Ceda trazio robiju za Cecu

Started by Bred, 26-11-2007, 16:11:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

MA ne mogu bre *, ovo je fenomenalna tema, konaèno se sustièu dve najexploatisanije osobe na ovom forumu :K
KAo horor: Godzila vs. King kong :siza:
Alien vs. Predator :116: :116: :siza: :siza:

Nisam ja komentarisao istinost niti je moje da utvrdjujem da li je tacno da je CECA radiLA sve to sto je radILA, to ce sud i vreme pokazati i dokazati nadam se.


Mo¾emo tako do sutra :ball2: :~ :~ :~

Bred

Aha, a da ti mucnes glavom i prosudis koliko je realno da je Ceca ubila Djnindjica???   :wall: :wall: :wall: :K :K :K

*

Quote from: Darker on 27-11-2007, 11:19:39

KAo horor: Godzila vs. King kong :siza:
Alien vs. Predator :116: :116: :siza: :siza:


Ko si ti od ovih, a ko je ovaj drugi? :K

Smrda

mislim da je Ceca,iliti Sesa King Kong?!??!?!?tj Predator?!?!? :>

pig_am_am

mislim da je krajnje vreme da se ovo dvoje oglase na forumu  :>
do tada ne zelim da dajem ozbiljne note nikakvim pricama o njima.

Roben

Чеда је последњи човек који треба да говори о нечијем хапшењу па био то Мишковић или Цеца

Wolf


pop

Quote from: Bred on 26-11-2007, 16:27:26
D, da li opravadavas da neko, BILO KO, cuci u zatvoru 4 meseca zbog ludog Cede koji tvrdi da on licno i samo on ima dokaze da je CECA ubila Djindjica?!?!?!
Ko je imalo zdrav u glavu, zna da ovo spada u domen naucne fantastike i debilizma.  :wink:

Quote from: Bred on 27-11-2007, 10:57:17
Nisam ja komentarisao istinost niti je moje da utvrdjujem da li je tacno da je Smrk radio sve to sto je radio, to ce sud i vreme pokazati i dokazati nadam se.

Pa kako nisi komentarisao istinitost kad upravo navodis kao cinjenice nesto sto je 'pouzdani' izvor rekao Pressu  :roll:

Normalno da je Ceca trebalo da bude uhapsena kada je 8.marta (4 dana pre atentata) bila u diskoteci (onoj u podrumu nekadasnjeg Trezora) sa prvooptuzenim Ulemekom, a da ne pricam jos koliko vremena pre toga je provodila u drustvu Zemunaca. Setite se samo onog incidenta sa njenog rodjendana u Stupici kada je Legija postrojavao pandure i terao ih da rade sklekove, ili se setite svedocenja na Specijalnom sudu upravo na sudjenju za ubistvo premijera kada je ona sama izjavila da je pare za snimanje ploce dobijala od njih, ili se setite sudskog zapisnika sa istog tog sudjenja u kome se nalazi spisak ilegalnog oruzja pronadjenog u njenoj kuci. Sve ovo detaljno sam vec pisao prosle godine u nekoj temi, zaboravih vec u kojoj, ali ovo nije iz kojekakvih novina vec sa sudjenja koja sam pratio. Do duse, takve stvari sigurno nece procitati u Kuriru, Pressu, Pravdi ili Gazeti. Samo za to je trebalo odlezi mnogo vise od ta 4 meseca, a gde su jos tu malverzacije sa FK Obilicem?!

Ne zelim uopste da komentarisem njenu muzicku karijeru, samo cu reci svoje misljenje da je ona olicenje propasti sistema vrednosti na nasim prostorima. Jadni oni kojima je ona ideal.

