Bla_bla_blaaaa

Nema nikog...bice da jos malo cituckaju.... :bokmal:

bice vremena za kuliranje :D

mihajilo

e danas sam ucio mnogo manje u odnosu na proslu nedelju.Idem sad na cas iz mate da uradim jos nesto malo,al ipak ce mi ostati analiticka na pola uradjena. :ohwell:

Skapirao sam da hemiju bas slabo znam,mozda uspem sutra navece da naucim jos malo a mozda mi se cini tako jer me bas smorilo da ucim,zasitilo me :bljak:

Odoh sad  :run....ne znam dal cu biti na forumu pre mate...tako da...pozelite mi srecu.   :Bog

         O0       I can do it  :K

Bla_bla_blaaaa

e analiticku sam i ja radila vece pre prijemnog...veruj mi da nisam, ne bih znala da uradim zadatak koji je nosio 2-3 boda....Potrudi se bar da prelistas...nikad se ne zna

baj baj i drzimo fige...pa se javni posle prijemnog

EddieH

jao ja tek sada video listu sedenja  :F
i ima sta da vidim sedim blizu moje drugarice koja je extra spermila prijemni(mislim matis ) pa sada ja sedim na sredini 5 reda a ona na sredini 6 reda,pa sada pitam ove starije da li cemo moci da se ja i ona malo konsultujemo ? bar 1-2 pitanja :D,ili da ne pokusavam ? 

marijabgd88

pa mozes da rizikujes i uspes... ili mozes da rizikujes i da te uhvate i da se pozdravis sa faxom... pa ti vidi...