Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

stef

#315
 Ako si blokirana u njemu moze da znaci da se plasis zatvorenih prostora,ili oduzimanje sloboda...A ako se penjes isto kao prethodno...za spustanje...prethodno je bila jeftina provokacija...

Al-Jasmina

tu jeftinu stvarèicu sam ignorisala :)
za ostalo thnx  :cvet

hulio_salinas

pazite ovo:

Nocas u 4 sata cujem u snu "Je li? Je li?" Atmosfera u snu je bila takva da sam skontao da me neko pita iz jave. Probudim se i provalim da mi ujka postavlja pitanje "Je li? Je li?"
Bio sam totalno izgubljen i pitam: "Sta je li? Ne razumem te nista!!!"
Kaze on meni: "S koje je strane crta? Je li?"
ja:  :shock "Kakva je*ena crta? O cemu pricas?"   :shock
on: "Ma reci mi s koje strane je crta?" i pocne da sutira jorgan.   :`?
nekako provalim da ga zanima s koje strane stoji otvor na jorganu, kroz koji se ubacuje cebe.
kao da znam o cemu prica kazem mu:
"Pa, brate, kod nogu!"   :hm
On je samo hladno rekao "Dobro", okrenuo se i zaspao...   :shock
Ja totalno razbudjen ne znam o cemu se radi... Pridjem mu i pitam da li me zaje*ava ili? on spava... viknem ja malo, kad jok... covek spava...   :shock
ustinuo sam se 3 puta ne bih li proverio da li sam normalan, tj. budan... okrenem se i nastavim da spavam...
jutros ga pitam sta mu je bilo, a on: "Ne znam o cemu pricas!"

objasnite...   :][

zoe

Објасни ти нама, откуд ти са ујаком у истом кревету? :> :lol:

Jack-Jack

#319
@hulio_salinas

Pricao je u snu  :hm . To sam ja stalno radio kad sam bio sa burazerom u sobi. Mada, mozda i sad radim samo nema ko da me cuje  :>. Ne mora prica u snu da bude nepovezna. Kao sto vidis, moze i dijalog da se vodi. Slabo se ja razumem u te stvari, pricam samo iz licnog i prebogatog iskustva sto se tice tih tripova.
Jednom sam u snu skinuo sliku sa zida i ostavio na fotelju, skinuo pidzamu i krenuo da se oblacim za skolu, probudim se u drugoj prostoriji (na ekskurziji se probudio na wc solji, bez obavljanja nuzde, samo sam sedeo  :K, a pritom niti pijan niti drogiran  :angel: )

Alnus Glutinosa

@Jack-Jack
ja se plasim ljudi kao sto si ti...  :H

willie the scot

ja sam sanjao da jurim zelenog tigra,u vreme kada sam bio zaljubljen u jednu muslimanku...kakva jeftina metafora...blja...
inace to nije uopste dobro...sanjati osobe koje vam se svidjaju,kada prizovete nekog u snove mozete da se pozdravite s njim u realnosti.

Alnus Glutinosa

Quote from: willie the scot on 07-11-2006, 20:12:45
ja sam sanjao da jurim zelenog tigra,u vreme kada sam bio zaljubljen u jednu muslimanku...kakva jeftina metafora...blja...
inace to nije uopste dobro...sanjati osobe koje vam se svidjaju,kada prizovete nekog u snove mozete da se pozdravite s njim u realnosti.

vidis...  :hm  o ovome nikada nisam razmisljala, mislim da ima istine u tome...  :/
svaka cast, otvorio si mi oci- sad necu vise da spavam- za svaki slucaj!   :smile:

hulio_salinas

Quote from: zoe on 07-11-2006, 17:37:02
Објасни ти нама, откуд ти са ујаком у истом кревету? :> :lol:

ujak je 2 godine stariji od mene   :][ :][ :][

ma ne spavamo u istom krevetu, boze... kako si to zakljucila?   :][ 

Al-Jasmina

Mozda se zamislila na tvom mestu pa joj je bilo logicno...  :K

Alnus, neka to bude brzo  :cvet
:run

hulio_salinas

Quote from: Al-Jasmina on 07-11-2006, 22:37:35
Mozda se zamislila na tvom mestu pa joj je bilo logicno...  :K

vrlo vrlo moguce...

:K :K :K

Al-Jasmina

I to je za ljude  :cvet

Mene valjda najvise potrese san u kome sanjam pokojnika
narocito ako je to neko ko mi je znacio i znaci...

Ima neke utehe u tome... :hm ponekad

Darker

Quote from: zoe on 07-11-2006, 17:37:02
Објасни ти нама, откуд ти са ујаком у истом кревету? :> :lol:
hahahahahah, care :Bog :Bog :Bog :Bog
Quote from: Jack-Jack on 07-11-2006, 18:47:09
Jednom sam u snu skinuo sliku sa zida i ostavio na fotelju, skinuo pidzamu i krenuo da se oblacim za skolu, probudim se u drugoj prostoriji (na ekskurziji se probudio na wc solji, bez obavljanja nuzde, samo sam sedeo  :K, a pritom niti pijan niti drogiran  :angel: )
Ne znam ja, bio si u sobi pre toga sa sumnjivim kvalitetom vazduha, koliko se ja seæam :K :K :K :K
Ja tih tripova nisam imao, ili kad sam bio ba¹ maji... Pa recimo samo ustanem, ali ni¹ta spec. :run

Al-Jasmina

i ja sam setala kad sma bila mala...

na Tari je klinac iz sobe u kojoj sam ja spavala setao nocu u snu
uvek je vukao zeku sa sobom...
Vaspitacica se svako jutro drogirala galonima kafe :)

Maslacak

eee svaka cast zoe... :lol:

Imam i ja iskustva sa pricalicama...
Dok sam bila sa drugaricama na Kopaoniku pre koju godinu, spavale smo nas 4 u istoj sobi...neke su isle ranije u krevet, neke kasnije...
I tako, ulazim ja jednu noc u sobu, gde je jedna od tih mojih drugarica vec odavno spavala, kad vidim ona se "budi", OTVARA OCI, i kaze: Otkud ti ovde?
Ja reko: Pa evo dosla, a koga si ti ocekivala? :K
Kaze ona: Ne znam, nekog decka...
...i komira se...
:lol: :> :>

Pogadjate, ujutro pojma nije imala da je ista bilo... A najbudalastije je bilo to sto je ona zaista izgledala budna, i lepo me gledala svojim crnim ocima... :K
E svasta :happy:
Pricanje u snu je ludilo... ja samo ponekad, retko... a moja sestra celu noc nesto nerazumljivo mrmlja...