Darker

Meni je i dalje najbolja tema na forumu, pravim kokice, zavaljujem se u udobnu fotelju i èekam da se Bred uloguje O0

P.S. Ceca je vi¹e Alien, ima sliènu facu... Predator ima one èudne nozdrve, mora da ¹mrèe kokain, tako da je sliènost vi¹e nego oèigledna...
P.P.S. Na kraju filma Predator pobeðuje :~ :~

Smrda

aaaaa...zato je ona Aliena,a?ccc...D nisi objektivan!!! :>

ja se malo trudim da sve ovo ignorisem(uspesno,zar ne?!?!),
ali moram samo da kazem da se APSOLUTNO slazem sa Popom...

dirigent

Mene Ceda sad podseca na Bebu Popovica... Sve tuzi i svi ga tuze, kao neki prgavi Kalimero. Mislim da to nije put kojim treba da ide neko ko zeli da se bavi ozbiljno politikom.
    A od Chede (sniffa) nece da bidne nista , jerbo ga ja znam od 1996 godine ko je i sta je , jos dok ste vi (CITAT) " Srali u gace i jeli pacja go`na".

     On je jedan ulicni bukac i  nista vise. Za deset godina rada u politici nije navikao da prica kulturnim tonom neg se dere i afektira kao da je ucenik Voje Seselja , a ne Zorana Djindjica.

Bred

Quote from: pop on 27-11-2007, 22:21:50
Quote from: Bred on 26-11-2007, 16:27:26
D, da li opravadavas da neko, BILO KO, cuci u zatvoru 4 meseca zbog ludog Cede koji tvrdi da on licno i samo on ima dokaze da je CECA ubila Djindjica?!?!?!
Ko je imalo zdrav u glavu, zna da ovo spada u domen naucne fantastike i debilizma.  :wink:

Quote from: Bred on 27-11-2007, 10:57:17
Nisam ja komentarisao istinost niti je moje da utvrdjujem da li je tacno da je Smrk radio sve to sto je radio, to ce sud i vreme pokazati i dokazati nadam se.

Pa kako nisi komentarisao istinitost kad upravo navodis kao cinjenice nesto sto je 'pouzdani' izvor rekao Pressu  :roll:
Sta to navodim kao cinjenice?
Quote

Normalno da je Ceca trebalo da bude uhapsena kada je 8.marta (4 dana pre atentata) bila u diskoteci (onoj u podrumu nekadasnjeg Trezora) sa prvooptuzenim Ulemekom, a da ne pricam jos koliko vremena pre toga je provodila u drustvu Zemunaca. Setite se samo onog incidenta sa njenog rodjendana u Stupici kada je Legija postrojavao pandure i terao ih da rade sklekove, ili se setite svedocenja na Specijalnom sudu upravo na sudjenju za ubistvo premijera kada je ona sama izjavila da je pare za snimanje ploce dobijala od njih, ili se setite sudskog zapisnika sa istog tog sudjenja u kome se nalazi spisak ilegalnog oruzja pronadjenog u njenoj kuci. Sve ovo detaljno sam vec pisao prosle godine u nekoj temi, zaboravih vec u kojoj, ali ovo nije iz kojekakvih novina vec sa sudjenja koja sam pratio. Do duse, takve stvari sigurno nece procitati u Kuriru, Pressu, Pravdi ili Gazeti. Samo za to je trebalo odlezi mnogo vise od ta 4 meseca, a gde su jos tu malverzacije sa FK Obilicem?!

Ne zelim uopste da komentarisem njenu muzicku karijeru, samo cu reci svoje misljenje da je ona olicenje propasti sistema vrednosti na nasim prostorima. Jadni oni kojima je ona ideal.

Crni pope, zar nekog treba hapsiti sto se druzi sa nekim, bilo kim???  :wall: :wall: pa to je onda jos jedan  razlog zasto Smrk treba da ide u buvaru zajedno sa svojim ortacima  :wink: :K

*

Ma, ja bih sve njih strpala u tu istu buvaru i vi ne bi imali vise cime da zamarate mozgove :>

pop

Crni shefe, ja stvarno ne znam odakle da pocnem da ti objasnjavam gde je greska u koracima... Ti bukvalno svaki post pises u stilu kolumni Pressa, Kurira i sl., cak koristis i recnik k'o da su ti Bilbija, Kesic i Vuchko mentori na doktoraratu iz daktilografije  :K  Ja sve vreme pokusavam da te ubedim da malo citas (i druge) novine, da malo prosiris vidike, al' mi ne ide  :H.

Sto se tice hapsenja gdje Raznatovic, ako zanemarimo to 'druzenje' (mada je to pre saucesnistvo ili bar pomaganje u zlocinu), pa i finansijske momente o kojima sam pisao, opet ostaje bar onaj arsenal ilegalnog oruzja u NJENOJ kuci, koja inace jos uvek nema sve gradjevinske dozvole. Sta mislis da tebi policija nadje i jednu jedinu 'osu' u tvom stanu, cija god da je, gde bi zavrsio?!
Ovde ne pricam o njenoj muzickoj karijeri ili o tome koliko ljudi slusa njenu muziku, vec jednostavno o tome da je ona neraskidivi deo tog mracnog miljea. Dok god mi ne raskrstimo sa tim nakaradnim sistemom vrednosti, nikad nam nece biti sustinski bolje.

Masha

#29
Uhhhh, lepe li teme. Brede, taman po tvojoj meri - Ceca, srpska majka, i jedan narkoman na drugoj strani. Zanimljivo u startu. E pa, ovako, ljudi ne uce da citaju budzasto. Ja ovde ne govorim da treba da citate/mo Press i Kurir, i za to postoji tema, otvorio je pop - prodaje se, a nisu novine, mislim da tako nekako slovi. Ja govorim o onome sto je doticna gospodja izjavila, a opste je poznato da gospodja ne daje intervjue, a da ne proveri ili, drugim recima, da ne stoji iza onoga sto je izrekla. Dakle, kumovi su ti razni pacovi, ti si kuma raznim pacovima - ovde podrazumevam i Pacova i Legiju i sve znane i neznane "heroje" nasega doba, ovde podrazumevam izjavu da si pricao sa jednim od pomenutih, ali pazi cuda, neposredno pre atentata, i da je taj neko trazio alibi jer se, uuuuuu, nesto veliko i bitno sprema. Sve je ovo gospodja izrekla i to u svoju odbranu  :hmm. E pa, vidite, ili ona malo misli, a mnogo prica i pokusava da bude pametna i spretna, ili je tacno ono sto ona prica. Sve u svemu, moze ona da peva i narednih 50 godina sto se mene tice, ne smeta mi jer postoje mehanizmi odbrane, ali, da je ona primer postenog coveka i uzornog gradjanina koji je sve radio kako valja i trebuje, toga me manite. Sto se tice njene muzike, postujem da je neko slusa i voli to sto ona peva, jer ukusi se razlikju. Ali, pricati da nekome treba psiholog zato sto ne smtra Cecu karakternom mladom gospodjom, je nesto vrlo smesno, a ujedno i, vrlo tuzno. Ali, posto je ova, kao i bilion drugih tema, pretvorena u pricu o Cedi - narkomanu, smrku itd. itd. ja, opet lepo kazem, otvorite mu temu! I ja cu opet imati sta da kazem. Ali, toliko mesanje baba i zaba uzrokuje da coveku prosto postane strasnoooo muka, povraca mu se. Jeste, zivot je surov, jbg, i zato je Ceca srpska majka. Ili, da pozovemo Sve za ljubav da se malo odmorimo, a Ceca, fanovima, isprica zivotnu pricu koja ide od mladih dana, moralno utemeljenih? Mislim, ovo je sve u svrhu kvalitetnog sadrzaja jer zamislite tek temu Ceca na kafi, Ceca se ispovedila, Ceca bez sminke, mislim, ima toga. Ceca samo tako dobro pliva u s**** do guse i na tome svaka cast! Ali, s**** nikako ne valja tako da, moze da pliva do mile volje. G**** su g****. Dakle, podrobno proveriti radnje doticnog i ako neko izjavi da sam se prevarila, postujem. Do tada, smrdiiiiii mnogooooo.
P.S. Ponavljam se, ali potpisujem sve sto je pop rekao. On je, ovoga puta, bio, mozda, tolerantniji od mene, ali, sve u rok sluzbe  :wink: