Najčešće greške zbog kojih muškarac ostane sam

Started by Mashrum, 04-12-2007, 01:45:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Mashrum

Ovu temu otvaram kao protiv-težu temi - Najčešće greške zbog kojih žena ostane sama. Jer i oni ostaju sami, pa nije fer da postoji tema samo o ženama, jelte..  :happy:

Elem, proučavajući, slušajući, razgovarajući, učestvujući..ima tu svačega, a i neka drugi dopišu, ono što propustih..  :happy:

Pa da krenem..Greške..Evo nekih..

Kopanje po njenom mobilnom telefonu u cilju pronalaženja nekakvih dokaza  :*:
Kopanje po njenom kompu u cilju pronalaženja nekakvih dokaza                :*:
Kopanje po njenoj tašni u cilju pronalaženja nekakvih dokaza                  :*:
Kopanje po njenim CD-ovima u cilju pronalaženja nekakvih dokaza             :*:

Bolesna ljubomora i preispoljena posesivnost
(traži da čuje na mobilni ljude s kojima je izašla, ulazi s devojkom i u kabinu za presvlačenje...  :shock )

Izražen pesimizam i negativan stav prema svemu novom, promenama ili onome sto ga ne zanima (ili nije u to upućen dovoljno)

Ne pridržavanje ulaznih/izlaznih vrata dami, dok ulazi/izlazi..Osnovna (ne)kultura  :ball2:

Ljubavni tepisi na ledjima, genitalnom području  :ninja:

Jaka gravitacija prema alkoholu u abnormalnim količinama
(o drogama neću ni govoriti.. :roll: )

Konstantna rupa na trenerci na zadnjici, kao i konstantno nošenje ocmoljenih trenerki
(zapuštenost..)

Krompiri na čarapama, izlizane providne čarape  :H

Duge gaćerone, kao i
polu raspale i iznošene bokserice preko svake mere  :T

Stalno isticanje i nametanje svojih pravila igre života  :roll:

Nepoštovanje i nefer tretman druge strane  :ball2:

Isticanje neprijateljskog stava prema mačkama, šutiranje i maltretiranje istih  :F

Podizanje ruke na devojku..Ovo je jezivo..  :shock :run

Celokupno oblačenje u boju koja se svidja devojci..ovo je malo bolešljivo..  :nonono:
(neko bi ovo objasnio kao - nesigurnost u sebe)

Omalovažavanje njenih prijatelja

Muvanje njenih prijatelja

Insistiranje na brzom braku

Masiranje pričama o deci i insistiranje na imenima dece koje se devojci ne svidjaju

Konstantno detinjasto ponašanje (http://nono9.us)


Upućivanje majke u svaki detalj veze..  :help2:



Eto,ovo je za početak ono što mi je palo na pamet.  :happy:

A šta vi mislite, zbog čega muškarac ostaje sam?    (http://nono9.us)


Sole

auuuuuu, Mash!  .blah. otrova ih skroz!  :pljes:  :>
dosta stvari se napisala, vecine se ne bih setila jer ih hvala Bogu  :Bog nisam dozivela.
a ostaje sam zato sto jednostavno postane nezanimljiv, da ne kazem dosadan  :ball2: , ali to nekako ne znam ni da li moze da se svede pod gresku  :hmm , ipak je to ono sto nosimo u sebi.
posesivnost i drz' ne daj u svakom pogledu,  :bljak: ,  neka hvala.  :nonono:

marijabgd88

Mashrum.... nadam se da to sve nije jedan muskarac...  :shock

Wlada

 :116: Ма ајде молим те...
Све што си навела се може односити и на женски свет (осим мачака и можда драгих нам матера :K ),
а нешто се односи САМО на женски свет (брзи брак,Konstantno detinjasto pona¹anje а питам се ко воли плишане играчке, ко машта о дечици)...

:siza:


millyy

Mashrum, u pravu si skroz! Svaka cast!     :cvet

slobokv83

Za pocetak cu samo reci da su devojke mnogo vise ljubomorne nego li muskarci.Ako si ti sve ovo dozivela,onda te zivot nije bas mazio(takodje znaci da si ti za doticnog bila mega giga riba :smekerica:).A ako su to necija iskustva koja si uzela za primer:NIJE BAS SVE ONO STO JESTE!
Formiracu neka svoja iskustva pa cu da se javim.

Ivana_89

Quote from: Wlada on 04-12-2007, 18:13:24

а нешто се односи САМО на женски свет (брзи брак,Konstantno detinjasto pona¹anje а питам се ко воли плишане играчке, ко машта о дечици)...

:siza:



gre¹ka Vlado i neki mu¹karci se pona¹aju detinjasto i nije stvar u pli¹anim igraèkama, nego bukvalno u detinjastom pona¹anju... u poèetku je mo¾da zanimljivo, ali brzo dosadi...  :nonono:

da se nadove¾em na temu

mene nervira i kad neko stalno prièa kako ne mislim na njega i ako mislim, za¹to onda to ne pokazujem  :shock

dalje neodgovornost

ka¹njenje (ok je da devojka zakasni ponekad, ali da mu¹karac kasni  :nonono: to me ba¹ nervira)......

Al-Jasmina

 :)): Detinjasto ponasanje zaista nema veze sa plisanoshcu icega :)
a da je nabrojala bisere, vala nabrojala je  :pljes: :pljes: :pljes:

Sto je zapravo tuzno, kad se iscita  :ohwell:
Mislim - sta reci za osobu koja ima takav skup osobina ili makar 3-4 takve?
Namucice druge a i sebe...  :wall:
A pitanje je da li ce shvatiti gde i u cemu gresi.... :ohwell:

Wolf

QuoteInsistiranje na brzom braku
Ili mozda i strah od istog :hmm

Wlada

Quote from: Al-Jasmina on 04-12-2007, 21:51:32
:)): Detinjasto ponasanje zaista nema veze sa plisanoshcu icega :)

Шалијо сам се, сто му плишева и плишаних медведа :K

Mashrum

Quote from: marijabgd88 on 04-12-2007, 18:02:23
Mashrum.... nadam se da to sve nije jedan muskarac...  :shock

Marija,napisah veæ gore da se radi o razlièitim sluèajevima, i istra¾ivanju onoga ¹to smeta ¾enskom svetu.
Svaka bi mi rekla ne¹to ¹to je njoj smetalo, i ¹to je vodilo, ¹to Sole ka¾e - dosadi u vezi, i raskidu.  :ohwell:

Quote from: Wlada on 04-12-2007, 18:13:24
:116: Ма ајде молим те...
Све што си навела се може односити и на женски свет (осим мачака и можда драгих нам матера :K ),

U potpunosti se sla¾em s tobom u ovome  :happy:

Quote from: Wlada on 04-12-2007, 18:13:24а нешто се односи САМО на женски свет (брзи брак,Konstantno detinjasto pona¹anje а питам се ко воли плишане играчке, ко машта о дечици)...
:siza:
..ali se u ovome ne sla¾em.
Ja sam lièno do¾ivela sluèaj insista¾e na brzom braku nekoliko puta,tako da æu pobiti tu tvoju tvrdnju.  :>
A i detinjarija je bilo, vala ba¹..  :roll: :happy:
Mislim, da se razumemo, nemam ja ni¹ta protiv cvrkutanja i tako toga, ali dosadi kad neko samo prièa o igricama i crtaæima..a ima previ¹e godina. U prvi mah nikada ne bih rekla da je bio takav zaluðenik.  :roll: :H

Quote from: slobokv83 on 04-12-2007, 19:56:23
Za pocetak cu samo reci da su devojke mnogo vise ljubomorne nego li muskarci.Ako si ti sve ovo dozivela,onda te zivot nije bas mazio(takodje znaci da si ti za doticnog bila mega giga riba :smekerica:).A ako su to necija iskustva koja si uzela za primer:NIJE BAS SVE ONO STO JESTE!
Formiracu neka svoja iskustva pa cu da se javim.
Za poèetak æu ti odgovoriti, da su mu¹karci ljubomorniji, a da su ¾ene lukavije od njih u svojoj ljubomori:happy:
Ponoviæu se (a to ne volim,ali dobro..), nisam ja sve to do¾ivela, gore napisah, da su u pitanju istra¾ivanja i razgovori s drugima, osim i mog malenog doprinosa istom..  :>

I nisu to neèija iskustva, veæ iskustva ljudi kojima verujem i ljudi koji nisu skloni lupanju i preuvelièavanju.

Oèekujem da se i tvoja iskustva, kao i iskustva i drugih, formiraju i materijalizuju ovde,  :> tema i jeste za sve, da razgovaramo o tome, pi¹emo. Ja sam je poèela, vi nastavite..  :happy:

Quote from: Al-Jasmina on 04-12-2007, 21:51:32
Mislim - sta reci za osobu koja ima takav skup osobina ili makar 3-4 takve?
Namucice druge a i sebe...  :wall:
A pitanje je da li ce shvatiti gde i u cemu gresi.... :ohwell:
:cvet :cvet :cvet :ljubav:

Quote from: Wlada on 04-12-2007, 22:07:58
Шалијо сам се, сто му плишева и плишаних медведа :K
:)): :cvet

igrackica

E, ovo za trenerke i carape mi je najjace!  :K
Mene prljavstina generalno izludjuje, insistiraju da im devojka bude cista i mirisljava, a oni mogu da budu svinje, da im u sobi ima 3 prsta prasine, da nikad ne namestaju krevet, da su im razbacane stvari i da farmerke peru jednom u pola godine!
Uh, ostao bi sam za nano sekundu, a od gore navedenih osobina, mozda sam problem imala sa 1-2.

slobokv83

@Mashrum

Ej,eeej.Svako ima svoje misljenje!Ako se moje ne poklapa sa tvojim,ne moras da budes tako kategoricna.Bas bih voleo da se smuvas sa Bred Pitom,pa da vidim da li bi bila ljubomornija.
Pa ja sam na mobilnom morao da stavim sifru-pogodi zbog cega?(Ne kazem da sam Pit,samo da su zene ljubomorne)

Mashrum

@slobokv83, rekoh gore:
Quote
da su mu¹karci ljubomorniji, a da su ¾ene lukavije od njih u svojoj ljubomori:happy:
Ostajem pri tome.
Nisam ja protiv tvog mi¹ljenja, niti ¾elim da ti ga promenim..prihvatam ga kakvo jeste..samo se ne sla¾em s njim.  :happy:
Ne kategori¹em ja ni¹ta, samo ti odgovorih u stilu, u kom si ti izneo svoju èinjenicu.

Quote from: slobokv83 on 05-12-2007, 10:40:25
Bas bih voleo da se smuvas sa Bred Pitom,pa da vidim da li bi bila ljubomornija.
©ta? Dal bih bila ljubomornija od Bred Pita?   :>
A ¹to se tièe Bred Pita, lep je, ima i lep¹ih..ali nije sve u lepoti fizikusa.

[off]Mda,ako je neko proèitao ¹ta napisah u temi – Bred Pita treba ubiti, ja sam se malo tamo zekila..[/off]  :lol:

Hehe, a ¹to se tièe mobilnog, tu te u potpunosti razumem, na svakom mi je ¹ifra.  :>

Duke

Pa da bi zena uopste bila ljubomorna mora da ima ZBOG KOGA da bude ljubomorna.  da bude ljubomorna zbog nekog ko ima nekoliko gorenavedenih "vrlina"  :nene: :nene: :nene: