Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

Moj burazer je tu neprevaziden.Dok smo bili zajedno naslusao sam se stvari...Pricao je na tecnom spanskom, nemackom (pritom od stranih jezika zna samo francuski i engleski)...Ustajao, cepao postere, pricao sa mnom (pritom sam ja budan)...Ipak mi je najjaci dogadaj koji se desio na moru.Raspravljao se sa sestrom u toku dana da sredi stvari iz ormana, a ona to nije uradila.On je toliko bio besan da je u snu ustao, otvorio orman i pobacao sve njenje stvari na pod.Ja sam mislio da je on budan,ali kad sam provalio da nije... :shock.

lijepa bosanka

Poslednje dve noci sanjam samo kako pricam s nekim nepoznatim ljudima,znam da sam okruzena bas s puno ljudi....a zatim odjednom sama sjedim pored rijeke,koja brzo tece da mi se zavrti u glavi dok to posmatram.... :confused:

Danica

Zasto li ja nista ne sanjam?

Coolgemini

#333
Danice,pronadji odgovore u nekim od prethodnih postova..pricalo se dosta o tome :wink:

Sinoc sanjah jedan dobar,skoro ''real'' sex :> :>...toliko mi se cinio pravim,da sam odlepio kad sam se probudio.... :happy:...ovi snovi su stvarno najbolji...svima ih toplo preporucujem :> :>

Maslacak


stef

 Mogu oni da se izazovu...Nalijes se tecnosti pre spavanja.U toku noci ce se napuniti besika, pa ce ona pritiskati prostatu, i to ce izazvati lancanu reakciju... :shock

nasty girl

Quote from: stef on 09-11-2006, 02:17:57
Mogu oni da se izazovu...Nalijes se tecnosti pre spavanja.U toku noci ce se napuniti besika, pa ce ona pritiskati prostatu, i to ce izazvati lancanu reakciju... :shock

iskustvo nema sta...

sanjala sam da mi je umro jedan od ortaka sa faxa i da sam na njegovoj sahrani...isti san vec sanjam drugi put.... :'(

shmizla

#337
QuoteSinoc sanjah jedan dobar,skoro ''real'' sex :> :>...toliko mi se cinio pravim,da sam odlepio kad sam se probudio.... :happy:...ovi snovi su stvarno najbolji...svima ih toplo preporucujem :> :>

ti su najbolji   :loptica :loptica :loptica

Al-Jasmina

Quote from: nasty girl on 09-11-2006, 08:53:51
sanjala sam da mi je umro jedan od ortaka sa faxa i da sam na njegovoj sahrani...isti san vec sanjam drugi put.... :'(

Za te snove kazu da ce onaj koga sanjas da je pokojni dugo ziveti :)

Vampire 666

ja sam par puta sanjao svoju smrt...sa mnogo detalja...

Al-Jasmina

Da li si sanjao da si vec mrtav ali i dalje si svestan okoline
ili se gledas sa strane
ili samo do tog trenutka?

Mozda je tu skriven razlog why to sanjas... :hm

Ja sam od malena imala iznvestan broj tako zivopisnih snova o serijskim ubicama
kao da su evropska produkcija a holivudske kamere...

Najgore od svega je to sto u blizini zgrade gde sada zivim je brdo
na kome je jedan od tih "likova" zakopavao svoje zrtve...
ali nije se preterano trudio da sakrije svoja nedela, ako me kapirate... :ohwell:
Vec 10 godina me to brdo tripuje istim intenzitetom...  :confused:

Vampire 666

sanjam kako umrem i onda umesto da se probudim u tom trenutku, sce pocinje da bude kao na filmu...ja samo posmatram sa strane...prvo je tu moje krvavo telo (uvek umirem na naki brutalan nacin)...posle ide sahrana i tako to...

Alnus Glutinosa

Vamp,
i jel ima puno ljudi na sahrani? Ja bih volela da znam ko ce plakati na mojoj?  :roll:   :stid:

Elem,
moj san:
Sanjala sam situacije i ljude koji imaju veze sa jednom osobom- mesta gde se ona moze naci, ljude sa kojima se ona druzi ili moze da se dovede u vezu sa njom, ali te osobe nema uopste u snu!
sta to znaci??
Nekako u snu nisam imala osecaj neprisustva, ali kad sam se probudila, zapitala sam se- pa gde je?  :shock

Al-Jasmina

@ Vamp Postoji mogucnost da time pokusavas da skrenes paznju na svoje reci....
Zvuci cudno ali...oslanja se na ono "pa zar ti nisam lepo govorio"
Mozda neko nije slusao tvoja upozoronjea
pa ti zato komplikovanom smrcu dokazujes da si bio u pravu...

Ili zelis da razmrdas svoju okoliku nekim drasticnim merama :)
A nema veceg eventa od smrti i to jos kad nije prirodna...

Coolgemini

QuoteElem,
moj san:
Sanjala sam situacije i ljude koji imaju veze sa jednom osobom- mesta gde se ona moze naci, ljude sa kojima se ona druzi ili moze da se dovede u vezu sa njom, ali te osobe nema uopste u snu!
sta to znaci??
Nekako u snu nisam imala osecaj neprisustva, ali kad sam se probudila, zapitala sam se- pa gde je? 
Da li je ta osoba ziva???Iz svega ovoga mislim da se radi o zivoj osobi...mada mozda i gresim.. :roll:..Kad sanjas mrtve,oni se obicno javljaju u snovima bash kao sto si ih  pamtila u realnosti...Sve najlepshe asocijacije na njih ti osvezavaju mozak...U snu uvek tacno znash gde se nalazish..ali fora je sto to mesto nije ostavilo veliki uticaj na tebe i zbog toga ga se ne secash..ne brini se,javice ti se preko deja-vua :wink: