Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lycos

ima istine u tome,mislim da se vise odnosi na tu odluku.._otvorite,necete pogresiti,ljudima je to potrebno..profitiracete.. :)

SandraD.

Quote from: Coolgemini on 05-07-2006, 17:09:05
Hmm...Sandra,da li bi htela da napravimo neki sanovnik ili cak mozda da otvorimo ordinaciju za tumacenje snova?? :V
recimo,ti uzimas 60% a ja ostatak,posto si bas dobra u tumacenju...Svaka ti cast za poslednje tumacenje 8)pogodila si nesigurnost,kao i bekstvo od donosenja odluke :)evo saljem ti jednu kosku :wink:
i ja tebi brate....slazem se definitivno.....
lycose,pa nadam se da ce ti nasa strucna lekarska asistencija pomoci! :lol:

lycos

ako budem imao nekix dilema po tom pitanju..sad znam kome da se obratim! :)

sandric

Ja sanjam samo farmaceutsku hemiju poslednjih dana....Ako je polozim bicu najsrecnija na svetu :loptica

lycos

to je kao jedan od najtezih ispita ili sta??- da znam sta me ceka..

lijepa bosanka

Ja sanjam da sam zaljuljena.......vjerovatno to toliko silno zelim....... :>

zoe

Eh te snove koje budna sanjas ne moras bas ni da tumacis! Ne brini se LB, drzim ti palceve (a mozec i ti meni)! :*

Coolgemini

...Sanjah nesto potpuno bolesno i cudno sinoc.....Ne znam ni sam da li je to potencijalna projekcija nekog mog latentnog dela podsvesti...
   ''Spavao sam u sobi potpuno mirno,dok ne zacuh neke zamukle u daljini prigusene udarce..Nisam bio svestan tih udaraca,dok nisam poceo da shvatam da mi ti udarci postaju sve blizi i blizi...Bili su to koraci ogromnog dinosaurusa-mesozdera tzv T-Rex koji se veoma zainteresovano vrzmao oko mene pokusavajuci da mi pojede uvo... :lol2:ne znam samo zasto uvo?! :`u sustini,uspeo sam da napravim jednu rolnu tvrdog papira(koji se tu,ne znam kako,slucajno nasao) i udario T-Rexa po glavi :K..a najinteresantnije je to sto je on nakon tog mog udarca rolnom papira odmah otisao...verovatno ga je jako zabolelo :)toliko o mom fascinatnom i bolesnom snu..... :happy:

SandraD.

e svaka cast.....

Coolgemini

Pa sta sam mogao drugo da uradim??Ipak je to bilo pitanje zivota i smrti.... :K..... :run

Ksenija

najgora stvar koju sanjam je da kad me neko juri ja hocu da vrishtim,a nemam glas...grozzzzzzzno :H

Al-Jasmina

Mislim da se snovi dele prema
snazi osecaja koje izazovu u nama
kao da svesno/nesvesno izvrsi tu determinaciju za nas...

Svi snovi koji su mi bili od ikakvog znacaja su bili intenzivniji
od nekih u kojima se opet svasta moze desavati ali...eee nije to to...

lycos

neko te juri,a tebi su noge teske,ne mozes da potrcis..probudis se i sav si hapy sto si ziv..

willie the scot

Quote from: lijepa bosanka on 05-07-2006, 18:04:17
Ja sanjam da sam zaljuljena.......vjerovatno to toliko silno zelim....... :>
cccccc...

lycos