Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

stef

 Kada se napijem meni snovi budu natripovani 200 na sat.

willie the scot

pazite trip:svadba na selu kod moje babe...udaje se moja rodjaka iz beograda,za koju mogu da se zakunem da je nevina :>...stojim ispred i caskam sa bredom i andjelinom i nesto nam je smesno...u tom trenutku prolazi al pacino(sadasnji,matori al pacino)u belom odelu,penje se uz stepenice,okrece se prema nama i izgovara nesto iz kuma sto mi ne mozemo da cujemo.ja i bred se klanjamo. :Bog

stef

 Manje Tva bra.

hulio_salinas

Willie
Da promenim avatar???   :K :K :K

willie the scot

bizarno...a ne gledam tv vec duze vreme...mozda je ovo znak da treba da pocnem :`?
najgori san koji sam sanjao je noz koji ozivi...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...sad bi chika frojd rekao:... :>to ti je ishkonski stra` od kashtracije shinko...

Al-Jasmina

Sanjala...ma nije ni bitno,
to malo sna sto sam sinoc uhvatila izmedju 3 i 7
me zamorilo vise nego 12h na poslu...
Bas zivopisan san,
i nove kolege i nebulozoidi

Morpheus

Quote from: willie the scot on 09-12-2006, 21:32:47
najgori san koji sam sanjao je noz koji ozivi...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...sad bi chika frojd rekao:... :>to ti je ishkonski stra` od kashtracije shinko...
Ha,ha,dobar fazon ovo sa Frojdom.Ajde,to za noz i nekako, ali kad sanjas da te milimetar po milimetar gazi valjak koji, naravno, krene od nogu, kako to objasniti?

Coolgemini

QuoteHa,ha,dobar fazon ovo sa Frojdom.Ajde,to za noz i nekako, ali kad sanjas da te milimetar po milimetar gazi valjak koji, naravno, krene od nogu, kako to objasniti?
Lepo.... :>
Verovatno se izuzetno plasis smrti??Ili imash neki zesci strah od necega sa kojim si se skoro susreo?? :hm

Al-Jasmina

Cudno je sanjati mrtve...
kao da su zivi i tako to...
uvek budem u dilemi da li...ili ne? mada mozda...ili ipak... ummm, sta?

Smrda

Boze,Jass...majke mi ...blizanko moja.....
i ja sam sanjala isto...uf....
celo jutro sam bila zamisljenja.....
@wts....manje pive!!!!!

Coolgemini

U sustini lepo je sanjati mrtve...Bez obzira na krajnje cudan osecaj,meni je uvek ulepsan dan nakon sanjanja pokojnog deke...Znaci emocije nisu izbledele...Cudnije se osecam kada sanjam mrtve bez nekog veceg znacaja po mene...tada ulazim u kosmar... :)

Al-Jasmina

Pa ne znam,
ja sam sanjala bas blisku osobu...i zeznuto je to...
Boli nekako cudno...kao da golica i boli..smejes se a plakao bi...
i obrnuto (u mom slucaju)

a uvek se pitam why sanjati bas to/tu osobu...

dyki

Joooj, Al-J, nemo' tako teske snove da sanjas... Jos je gore jer ti sve znas lepo da napises...
Ja posle ko-zna-koliko sanjao - resenje za sve! S obzirom da imam gomilu problemcica i nedoumica ovo mi je taaaaako dobro doslo! Jes' da su ta resenja uglavnom primenljiva samo u snovima i da je skoro sve (iako slabo spojivo) bilo u istoj prici ali bilo je... Za sve pare :) Bas mi ceo dan bio lep :)

Coolgemini

Sinoc sam sanjao bliske rodjake koje nisam video minimum 12 godina..Bio sam kod njih u novoj kuci i sve mi je izgledalo poznato...Bice paranormalno ako mi se san bude poklopio sa realnoscu.... :shock

vladimir

Noæas sam sanjao mog pokojnog druga koji mi je bio kao brat i koji je poginuo pre 5 godina u saobraæajki...I probudio sam se i nisam mogao da zaspim koliko me je bolelo...Ka¾u da treba otiæi u crkvu i upaliti sveæu kada sanja¹ drage ljude koji su mrtvi... :hm