honorarni posao ili posao za studente

Started by philoserbiana, 03-12-2007, 21:16:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

imam potrebu da se zaposlim negde dok studiram...moze i neki poslic na nasem fakultetu...javite ako nsto saznate...hvala  :cvet :cvet :cvet

Bred

na nasem faxu - tesko, jedino da pokusas preko neke studentske i omladinske zadruge mada je tu mala kinta  :ohwell:

Enea

Jedino tako,
osetish li dobar kesh, batalicjesh fakultet.. a ne bi bila jedina.

fenix

kakav posao trazis? na kojoj si godini studija? Ako si apsolvent i nemas obaveza na fakultetu ,javi se .Treba mi bebiseiterka za 1-godisnjeg sina ,jer ja uskoro pocinjem da radim u apoteci. Trazim iskljucivo farmaceute ,jer mi je muka od raznoraznih zena i devojaka koje nemaju pojma o higijeni,ishrani i elementarnim zivotnim postupanjima .za platu cemo se dogovoriti .

rodiæ

ej bre ljudi ajde javite ako saznate da na nekom institutu tra¾e tehnièara,imam srednju medicinsku,smer farmaceutski tehnièar i nemam vi¹e ve¾be,samo ispite.u studentskim zadrugama se jako malo zaraðuje,mnogo uzimaju para.

philoserbiana

rodic,pitaj u sluzbi za studentska pitanja..ja sam se interesovala za takav posao pre par meseci i rekli su mi da sada nemaju potrebe za novim tehnicarima.nisu hteli ni CV da mi uzmu...tesko da ce biti nesto od toga,ali pokusaj...uvek postoji neko koga imaju u vidu i ko ceka da se mesto uprazni...nisu mi ni telefon uzeli...ali ti si u prednosti jer nemas vezbe i imas srednju strucnu skolu...neka je sa srecom  :cvet

rodiæ