Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

mozda zabadas glavu pred necim ili nekim?!?

Coolgemini

Pa moguce da je tako...Inace mi ne bi bila '' Mr Nojeva refleksija'' u snu.. :>.Palo mi je na pamet Frojdu the second :K..Samo josh uvek ne mogu da se setim pred kim sam ili pred cim zabio glavu?? :hm...A svestan sam da jesam... :roll:

Maslacak

Moj decko je sanjao nase vencane burme :> :>
Mislite da je malo simptomaticno? :hm
Da znam da li da bezim glavom bez obzira... :K :K

Smrda

ma jok...ma samo opusteno,opusteno... :>
mada je super da ti je rekao.....hehe...to vec moze biti simptomaticno.... :wink:
e...zna li neko sta znaci kad sanjas ...uf...ne znam da objasnim ukratko...ali evo ovako..
sanjala sam moju baku,koja nije bila moja baka nego joj je neka sfinga iz 16 veka(!!!!!! :shock) uzela dusu...a ja sam to skontala po ponasanju...i onda sam ja krenula da njoj vratim dusu,u to se moja baka pretvori u moju drugaricu  :hm,a ja dusu nadjem u nekom lavoru i onda sam u mracnoj komori presipanjem(!?!??!) i nekim kao hemijskim reakcijam vratim dusu mojoj drugarici,koja ponovo postade moja baka..a sfinga se sruci na pod i postade prasina i ja sam je ocistila metlom!!!-e samo mi je ovo za metlu jasno,ali ovo ostalo.......brrr...jeza...
i probudih se umorna ja posle ovoga....
zato maslacak drzi se ti burmi... :cvet

Coolgemini

Uh Smrdo...sta si beshe rekla?? :>
Ovo je loodilo od sna....pitaj Boga sta je pisac hteo da kaze... :K...
Sfinga>nesto cuvash....neka tajna...ili nesto neko krije od tebe...neka tajna tvoje bake ili neka uspomena...
Moze da bude i da neko hoce da te pojede(u smislu osteti) jer mu ne odgovarash bash najbolje,a ti znash za to....
Lavor i hemijske reakcije>vec poznato zbog cega one :>
U sustini, isprepletana interesantna realnost sa trilerskim elementima...dobre filmove gledash :>

dyki

u bre Smrdo... Idi kod gatare :)
@Maslacak: cisto sumnjam da je to sanjao tako da... Izvini :)

Darker

@Dyki:ahahahahahhahahahahahahah, care :Bog :Bog :Bog
@smrdo: gledala si neki triler iz Egipta, èistila si kuæu i poseæivala ve¾be. A baka+drugarica+sfinga, to ostavljam CoolG-u, ali nije tako komplikovano, ako sama potra¾i¹ sliènosti ili emocije koje ve¾u tvoju baku i drugaricu, a sfinga, neko otuðenje tih emocija...

Dukica

Vec duze vreme se ne secam svojih snova,al kad se secam,onda se budim uz tesku tahikardiju i ubrzanim disanjem,kojim probudim sve u kuci.Ali posto ja ne sanjam,tj.ne secam se svojih snova u poslednje vreme,DEDA mi je rekao da je sanjao sinoc da sam bila tuzna jer sam pala ispit i da nije hteo to da mi kaze da ne baxuzira,al evo ja ga polozih danas! Hvala ti djede! :Bog
A inace vise pricam u snu nego sto stvarno nesto sanjam  :K :K :K

Smrda

jaooo...ljudi...hvala za interpretacije...zaista :cvet :cvet :cvet :cvet
                                                                :cvet :cvet :cvet
mislim da cu na kratko da batalim 7 umetnost... :roll:
a sto se gatare tice,pa dyki...prvo seansa kod coolg,pa ako ni to ne upali,onda kod ciganke od sator!! :K :K

Maslacak

Quote from: dyki on 23-11-2006, 12:00:24
@Maslacak: cisto sumnjam da je to sanjao tako da... Izvini :)

Hahaha... dobra fora :lol:
Pazi, ja uopste nisam opterecena brakom, i slicno, zapravo me to poprilicno plasi...a njega manje (sve naopako)...
tako da nije imao nikakvog razloga da me laze :> Jedino ako si insinuirao da ja ovde lazem :F :K
Nego....
Poenta oko tih burmi je bila ta, da je provalio da je njegova burma ogromna...za dva prsta istovremeno... i sad mu nikako nije bilo jasno zasto je on dobio tako veliku burmu :K Wierd...

stef

 Pa mozda burma nije bila namenjena za prst...  :wink:

Darker

hahahahhahahaha, koji si debil :K :K
Mo¾da je burma namenjena jo¹ nekome - mo¾da vam se neko me¹a u vezu sa njegove strane, ne obavezno druga riba, mo¾da drug, keva (ako je edipovac :>) Ili, ako njemu nije jasno, onda mo¾da mu ti natura¹ jo¹ ne¹to u vezu, pored samo vas dvoje :hm

dyki

Quote from: Darker on 24-11-2006, 14:57:00
hahahahhahahaha, koji si debil :K :K
Mo¾da je burma namenjena jo¹ nekome - mo¾da vam se neko me¹a u vezu sa njegove strane, ne obavezno druga riba, mo¾da drug, keva (ako je edipovac :>) Ili, ako njemu nije jasno, onda mo¾da mu ti natura¹ jo¹ ne¹to u vezu, pored samo vas dvoje :hm

da, da, bice da je to cim ima viska mesta :) ma folira te 99%, samo hoce da vidi reakciju na pomen "burma", to ti je kao kad devojka u parku komentarise decu koja se igraju svom dragom uz siroki osmeh :)

Coolgemini

QuoteMoj decko je sanjao nase vencane burme 
Mislite da je malo simptomaticno?
Da znam da li da bezim glavom bez obzira... 

Hahahahaha...najbolje je da zabijesh glavu u zemlju k'o moj gospodin Noj :> :>
S obzirom da ti je decko sanjao burme,moguce da je pod utiskom nekog vencanja ili neke veridbe...ali veoma je simptomaticno da mozda on razmislja o nekom ozbiljnom zivotu sa tobom,pa mu se javila refleksija podsvesti u vidu ''burme''... :roll:...complicated...mozda je bio pod utiskom nekog lovely filma gde junak juri svoju heroinu da je ozeni...ili da joj metne burmu... :K :K...ko ce ga znati.... :smile:

Al-Jasmina

Durex je izbacio veoma interesantne "verenicke prstenove",
Maslacak, predlazem da probate s tim za pocetak :)