Huligani bakljama napali policajca

Started by pop, 02-12-2007, 20:52:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

mina-L

Strasno,bruka,ja sam sinoc slusala kako pricaju o ovome i na stranim kanalima!
A kad ti tzv navijaci udju u autobus pre/posle utakmice,pa pocnu da maltretiraju narod,udaraju po staklu,drmaju bus...    :namcor

darusaz

И лају на припаднике МУП-а.  :K  :roll: Имадох прилике да се уверим.

А сећате се и оног уринирања звездиних навијача по специјалцима на стадиону "ЈНА"?  :wall:

Quote from: mina-L on 05-12-2007, 00:13:39
Strasno,bruka,ja sam sinoc slusala kako pricaju o ovome i na stranim kanalima!
A kad ti tzv navijaci udju u autobus pre/posle utakmice,pa pocnu da maltretiraju narod,udaraju po staklu,drmaju bus...    :namcor

Wlada

Сада ће дечку од 19 година који је "гасио" бакљу помоћу жандармовог лица да се суди за покушај убиства!
Време је да неко од хулигана  падне као жртвено јаре да би се довели у ред ти који би да ратују са државом!
Време је да се уведе ред!

darusaz

А шта ћеш... није ничији син, па ће да послужи као пример. Ал ето коначно да се суди неком навијачу. До сада је само несрећни Ђорђе Пантић процесуиран по овом закону.

pop

Pod istragom i uprava
Uhap¹en napadaè na ¾andarma
Autor: ®.J.-A.®.A.-B.M. | 06.12.2007 - 19:43

Uro¹ Mi¹iæ (19) je bakljom udarao
¾andarma Neboj¹u Trajkoviæa, a zatim
poku¹ao da mu je stavi u usta
BEOGRAD - Uro¹ Mi¹iæ (19) iz Beograda, koji je ¾andarma Neboj¹u Trajkoviæa (42) udarao i poku¹avao da mu stavi baklju u usta, uhap¹en je danas. Mi¹iæ æe biti osumnjièen za poku¹aj ubistva policajca Trajkoviæa, navode u policiji.

Kako saznaje „Blic“, on je identifikovan na snimku nereda na fudbalskoj utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule, na kojem se vidi kako pali baklju i njome udara ¾andarma Trajkoviæa. Potom poku¹ava da mu baklju stavi u usta. Mi¹iæ je na glavi imao sivu kapuljaèu, tako da je njegovo lice isprva bilo te¹ko vidljivo. Meðutim, kada je snimak uvelièan, policajci su prepoznali Mi¹iæa. On je odradnije je poznat po vandalizmu na utakmicama, ¹to je pomoglo u njegovom hap¹enju.
Policija i dalje privodi navijaèe i na osnovu snimaka nereda poku¹ava da identifikuje sve nasilnike. Inaèe, pre Mi¹iæa uhap¹eni su i Milo¹ Zimonja (21) i Slavi¹a Drakul (37), kao i dvojica maloletnika. Zimonji i Drakulu istra¾ni sudija je odredio pritvor do 30 dana. Ministar policije Dragan Joèiæ ka¾e za „Blic“ da æe napad na Trajkoviæa tretirati kao poku¹aj ubistva i dodaje da je na tu¾ila¹tvu da se opredeli prema toj prijavi.
- Trenutno kriminalistièka policija istra¾uje i utvrðuje da li postoji veza izmeðu navijaèa, uprave klubova ili pojedinaca i kriminalnih grupa - ka¾e za „Blic“ ministar policije.
Iz policije je jo¹ pre tri dana najavljeno da æe biti podneta prekr¹ajna prijava protiv odgovornih osoba u FK Crvena zvezda zbog propusta u organizaciji utakmice. Kako je „Blic“ juèe nezvanièno saznao, prijave bi trebalo da budu podnete narednih dana.

www.blic.co.yu (http://www.blic.co.yu)


To jeste bio pokusaj ubistva, pa neka se 'navijacima' (svoj petorici, a ne samo Misicu) sudi po Kricnom Zakoniku, a ne po Zakonu o navijacima.

Darker

U ovoj temi mi fali tolerancije, po metak bih svakom...

shmizla

Gurali coveku baklju u usta... Zaledila sam se kada sam procitala... Poludela od besa.. Zbog takvih nasilnih zivotinja ljudi i ne odlaze na utakmice, ma ljudi se plase i u prevozu kada ih vide, licno sam prisustvovala sceni gde je grupica navijaca usla u autobus, drala se, lupala po prozorima... Treba ih sve osuditi na bar 3 godine zatvora, minimum...

nasty girl

a da li se neko od vas pita sta je taj policajac njima uradio? :hmm

shmizla izvoli na zapad ili istok pa uzivaj na utakmici...


wolfeitzckie


nasty girl


wolfeitzckie

Pa ne znam ¹ta bi to jo¹ mogao da im radi. Jel ima¹ neku ideju? Inaèe je katastrofa da je policajac bio naoru¾an meðu njima, stvarno treba odlikovati tog ko ga je poslao sa pi¹toljem meðu njih. Prava je sreæa da nema mrtvih.

nasty girl

imam mnogo ideja ali ne bih da ih iznosim javno...

alfie

Jedna velika rupa,ogromna rupa,puna kreèa,pa redom,svi! Opala... i onda se zatrpa,pa lepo zasadi trava,pa namesti neki parkiæ za kuæne ljubimce,da imaju gde da vr¹e nu¾du... I tako...
Samo,kada bi krenuli po nekom redu,mislim da nebi bilo mesta od poljitièara,monopolista...
Znam da nije ba¹ u duhu demokratije,ali niko nije savr¹en...

nasty girl

Quote from: alfie on 06-12-2007, 17:35:53

Samo,kada bi krenuli po nekom redu,mislim da nebi bilo mesta od poljitièara,monopolista...


:pljes: :pljes: :pljes: :pljes:

pop

Sta im je radio pandur pa da postoji opravdanje za onakvo unakazavanje i hrabrost 10 na 1 ?! Sto rece Koroman, pa ko ce sad da dodje da gleda Zvezdu? Moj odgovor - niko normalan. Nema to veze sa klubom o kome se radi, moglo se desiti i na drugom mestu.