Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Vec nocima produzavam zivot znanim i neznanim ljudima...
Nikako da se naspavam... :wall:

AquArius

Cesto mi se desava da sanjam da sam na moru,
ali da dani prolaze, a da se ja ne kupam u istom,
jer .. nem' pojma ni ja sto,

i uvek me to nervira (u snu)
jer - zasto sam onda i dolazila?

:)


zoe

Сањала сам да сам ја пронашла формулацију за Милка чоколаду са целим лешницима и то у некој лабораторији која је у пећини! И још у ту пећину не може да се уђе на главни улаз јер је затрпан, али може на споредни... :hmm O0

Ајд сад нек ми неко ово растумачи! :luda

AquArius

a ja upravo klopam nougat milku
i .. pitam se koliko je nezno mrmot motao u foliju  :)

takodje ne volim kad sanjam da krecem na put,
a kao sam zaboravila sav novac i prtljag ..

Bojana 153

Sta znaci kada sanjam da sam trudna? I to vec dva puta! Ali ne u negativnom smislu, ne nerviram se, vec bas suprotno: svi smo srecni i svi mi cestitaju, pomazu mi da hodam uz stepenice...Roditelji su presrecni i dogovaraju se ko ce da cuva dete dok decko i ja ucimo!?!  :shock

Neki mi kazu da to znaci da imam teret koga moram da se oslobodim, ali ne kapiram zasto je onda sve tako veselo u snu?
Pomozite mi!

_sanja_

Bojana i ja sam to sanjala vise puta i znam da to ne znaci nista dobro!neka steta ili neki teret!! tako pise u svim sanovnicima, a i baka mi je tako rekla!!  :wink: ali hvala bogu ne sanjam vise to!! sada imam mnogo gore snove: sanjam PRIJEMNI skoro svake noci, ali uvek razlicito!! sta cu ..previse sam opterecena  :(

shiky

Quote from: zoe on 19-05-2007, 13:36:58
Сањала сам да сам ја пронашла формулацију за Милка чоколаду са целим лешницима и то у некој лабораторији која је у пећини! И још у ту пећину не може да се уђе на главни улаз јер је затрпан, али може на споредни... :hmm O0

Ајд сад нек ми неко ово растумачи! :luda
Znam da kazu kada sanjas da jedes cokoladu,to su neocekivani poljupci,ali ne znam sta bi trebalo da bude kad je pravis :hmm

lycos

sanjao sam zalazak sunca...

yeca

Quote from: shiky on 19-05-2007, 17:03:31
Quote from: zoe on 19-05-2007, 13:36:58
Сањала сам да сам ја пронашла формулацију за Милка чоколаду са целим лешницима и то у некој лабораторији која је у пећини! И још у ту пећину не може да се уђе на главни улаз јер је затрпан, али може на споредни... :hmm O0

Ајд сад нек ми неко ово растумачи! :luda
Znam da kazu kada sanjas da jedes cokoladu,to su neocekivani poljupci,ali ne znam sta bi trebalo da bude kad je pravis :hmm
Ma to je to, praviæe neoèekivane poljupce  :happy: i nekome muke  :cvet

Sole

ja koliko znam, nije lose ono kad sanjas da si trudna, ali nisam bas sigurna, pogledacu.
najvise mrzim kad sanjam da neko umire, a to mi se pre par nedelja cesto desavalo, znam ja da se kao nekome tako zivot produzava, ali meni se zivci samo skracuju i skracuju... posle sam stalno;-(

Darker

Quote from: Bojana 153 on 19-05-2007, 15:12:14
Sta znaci kada sanjam da sam trudna? I to vec dva puta! Ali ne u negativnom smislu, ne nerviram se, vec bas suprotno: svi smo srecni i svi mi cestitaju, pomazu mi da hodam uz stepenice...Roditelji su presrecni i dogovaraju se ko ce da cuva dete dok decko i ja ucimo!?!  :shock

Neki mi kazu da to znaci da imam teret koga moram da se oslobodim, ali ne kapiram zasto je onda sve tako veselo u snu?
Pomozite mi!
®eli¹ bebu? Mali savet:nemoj deèku da preprièava¹ san:-):-)

willie the scot

hahhahahahhahahhahahha...nemoj ni slucajno da mu kazes...pogotovo ako zelis bebu. :K
milka?!sa celim lesnicima?
mislim da je kljucna stvar sto ne jedes cokoladu, nego je stvaras.jesti cokoladu je simbol necega, tj. zamena... :>
stvaras cokoladu je suprotnost tome, napredak, zelis da preduzmes nesto, da bi dobila to sto zelis treba da provalis na sporedni ulaz, jer je na glavnom ocigledna prepreka.ko je zatrpao ulaz?...
nemoj da se petljas sa ozenjenim muskarcima. :K :K :K :luda

zoe

willie, који си ти краљ, буахахахахахахахахаха :siza: :>

Al-Jasmina

Sanjam pokojnike i duhove :ohwell:
Menjam svoje horore za Milke, anytime :>

shiky

Sanjala sam da treba da idem negde sa drustvom,ali imam nesto da uradim,i oni nece da me cekaju vec odlaze :ohwell:
A posle sam odjednom na nekom festivalu posle kojeg ide zurka na bazenu 8)