Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

Quote from: hulio_salinas on 13-01-2007, 07:28:33
Pazite san, molim vas...

kad ono ulaze dva coveka sa puskama (obuceni kao lovci) i obrate se Darkeru: "Gazda, gazdarica opet hoce da pobegne!"  :shock
Samo sam video Darkerovu facu na sekund: "Zar opet?"  :][



:K :K :K :K
Aahahahaa OVO JE VIC!!!!!!!!!!!!!!!
Hulio  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Nema objasnjenja
ali mislim da ce Zoe preciznije da (te) nanisani   :>

Smrda

hahahahha
ja te razumem hulio.... :wink:
mene su u para navrata,i par noci jurili neki avatari sa ovog foruma... :roll:
skidaj se sa neta decko!!! :>
i sa foruma! :>
ili  :run
basme zanima sta se desilo kad je D usao...!?!?

zoe

:smajlikojisedrzizastomakvaljapopoduibrisesuzekadugrabipriliku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meni je ipak najjaci momenat kad ja kao kazem: Pucaj! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Darker

Haos.
QuoteNose je prema kuci, a sa druge strane Darker ulazi na kapiju...
ka¾e, a uhvatiste kuèku? Videæe ona èija majka crnu vunu prede...
Brate, je l' i tvoj æale tako juri tvoju kevu? :K Po¹to ¾ivimo u kuæi tvojih roditelja? E lood si, svega mi :roll: :roll: :roll:

hulio_salinas

pa nije mi se cale hvalio... valjda je nije (tako) jurio...   :>
jao... sta ja sanjam...   :K

Coolgemini

QuoteSeoska atmosfera. Radnja se desava u selu pokraj Smedereva, gde je rodjen moj otac i odakle poticu Popovici. Takodje, desava se u ocevoj rodnoj kuci. Ali... U kuci zive Zoe i Darker kao muz i zena    . Ja zivim u komsiluku sa svojom zenom (koleginicom s faxa  ). I sve je tako mirno i opusteno. Zene cuvaju kucu, a Darker i ja "radimo" (= kockamo se u lokalnoj kafani  ). Tako nas dvojica sedimo u kafani (u kojoj su jos Vladimir, KI, Dyki, Vampir i ostala muska forumska ekipa), kad ono ulaze dva coveka sa puskama (obuceni kao lovci) i obrate se Darkeru: "Gazda, gazdarica opet hoce da pobegne!" 
Samo sam video Darkerovu facu na sekund: "Zar opet?" 
i radnja se brzo premesta...
Sledeca situacija: ja i ta dva lovca smo u polju iza kuce i jurimo Zoe.   Darker treba tek da stigne s "posla". Nas trojica je polako stizemo, a ona se penje na drvo (orah). Napreduje sve vise i vise prema vrhu, a onda jedan od lovaca je pita: "Gazdarice, silazite ili da pucamo?" A onda mrtva 'ladna: "Pucajte!" 
Uhvatila se za jednu visoku granu i visi kao na vratilu. Lovac puca i obara sve grane oko nje (ne znam kako). Kada je ostala samo grana na kojoj se drzi, pod njenom tezinom samo se spustila bezbolno do zemlje i ova dvojica je odma' u'vatise i vezase.   A koji qrac ja radim tamo? Nemam pojma.
Nose je prema kuci, a sa druge strane Darker ulazi na kapiju... Bas kada sam se uziveo, probudio me je je*eni sat. Tako da ne znam sta se desilo.

objasnite...
Hulio,sta objasniti....Forum gradi veliki uticaj na tebe...Liv Tajler ti se podsvesno urezala kroz Zoinu interpretaciju,a Tigrovo oko te uvek slatko gleda....My explanation... :happy:

Darker

I tako budan sanjam tvoj zagrljaj...
Sanjam sva¹ta, ali uglavnom lo¹e stvari... A preko dana mi je tako dobro... Mo¾da me grize savest zbog neèega??

Al-Jasmina

Ja sam sanjala san nalik na neuobicajeno kvalitetan i dobar domaci film...
neko mesto koje prvi put vidim, i mlade nepoznate glumce
a tek sto mi je ubica bio nepoznat... :K

zoe

Ноћас сањам, као ја на аеродрому, пролазим све оне контроле, аааааа... Сморила се јуче цео дан па није ни чудо што се агонија наставила и у сну....

Coolgemini

Odavno nisam sanjao prijatelje iz srednje skole...Cak su se i pojavili neki sa kojima nisam bio u pozitivnim odnosima...Bili su krajnje ok prema meni i razgovarali su sa mnom o stvarima koje su promenile nase druzenje :hmm..Cudo kako sve podsvest moze da diriguje sa necistom prosloscu...
Mada...sanjao sam i bivsu lepsu polovinu u mnogo lepsem i boljem izdanju...krajnje idealno.... :neee

Smrda

uf..
e ovako,ja se i dalje borim sa shizo-bizo snovima..
Soba,beli zidovi,pepito police na podu,naravno,crno-bele..
svaki zid ima po 2 vrata,crne boje...otvorena vrata,a ne vidim sta je spolja..
ja stojim u sredini,tj. u centru sobe i pokusavam da krenem ka nekim vratima,kako pridjem tako mi ze zalupe ispred nosa i zakljucaju!!
i tako ja jedno 5 sati pojusavam da izadjem kroz bilo koja vrata,ali nema sanse,dok se nisam smorila i sela na pod i sacekala da se probudim...uzas jedan..
i tako..i dalje ne znam sta je izvan

Morpheus

Dobar ovaj san sa seoskom atmosferom.Jos samo zamislim Zoe kao visi sa oraha.Da puknes od smeha!
Ja neko vece sanjam kako me juri ogroman crni pas a ja bezim i u daljini ugledam neku ogradu.E a onda krece zaplet-sto ja brze trcim ograda je sve dalje i dalje a pas sve veci i veci.Na kraju, kad me je dzukela vec uhvatila zubima za nogu probudih se sav znojav!Zlo!

vuksa

sanjam tikicu :luda

Tikica

sanjam u boji i jako slozeno..ponekad se iznerviram kad se probudim  .grins ....ili kada me neko probudi  :box :box :box

hahahahahahah  :> :> :>


p.s. Vuksa zna sta sanjam... hahahaah

zoe

Па Морфеус, шта ти мислиш због чега сам се ја пела на тај орах? :K :lol3:


Ноћас сам сањала антигене... предвидЉиво :wall: