Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: SandraD. on 09-08-2006, 12:47:01
Hvala Jasmina,ovo je jos jedan dokaz da mislimo slicno,Coolgemini,i ja bih volela da saznam na koji nacin se svesno kontrolise prenosenje misli,ali mi smo zaostali,mislim da kod nas jos uvek nema ljudi koji su kvalifilovani za ove metode......ali nadam se jesnoga dana.......strpljenja.....samo da ne ostarimo puno,ali mi Blizanci nema da brinemo,mi smo vecno mladi!Pozz....

Istina, vecno mladi...
Ja sam oklevala da idem na ta besplatna predavanja o Silva metodu i mapama uma,
jer imam utisak da se tu tajno ili javno vrsi vrbovanje za kojekakve sekte
i umoispiracke organizacije...
Literaturu vezanu za Silva metod, etc. bih volela da proucim,
mada neke hermetisticke prakticne metode za samospoznaju i samokontrolu(razvice)
znam (tj imam neku literaturicu koju sam slucajno nasla kopajuci po caletovim starim knjigama)

SandraD.

e,super,taman mozes malo da nas poducis......smao kada budes pisala navedi i knjigu iz koje pises,da Bred ne bi intervenisao!Pozz...

Bred

Samo nemojte i ovde da mesate silva metod, postoji vec tema o tome :cvet

Coolgemini

Thank u Bred sto si nas opomenuo..... :wink:

Lena

Quote from: Coolgemini on 11-08-2006, 13:14:53
Imas veliku nesigurnost i nepoverenje prema ljudima i to te poprilicno uznemirava...Obicno se tako tumaci bilo kakva jurnjava ili neko bekstvo :wink:

Ja sam ranije èesto sanjala snove u stilu: be¾im kao bez du¹e od nekog i onda kad me na kraju stignu...ispostavi se da mi ¾ele dobro.  :hm

AquArius

Kakav san.
Kakav san.

Budim se i ne znam da li je istina.
I zao mi je, ali i nije.
Ali taj osecaj da li je istina...
Choveche!

Al-Jasmina

 :)
oce to...

ja sam sanjala neki naucno fantasticni horor  :confused:
bar nisu ispiti...to je sushtinski horor  :K

AquArius

Vala da znas (to za ispite)!
Jos kad pomesam osnovnu, sa srednjom, sa faxom... Brrrrrrr  :run

Maslacak

Meni se desava da i osnovnu mixam u sve to...horor... :lol:

Jednom sam dok sam ucila organsku sanjala ovako nesto... resavam prve zadatke, lakse, a oni su kao "dole"...a kad hocu da predjem na teze (koji su negde "gore"), moram da se penjem na nekakve merdevine od konopca koje se ljujaju (kao one sto bacaju iz helikoptera)...i tako je teesko popeti se...
Bilo je neverovatno realno. :) A nema sta ni da se tumaci, sve je bilo potpuno jasno...

Bred

Verovali ili ne, ali ja sam juce sanjao da opet polazem farmaceutsku hemiiju i da se preznojavam na onoj stolici ispred Sotea i istog momenta sam se probudio :roll:

Al-Jasmina

Ja sam sanjala El Nuevo Supermena...
baba bi ustipke  :>

AquArius

Dobar ti potpis Jasmina...  :wink:
Pa jos u ovoj temi  :>

Sanjam snove, sve neke, koje razumem, ali nemam potrebu da pisem o njima.
Ko zna ko sve cita  8)

Al-Jasmina

Pa rekoh sebi:
Slidza vredi 1000 reci...sto bih prepricavala san kad mogu da postujem jednog od glavnih likova
(http://nono9.us)

nasty girl

jao sanjala sam stanu i da me oborila na usmenom iz matematike i da nisam dala uslov.... :] :] :]

Smrda

sta znaci kad sanjate nepreglednu vodupo kojoj ronit,ronite.....???
zna li neko???