Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Wolf

Quote from: vladimir on 16-02-2007, 08:24:23
Toliko malo spavam da i ne stignem ljudski u REM-fazu kada jedino mogu da se secam sta sanjam. :>
I ja sam to komentarisao juce...Oci su mi :shock

stef

 @Wolf: a sto tako  :shock, imas zatvor?

Al-Jasmina

sanjala sam krajnje predvidljivo prostor u kome kad se nadjem u snu,
vrvi od uzasa ...

Mashrum

Najgori su mi snovi u kojima ne mogu da se pomerim,pokrenem..kao da sam paralisana..dok zurim u èeljusti velike bele ajkule,koja je veæa od stvarne.
Jedno vreme sam toliko sanjala ajkule..koje me jure,napadaju..da sam poèela tripovati da ih vidim kada zaronim u more..A da sam ih stvarno videla,verovatno bih mislila da je san.  :K
Èesto mi se de¹ava da se ostvari ono ¹to sanjam,ali da su stvarne osobe upakovane u sasvim nebuloidne u snu.
Pre neki dan sam sanjala kako spavam i kako mi ogromni sat kuca nad glavom..budim se i i dalje èujem isto kucanje..unezvereno se osvrnem oko sebe..i shvatim da se to èuje kas Ciginog konja napolju..  :lol:

lijepa bosanka

poslije du¾e vremena sinoæ sam sanjala nekoga/ne¹to prelijepo....mmmm.... :happy: :happy:
a005 kad sam se probudila,jer je bio samo san.... :ohwell:
nije mi jasno za¹to mi je bilo krivo poslije :hmm

makica

...mislim da je najbolji osecaj kad sanjas da letis... :a
...desilo mi se par puta...bilo je stvarno fenomenalno...extra osecaj... :loptica :loptica :loptica

shiky

#531
Najgori trip mi je kad sanjam da ne mogu da otvorim oci,kapci su mi nenormalno teski i nista ne vidim...takodje mi se desilo da cujem sebe kako se smejem u snu...a skoro sam sanjala nekog :happy:
Ne znam da li znate za ono Frojdovo tumacenje snova,ali mislim da je :run

Al-Jasmina

Pominjemo ga povremeno ali Frojd je covek velikih krajnosti :K

Darker

Sanjao sam sitan novac... Otvaram novèanik-pun metalnih novèiæa...
Mo¾da ima veze sa ortakom iz vojske koji mi je prièao da vojnici kad im ostane jo¹ par dana do skidanja svuda bacaju sitninu i zveckaju njom, jer im je do skidanja ostalo jo¹ SITNOOOOOO:-):-)

Al-Jasmina

Opet zaboravljam snove a bila je neka guzva u snu...
Pamtim samo budjenje...pomalo glavoboljno i nevoljno...

Nervira me to sto se uvek budim pomalo tesko-
maltene bez obzira na san ili duzinu spavanja...

Darker

Sa kim si se gu¾vala u snu?:-):-):-)

Al-Jasmina

  :shock Ne znam...jesam li :trfr: nisam li...uuuuu boli glava 

izem ti jutro kad je prva stvar koju uradis kad otovoris oko
pijuckanje neceg protiv glabobolje
:chill:

jecapereca

Preksinoc sam sanjala grozne zmijurine.Inace ne pamtim kad sam imala lose snove.

Darker

Koji u¾as sam ja sanjao noæas, u¾as :wall: :wall:
:bljak: :bljak: :bljak:

nasty girl

jao i aj sanjam neke gluposti ovih dana....takve su gluposti da me je blam da ispricam.... :wall: :wall: :wall: :wall: