Ceda trazio robiju za Cecu

Started by Bred, 26-11-2007, 16:11:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Bred

Quote from: pop on 29-11-2007, 00:32:37
Sto se tice hapsenja gdje Raznatovic, ako zanemarimo to 'druzenje' (mada je to pre saucesnistvo ili bar pomaganje u zlocinu), pa i finansijske momente o kojima sam pisao, opet ostaje bar onaj arsenal ilegalnog oruzja u NJENOJ kuci, koja inace jos uvek nema sve gradjevinske dozvole. Sta mislis da tebi policija nadje i jednu jedinu 'osu' u tvom stanu, cija god da je, gde bi zavrsio?!
Ovde ne pricam o njenoj muzickoj karijeri ili o tome koliko ljudi slusa njenu muziku, vec jednostavno o tome da je ona neraskidivi deo tog mracnog miljea. Dok god mi ne raskrstimo sa tim nakaradnim sistemom vrednosti, nikad nam nece biti sustinski bolje.
1. Nakaradni sistem vrednosti cini i Smrk i njegovi obozavaoci as well.
Quote from: pop on 29-11-2007, 00:32:37
Crni shefe, ja stvarno ne znam odakle da pocnem da ti objasnjavam gde je greska u koracima... Ti bukvalno svaki post pises u stilu kolumni Pressa, Kurira i sl., cak koristis i recnik k'o da su ti Bilbija, Kesic i Vuchko mentori na doktoraratu iz daktilografije  :K  Ja sve vreme pokusavam da te ubedim da malo citas (i druge) novine, da malo prosiris vidike, al' mi ne ide  :H.
Wow, mislis da se ne izrazavam dovoljno intelektualno???
To je moje pravo.  :wink:
Takodje ja tebi mogu prigovoriti da ne citas svu mogucu stampu, ko sta cita je stvar licnog izbora, vremena i interesovanja. O istinitosti nasih novina smo vec diskutovali a takodje smo konstatovali da je i suludo trazenje nekih dokaza od nas kao obicnih smrtnika tipa da li je Ceda stvarno smrk ili ne, i da li je stvarno i sta Ceca kome rekla itd itd.
Vec sam ti ranije prigovarao na neobjetkivnosti. Temu o Ceci vec imamo i tu ste imali priliku da iznesete misljenje i o njoj i o njenoj muzici i o poremecenom sistemu vrednosti kod nas. Ovde bi akcenat stavio na Smrka. Pope, kao je moguce da se nimalo kriticki ne osvrces na Smrkova nedela vec Ceci tu pronalazis oruzje, druzenje sa pacovima i tome slicno?   :wink:
Ako sam nesto mrzeo to je neobjektivnost, pristrasnost i ostrascenost.  :wink: :cvet

pop

Brede, brate, ne rece mi sta mislis gde bi zavrsio da ti policija nadje jednu 'zolju' u tvom stanu?
Quote from: Bred on 29-11-2007, 09:57:56
1. Nakaradni sistem vrednosti cini i Smrk i njegovi obozavaoci as well.
Dobro je, kazes i Smrk, sto znaci da bar malo napredujemo.
Na neobjektivnosti mozes da mi prigovoris, to je tvoj stav, ali na neinformisanosti - to tesko. Valjda ti znas da o onome sto me zanima procitam barem 3-4 novine, a Boga mi i ono sto se kupuje na trafici, a nisu novine (da ne pricam o drugim izvorima na netu, stranim chasopisima i licnim kontaktima, ako ih imam). Razlika u mojim i tvojim postovima je to sto sam ja svoje stavove o gdji Raznatovic potkrepio konkretnim (sudski dokazanim) cinjenicama sa sudjenja koja sam pratio, a ne iz rekla-kazala 'novina'. Sto se tice moje kriticnosti prema Chedi, ima je na pretek, ali mi ne pada na pamet da je iznosim u temi koja u naslovu ima i Cecu, a za osnovu ima tekst iz Pressa.
U vezi trpanja Chede u buvaru, zar ti stvarno mislis da njegovi arhi-neprijatelji tipa ex-ministra pravde Stojkovica, ministra policije Jochica, pa i svemocnog Miskovica, vec ne bi to uradili da mogu?!

Masho  :pljes:  ipak si uspela da zadrzis odredjenu dozu tebi svojstvene politicke korektnosti  :K

Darker

Postaje sve uzbudljivije, èekam rasplet :K :K
P.S. Pravim nove kokice, oæe neko?

P.P.S. Bred izla¾e kao èinjenicu prvi tekst u temi, koji koristi kao polaznu osnovu za pljuvanje narkomana kako nije normalan nego mora  da se mnogo izdrogirao kad hoæe cecu na robiju...

Kada mu pop to spoèita kao pozivanje na neproverene izvore, on odgovara pitanjem:koje èinjenice? i tu svaka diskusija prestaje.

*

Quote from: Darker on 30-11-2007, 12:00:25
P.S. Pravim nove kokice, oæe neko?

Hocem ja! Pa da zajedno pratimo rasplet!

D, ko ce da pritiska stalno ono - refresh page?  :K

pig_am_am

meni nije jasno. jel pop brani cedu ili samo ne mirise cecu  :>
za breda mi je jasno.

das i meni kokice. :>

Masha

#35
QuoteTemu o Ceci vec imamo i tu ste imali priliku da iznesete misljenje i o njoj i o njenoj muzici i o poremecenom sistemu vrednosti kod nas.
Pardon, nismo imali jednu, vec milion (Ceca i Andrej, Ceca i Fotos, Cece nema na Pinku, jedna posvecena koncertu na Uscu, jedna posvecena slikama sa koncerta na Uscu...), a ti verovatno mislis na onu u biografijama poznatih. Ja sam i tamo rekla sta mislim, ali ako neko tuzi Cecu, onda ne mozemo da pisemo o vremenskim prilikama vec o Ceci. Dakle, ako nisi hteo da pricamo o onome protiv koga neko hoce da podigne tuzbu, sta ce onda ova tema ovde?

QuoteOvde bi akcenat stavio na Smrka
Akcenat mozes da stavis jedino ako govoris o dve stvari. Tada akcenat znaci da jednoj dajes malo veci znacaj. Ali, posto ti ovde pises kao da je Ceda tuzio samog sebe, akcenat ti nije potreban.

QuotePope, kao je moguce da se nimalo kriticki ne osvrces na Smrkova nedela vec Ceci tu pronalazis oruzje, druzenje sa pacovima i tome slicno?
Brede, a kako je moguce da se nimalo kriticki ne osvrces na Cecina nedela vec Cedi tu pronalazis drogu i tome slicno?

QuoteAko sam nesto mrzeo to je neobjektivnost, pristrasnost i ostrascenost.
Pa i ja bih rekla da si mrzeo. Sada ti je to jaca strana. 

dirigent

Kladim se u deset severnokorejskih maraka na Breda!

Darker

Ma dirigente, sve si pome¹ao, ne gledamo bitku Juno¹a Bred vs. raspomamljeni foruma¹i, veæ Ceca vs.Èeda :wink:

Kokice, kokice, hoæe neko kokice!!
a posle mo¾emo da organizujemo tribinu gde æe Bred da odbrani cecu kao u onom klipu! :K :K :K

Ma¹o, argumenti su ti dobri, ali smanji malo ton :1 :K I ne nerviraj se!! :peace:

*

Evo, ja upravo puckam kokice i citam Mashine argumente :igra:

pop

Ma¹o, ne smanjuj ton, dosta su oni bili glasniji od nas  :cvet

Masha

[off]Ljudi, jos cu se i uobraziti[/off] :K. [off]Nisam ni povisila ton tako da ne mogu ni da ga spustim[/off]  :wink: [off]( Darkeru, ja sam jedan stabilan alt)[/off] :K

Bred

Quote from: pop on 29-11-2007, 22:48:05
Brede, brate, ne rece mi sta mislis gde bi zavrsio da ti policija nadje jednu 'zolju' u tvom stanu?
Quote from: Bred on 29-11-2007, 09:57:56
U zatvoru gde je bila i Ceca i to 4 meseca, sto je suludu jer ni u jednoj DEMOKRATSKOJ zemlji pritvor ne moze toliko da traje. Svi pozitivni efekti Sablje su ponisteni drugim flagrantim krsenjem ljudskih prava.
Quote from: pop on 29-11-2007, 22:48:05
Razlika u mojim i tvojim postovima je to sto sam ja svoje stavove o gdji Raznatovic potkrepio konkretnim (sudski dokazanim) cinjenicama sa sudjenja koja sam pratio, a ne iz rekla-kazala 'novina'.
Cinjenice? Ne bih se slozio. Prvo mora se uzeti u obzir KO je to jelte rekao i sa kakvim namerama. Drugo, sto je jos bitnije, da ima elemenata za krivicno gonjenje Cece-istraga bi vec bila pokrenuta pa ako bi bilo dokaza, podignuta i optuznica.  :wink:



A posto Masha mora da pametuje i bude mirodjija u svakoj corbi, i njoj cu kazem po koju  :K

Quote from: Masha on 30-11-2007, 19:12:28
QuoteTemu o Ceci vec imamo i tu ste imali priliku da iznesete misljenje i o njoj i o njenoj muzici i o poremecenom sistemu vrednosti kod nas.
Pardon, nismo imali jednu, vec milion (Ceca i Andrej, Ceca i Fotos, Cece nema na Pinku, jedna posvecena koncertu na Uscu, jedna posvecena slikama sa koncerta na Uscu...), a ti verovatno mislis na onu u biografijama poznatih. Ja sam i tamo rekla sta mislim, ali ako neko tuzi Cecu, onda ne mozemo da pisemo o vremenskim prilikama vec o Ceci. Dakle, ako nisi hteo da pricamo o onome protiv koga neko hoce da podigne tuzbu, sta ce onda ova tema ovde?

Opet se ti petljas u nesto sto nije tvoja briga.
Ajmo redom.
1. Misljenje o muzickim kvalitetima i ukusima smo vec izrazili u nekoliko tema , izmedju ostalog i o narodnjacima i o Ceci ima li poentu ponavljati to da li je ili nije ona odraz "sistema nakarednih vrednosti" ili slicno? Nije. Potpuno bespotrebno upravo zato sto je vec receno to isto a ponavljanje ne doprinosi kvalitetu foruma niti moze posluziti kao nesto na sta se novi clanovi mogu ugledati.
2. Ova tema ima zadatak da dodatno rasvetli licnost i delo Cede Smrka , kao sto vec rekoh, kroz razumnu sumnju da je odredjivao i naredjivao pritvor za nekog coveka na osnovu nepostojecih dokaza koje, jelte, ima samo on i niko vise. Istinost tih navoda ce potvrditi ili poreci istraga i tuzilastvo. videcemo sta ce biti od toga.
Quote from: Masha on 30-11-2007, 19:12:28
QuoteOvde bi akcenat stavio na Smrka
Akcenat mozes da stavis jedino ako govoris o dve stvari. Tada akcenat znaci da jednoj dajes malo veci znacaj. Ali, posto ti ovde pises kao da je Ceda tuzio samog sebe, akcenat ti nije potreban.[/quote]
Opet da filozofiramo? Zalim, nece moci. Pogledati odgovor iznad.

Quote from: Masha on 30-11-2007, 19:12:28
QuotePope, kao je moguce da se nimalo kriticki ne osvrces na Smrkova nedela vec Ceci tu pronalazis oruzje, druzenje sa pacovima i tome slicno?
Brede, a kako je moguce da se nimalo kriticki ne osvrces na Cecina nedela vec Cedi tu pronalazis drogu i tome slicno?
1. Koja nedela?
2. Da li mislis da se Cecina nedela mogu porediti sa Smrkovim?
I ovde nije bitna Ceca-bitno je to da je jedan ex drzavni funkcioner naredjivao da se nekom produzi pritvor zbog navodnih dokaza da je neko ucestvovao u ubistvu pri cemu su ti dokazi SAMO NJEMU poznati??  :wall: :wall:

Quote from: Masha on 30-11-2007, 19:12:28
QuoteAko sam nesto mrzeo to je neobjektivnost, pristrasnost i ostrascenost.
Pa i ja bih rekla da si mrzeo. Sada ti je to jaca strana. 

Ko mi kaze? Ironija.  :wink:

Oko stvari koje sam naveo u ovom odgovoru necu da raspravljam, a ako TI Masho krenes u raspravu u svom fazonu , brisacu poruke.
Dalje diskusija o muzickim [ne]kvalitetima Cece, narodne muzike i tome slicno ce se takodje brisati jer nisu konstruktivne plus predstavljaju ponavljajne vec prezvakanog.
Dakle, hocu samo da vas usmerim u pravcu u kom treba da ide ova tema kao i zasto je objavljena.
Ako ne bude mogla da ide u tom, konstruktivnom pravcu, bice zakljucana.
Eto tako.
:cvet


pig_am_am

zao mi je da gledam kako pametna deca staju iza ovo dvoje [off] nemam ime[/off] i vatreno se za njih bore...

evo ti kokice,gazda...idem ja.

Masha

#43
Ajmo redom:
Quote1. Misljenje o muzickim kvalitetima i ukusima smo vec izrazili u nekoliko tema , izmedju ostalog i o narodnjacima i o Ceci ima li poentu ponavljati to da li je ili nije ona odraz "sistema nakarednih vrednosti" ili slicno? Nije. Potpuno bespotrebno upravo zato sto je vec receno to isto a ponavljanje ne doprinosi kvalitetu foruma niti moze posluziti kao nesto na sta se novi clanovi mogu ugledati.
I ja smatram da ne treba da pricamo o muzickoj karijeri. Niko je i ne tuzi zato sto peva.

Quote2. Ova tema ima zadatak da dodatno rasvetli licnost i delo Cede Smrka , kao sto vec rekoh, kroz razumnu sumnju da je odredjivao i naredjivao pritvor za nekog coveka na osnovu nepostojecih dokaza koje, jelte, ima samo on i niko vise. Istinost tih navoda ce potvrditi ili poreci istraga i tuzilastvo. videcemo sta ce biti od toga.
Ako tema glasi Ceda trazio robiju za Cecu ne vidim kako je zadatak teme da rasvetli lik i delo Cedomira Jovanovica?

QuoteI ovde nije bitna Ceca-bitno je to da je jedan ex drzavni funkcioner naredjivao da se nekom produzi pritvor zbog navodnih dokaza da je neko ucestvovao u ubistvu pri cemu su ti dokazi SAMO NJEMU poznati?
Ceca je, kada je bila uhapsena u akciji Sablja koja je bila za vreme vanrednog stanja, sama rekla da je razgovarala sa onima koji su ucestvovali u ubistvu premijera, i to par dana pre toga, i da su joj trazili alibi. Dakle, to se zove osnovana sumnja. U pretrazivanju kuce nasli su joj citav arsenal. Ali, zasto to mene cudi? Verovatno to svi mi posedujemo  :roll:

QuoteHocu samo da vas usmerim u pravcu u kom treba da ide ova tema kao i zasto je objavljena
Hvala na smernicama.

I nestajanje iza Ceca ne znaci nuzno stajanje iza Cede.



Smrda

Bredly,nemoj sad mene pogresno da protumacis,
ali nisu oni ni skretali sa puta da bi ih sad neko usmeravao...
Ukoliko je Ceda trazio robiju za Cecu,
onda se prica i o Cedi i o Ceci...a ne samo o Cedi...
Ne videh da je bilo ko spomenu Cecine pesme...


p.s.Masho,upade mi :K