Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Wolf

U poslednje vreme ne sanjam (ili se ne secam snova), ali se mnogo cimam i budim. Ne znam sta mi je...

anaj

znaci nisma jedina navucena na sudoku

pre neko vece sam do oko 3 ujutru resavala i nastavila bih ja da nisam resila da ga pocepam na sitne sitne parcice
da ne bi nastavila :)

stef

 Ja sam navucen na sudove, ali svakom svoja muka...Ne volim matu pa to ne igram

cvjetic

sanjala sam da sam Amelija Pulen... :a

Coolgemini

Cele noci sam lose spavao... :(...prvo mi je san upropastio prevreli radijator koji me je uzario maksimalno po licu,a potom u ostatku sam sanjao najgori moguci kosmar...Juri me tesko bolestan covek i pokusava da me zarazi.... :H :H...Tragedija.... :a

Al-Jasmina

Ja sam imala sve¾u noænu moru... maltretirao me neko ko me ''maltretirao'' i na javi..a onda se umesto te osobe stvorila dva ru¾na èoveèuljka koje sam tik pre budjenja uspe¹no eliminisala...

why? e pa zato ¹to mi je ne¹to u stomaku èudno...i zbog vrelih radijatora...grejanje preterano radi..

Coolg te kapiram, a vidi¹ i sam ... ista stvar

stef

 Ja sam opterecen...U trenutku najvecih bolova, kada bi trebalo da sanjam sume, jezera...Da bi povratio snagu, i da bi se mojoj glavi vratile normalne dimenzije (gornjoj), ja sanjam SEX!!! Aj da bar to bude kako treba, nego me i tu zavlace, pa se budim sa duplim otocima...Bem ti lekove!

Smrda

jao,ljudi,pa sta je ovo...
preispitna groznica?
ja vec 4 noci ne spavam,samo sam prvo vece imala kosmarei nazovimo to spavanjem...
gomila kratkih snova,iscepkanih,uzasno jasnih i izdetaljisanih...i na kraju svakog ja ginem,a pored mene jos neko...
a poslednje 3 noci,mogu slobodno da kazem i da ne spavam...ali zaista....sve po 10,15 minuta...i budim se sa uzasnom glavoboljom....
da nije nesto u vazduhu ovih dana?
@stef.....mozda sanjas to da bi se rasteretio,makar u snu,a? :>
sorry... :cvet

Coolgemini

QuoteDa bi povratio snagu, i da bi se mojoj glavi vratile normalne dimenzije (gornjoj), ja sanjam SEX!!! Aj da bar to bude kako treba, nego me i tu zavlace, pa se budim sa duplim otocima...Bem ti lekove!
Ahahahaha...Za ovo definitivno ne bih rekao da je losh san....Jedino ako si i tokom sna dobio te otoke...Hihihi :> :>
Quoteja vec 4 noci ne spavam,samo sam prvo vece imala kosmarei nazovimo to spavanjem...
gomila kratkih snova,iscepkanih,uzasno jasnih i izdetaljisanih...i na kraju svakog ja ginem,a pored mene jos neko...
a poslednje 3 noci,mogu slobodno da kazem i da ne spavam...ali zaista....sve po 10,15 minuta...i budim se sa uzasnom glavoboljom....
da nije nesto u vazduhu ovih dana?
Mislim da nije u vazduhu...vec u ludim glavama.. :roll:.. :K....ceo dan mozgas i gledas neke gluposti,a pritom ne razmisljas o mogucnosti da ce te jedan prevreli radijator maskiran u obliku teskog bolesnika juriti k'o opicen da te pomazi...(ovaj radijator ce ubrzo leteti iz sobe :>)
i ja uzasno tesko spavam ovih noci....grejanje+neudoban jastuk+300 razlicitih poza.... :>

QuoteCoolg te kapiram, a vidi¹ i sam ... ista stvar
Blizanacke peripetije....To nas zvezde kaznjavaju jer su nam misli teske..... :happy:

Darker

ja vala sanjam samo u jednoj pozi... ©ta æu, kad sam zatucani balkanac-)

jeca87

Jao, moram da vas pitam... Da li se nekom nekad desilo da je u snu svestan da je to san ali nastavlja i dalje da sanja? (malo sam ruzno srocila, nadam se da me neko razume)

AquArius

Imamo cak i temu posvecenu tome  Lucidno sanjanje (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,3555.0.html)  :wink:

zoe

San koji sam sanjala za vreme kuntanja u jednom super udobnom autobusu na putu do aerodroma: kao ja u nekom avionu, ali se ustvari popela na krov i tako tu sedim, a avion leti nisko pa mogu da brckam noge u moru (a okolo nekakve planine)... talasi veliki, more hladno jerbo je ipak januar, ali se ljudi ipak kupaju i skacu sa aviona, a ja se brinem za njih da nece uspeti da stignu da ga opet uhvate... i da, opkolo palme... :run

Al-Jasmina

hahaha ja sam sanjala brdo koje lebdi
a kad se popne¹ na njega i ide¹ ka vrhu shvati¹ da je maltene kao ostrvo...
Èak vidi¹ da je na jednoj strani pla¾a, i da su na njoj ljudi koji i inaèe ¾ive na ovom zaèaranom brdu
nekakva distorzija prostora...

Bio je sumrak
i padine tog brda su bile od gustog tepiha mekih ¾utih latica,
a par ljudi se pentralo na njega u sumrak svakog dana,
i tako bi u tom svetu sa trajnim suncem na zalasku proveli celu noæ
mahom preuzimajuæi identitete nekih superheroja i slièno... iliti ukleti!
Neke sam u daljini videla kako lete oko vrha, kad sam tek poèela da se penjem.

I ja sam provela jednu noæ s njima
ali se ne seæam da li sam i ja bila promenjenog identiteta.

Domoroci tog brda su onako ...nalik na vilenjake
Zanimljiv san... :hm
Prelepo zvezdano nebo, i blagi preliv ljubièaste-ru¾ièaste oko vrha gde vidim zaèarane
kako sede, hodaju, lete
fantastièan  :happy: oseæaj kad zaronim ruke u one ¾ute latice kako bih se lak¹e popela uz strmu stranu,
sa moje leve strane je dole mala pla¾a,
i vidim kako talasi zapljuskuju obalu i figure onih vilenjaka
kako ple¹u, sunce mi je iza ledja...


prijatnost!  :happy:
san letnje noæi

hulio_salinas

Pazite san, molim vas...

Zoe, Darker, vi pogotovo:   :wink:

Seoska atmosfera. Radnja se desava u selu pokraj Smedereva, gde je rodjen moj otac i odakle poticu Popovici. Takodje, desava se u ocevoj rodnoj kuci. Ali... U kuci zive Zoe i Darker kao muz i zena   :shock . Ja zivim u komsiluku sa svojom zenom (koleginicom s faxa  :shock). I sve je tako mirno i opusteno. Zene cuvaju kucu, a Darker i ja "radimo" (= kockamo se u lokalnoj kafani  :>). Tako nas dvojica sedimo u kafani (u kojoj su jos Vladimir, KI, Dyki, Vampir i ostala muska forumska ekipa), kad ono ulaze dva coveka sa puskama (obuceni kao lovci) i obrate se Darkeru: "Gazda, gazdarica opet hoce da pobegne!"  :shock
Samo sam video Darkerovu facu na sekund: "Zar opet?"  :][
i radnja se brzo premesta...
Sledeca situacija: ja i ta dva lovca smo u polju iza kuce i jurimo Zoe.  :shock Darker treba tek da stigne s "posla". Nas trojica je polako stizemo, a ona se penje na drvo (orah). Napreduje sve vise i vise prema vrhu, a onda jedan od lovaca je pita: "Gazdarice, silazite ili da pucamo?" A onda mrtva 'ladna: "Pucajte!"  :shock
Uhvatila se za jednu visoku granu i visi kao na vratilu. Lovac puca i obara sve grane oko nje (ne znam kako). Kada je ostala samo grana na kojoj se drzi, pod njenom tezinom samo se spustila bezbolno do zemlje i ova dvojica je odma' u'vatise i vezase.  :shock A koji qrac ja radim tamo? Nemam pojma.
Nose je prema kuci, a sa druge strane Darker ulazi na kapiju... Bas kada sam se uziveo, probudio me je je*eni sat. Tako da ne znam sta se desilo.

objasnite...