Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Coolgemini

Well Sandric,pazi se ujeda otrovne osobe :roll:(ovo je zezanje,premda bi mogla biti istina....vidovnjacki aspekt sna nikada se ne zanemaruje...Hahahaha) :>

Al-Jasmina

a sta kazes na budjenje zbog semi-prijatnog sna u kome te nesto skaklje
kad ono buba pala s plafona na nogu i seta okolo preteci :)

vladimir

Meni je ba¹ bedak kad sanjam ne¹to lepo, a onda se probudim i shvatim da je fajront i da me budi konobar da naplati... :K

Coolgemini

Quotea sta kazes na budjenje zbog semi-prijatnog sna u kome te nesto skaklje
kad ono buba pala s plafona na nogu i seta okolo preteci
Znam,obozavam taj osecaj :angel:...tako jednom dok sam sanjao neku lepu devojcicu kako me mazi po telu,probudih se i videh malog misica kako me mazi svojim repicem :>
bese mi zao i tog misica i te lepe devojke :shock(nijednog vishe nisam video :K)
QuoteMeni je ba¹ bedak kad sanjam ne¹to lepo, a onda se probudim i shvatim da je fajront i da me budi konobar da naplati...
To znaci da treba da se latish vishe kafane..Sljojkaro :K...snovi i alkoholi ne idu jedno s drugim :>

Maslacak

@sandric: kakvo vidovnjastvo, evo ti moje tumacenje... Utrnula si ruku u snu, nekako si je nezgodno drzala, pa se to projektovalo u san...podsvest je stvorila pricu da bi dala smisao tom bolu... :> Meni se slicne stvari redovno desavaju...

npr, jednom me je uzasno bolelo grlo, pa sam sanjala da me neko kolje :K :K :K

Coolgemini

@Maslacak>..Odlicno ti je objasnjenje :cvet..ima puno istine...mada kad sebe ubacim u takav primer,ja obicno tada nisam ni medj' javom,ni medj' snom(mislim kad me nesto boli..)...obicno sanjam kad bukvalno nista ne radim i kad ne opterecujem mozak raznim zivotnim problemima 8)

sandric

E opet sam sanjala zmiju,sad poskoka..a ja kao bezim a one sve skacu oko mene....stvarno sam prsla....

Maslacak

@Coolgemini: Hvala :cvet
Znam na sta mislis. Ovakvi snovi se, medjutim, desavaju uglavnom kad tokom spavanja pocne nesto da te boli, znaci, kada si vec zaspao... e onda mozak da masti na volju, itekako :>

Ali ja jako puno sanjam i u polusnu...a i na javi... :happy:

@sandric: ej bre, prekini, kvaris mi tumacenje! :lol: Hmm...e sad si ovo sanjala, pod utiskom prethodnog sna, jer si se uplasila, pa su ti se zmije zaglavile u podsvesti... :K
...kazu strucnjaci da zmije znace jaku sexualnu zelju... :>

Coolgemini

Maslacak,iz svega ovoga izgleda da Sandric definitivno ima koristi... :>...prvo jedna,pa onda i druga zmija..Nego Sandric,jel su zmije bile muske?? ili to nisi uspela da otkrijesh... :>..Hahaha :wink:

Smrda

haha....ja sam sanjala sneg.....pravu mecavu,ali lepu....


a zmijice i ja sam cula da simbolisu sexualnu zelju....s toga sandric...?!?!?

Korisnicko Ime

Ja se bas retko kad secam snova... Uglavnom se secam nekih traumaticnih :(

Coolgemini

I uglavnom ces se njih uvek secati jer su oni najdublje urezani u tvojoj psihi....Ti snovi su ostavili najintenzivniji uticaj tj jacinu na odredjene stimulanse u hemisferama i bukvalno kao da su ga pokrili koliko su jaki...zbog toga ces neke sitnice koje sanjas brzo zaboraviti i neces ih se secati,dok neke nikad neces izgubiti iz podsvesti :roll:

Smrda

e bas me sad zaintrigira coolg,sve da te pitam,ali rekoh da ne odem u off....ti se bavis snovima???
a sta znaci kad se nikad ne secas sta sanjas,ali nikad?

Darker

Da nisi normalan.

:K :K :K :K :K

Coolgemini

@Smrda>Ne bavim se nista specijalno..Interesuju me mnogo,pa sam dosta citao o njima..ali daleko od toga da sam u tome nesto profesionalan :K :K
Sto se tice tvog pitanja,to uopste nema nikakvih zabrinjavajucih tacaka.Mnogi se ne secaju svojih snova,a svesni su da su ipak sanjali..Kao sto rekoh jacina tih snova nije presla odgovarajuci prag za dovoljnu registraciju u odgovarajucim segmentima mozdanih hemisfera,te stoga i bivaju odstranjeni iz svesnog podrucja...Sve sto radish u svesnosti,pa cak i dok sanjas(jer je i to donekle svesna akcija) biva zabelezeno u podsvest i svako tvoje psihicko aktiviranje se dobro meri..Tako i snovi imaju svoje mere odredjivanja i kategorisanja...Veoma intenzivni snovi izazivaju jake stimuluse koji lako prelaze preko aktivirajuceg praga...i da ne bih postao dosadan(a vec jesam) :K,to sto ljudi ne sanjaju nije nimalo zabrinjavajuce...to je i znak da je zivot donekle bez drasticnih previranja i problema,a i bez nekih psihoza..Sve ima svoj uticaj :wink: