Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

#75
Hmmm nesto se cudno desava sa forumom...
gube se neke poruke ? ? ?
Ili ja imam neki tezak trip
da sam citala Sandrin odgovor na Bredovu poruku
....
a pride su mi otpale 2 zvezdice
(kao da sam hotel iz doba Tita) ;)

Sad znam zasto se kaze da se Admiral oseca go bez svojih zvezdica! ! ! ! ! :)

AquArius

#76
Ponekad sanjam pomesane profesore i predmete iz osnovne, srednje i faxa.

Ili sam na nekom ispitu, gde me ispituju nastavnici iz osnovne, a sve se desava u ucionici iz srednje.
Ili polazem prijemni za srednju, gde se Agbaba setka okolo i kontrolise.

Sanjam ove snove uglavnom pred neki ispit, tako da to uglavnom objasnjava sve... :wink:

Mozda je ova poruka za Sta sanjate temu, ali jbg.

SandraD.

Jasmina,ja ne mogu nigde da pronadjem klasicnu muziku,ne znam da li vi imate isti problem,da nije premesetena negde?A odgovor sam pisala u psihologiji,sve se nesto izmesalo,sta je ovo sad.....

Al-Jasmina

Znam Sandra,
mislila sam da tripujem,
ali Bred je napisao odgovor i u Psihologija temi i u Sta sanjate a ti si mu odgovorila negde,
ali nesto definitivno nije u redu... :!

Bred

Sta to nije u redu?

SandraD.

sve je u redu,pronasle smo,malo smo se izgubile u nekim izmenama,samo nije mi jasno zasto umesto smajlija vidimo njihov opis?

Al-Jasmina

Admin je obavesten! :wink:
jos samo da dejstvuje :)

Bred

Zar je moguce da nista primetili da sam jednu te istu poruku postovao u 2 razlicite teme?! ccc. sad sam ispravio

SandraD.

Ja sam juce sanjala,kako se vozim u nekom autobusu,i vozac odjednom pocinje da ubrzava,kao da je poludeo,ubrzanje je bilo ogromno,kao avion kada se zalece.U tom trenutku primetih kako nam u susret ide drugi autobus,a mi obilazimo neki kamion i ulazimo u makaze.To se ne moze opisati koliko je realan bio moj strah,u toj brzini meni se jedino pojavila misao smrti,da je sve gotovo,ali sam jos imala nade,i uspeli smo da obidjemo kamion,za dlaku.Ja sam se sva tresla.U stvarnom zivotu takva situacija se ne bi mogla izbeci,ovde je to uspelo.

Coolgemini

Let's be oracles!!! :>  :>  :>
...interesantan san veoma!!!!....mislim da za tebe nema straha,cak ni kada je neka teska problematika u pitanju.. :wink:
Svidja mi se to sto je tvoj bus uspeo da zaobidje kamion-tako veoma dobro prelazis i preko problema...mozda se u nekom problemu na kratko pogubis,ali brzo ga resis i nastavis dalje :wink:
medjutim,postoji nesto sto te uznemirava.. :`...mozda je to neki veoma tezak ispit,a nisi jos pocela da ga spremas ili ga trenutno spremas,a plasis se moguceg ishoda...mozda je cak i neka nezgoda iz proslosti koju si slucajno srecom izbegla,ali je ona ostavila dubok trag u podsvesti.. :`...mislim da je ovo ipak vezano za generalne egzistencijalne probleme koji su tipicni za svakoga i naravno u kojima se ti jako dobro snalazish.. :[.... :) :)

Al-Jasmina

 :> ma nema ona vise muke s ispitima, kolega !

Mene je vise fascinirao osecaj brzine..i zasto se uz to u snu obicno javlja strah od smrti...
Toliko puta u snu imam osecaj padanja, makar se samo saplela prelazeci trotoar
ali stvar je ista...
Osecaj pada, strah i budjenje uz trzaj...
I onako se sve odigra munjevito... :`

I razmisljam i nem' ideju Sandra...why, why...
ali mozda smislim nesto  :)

SandraD.

Stvarno mi se svidja kako razmisljate,Coolgemini mislim da si u pravu.Jasmina, ja jos uvek nisam zavrsila sa ispitima,u septembru polazem drzavni ispit,i moram priznati da se dosta nerviram,mislim podsvesno....slazem se da taj san jeste egzistencijalno pitanje,ova analiza od Coolgemini,mislim da je odlicna,trebalo je da upises psihologiju?Mnogo inteligentno,zaista odlicno!!!

Bred

Nocas sam sanjao da polazem ispit iz farmaceutske hemije posto sam prethodno ponistio ocenu, dobio sam odbro kombinaciju I poceo da radim, I onda je na trenutak koleginica do mene iskoristila moju nesmotrnost I zamenila nasa pitanja, I ja odjednom kontam da ne znam 2. pitanje, u tom profesor ulazi I proziva studente za usmeni… Sve dosadasnje nocne more koje sam sanjao su nista naspram ove… Jad I cemer… Ne daj Boze nikom…


AquArius

Veoma cesto se desava da kad polozis neki veoma tezak ispit, koji si dugo spremao, nad njim strepeo, razmisljao sta znas ili ne znas i da li ce ti mukama biti kraja, u ovo slucaju  farm. hemija, jos uvek nakon toga sanjas o njemu. Prosto, kao da ne mozes da verujes da si polozio, a u indexu ti ocena. Kao da su neke od onih teskih misli zaostale, pa sad isplivavaju u snovima, iako si ti realno zavrsio (da Brede, polozio si  :V ).


Coolgemini

Mislim da je polaganje farmaceutske za tebe bio poseban stres...i procice puno vremena dok ti se podsvest potpuno ne oslobodi tih ostataka...
u realnosti ti ne razmisljas o tome,zato sto znas da si je polozio i svesnost ti nalaze da primas druge informacije i nastavis dalje....medjutim u podsvesti se i dalje nalazi taj cudan osecaj,vise kao strah koji si imao ranije i koji ce se mnogo tesko ocistiti,mozda cak i nikad nece... :'(
....ali to je dobro u svakom slucaju-to je pozitivna strana podsvesti...uvek ces se podsecati nekih proslih neprijatnih dogadjaja koje ce podsvest manifestovati u snovima,tako da ih nikad neces zaboraviti,a i moci ces da preneses te svoje podsvesne emocije drugima koji ce to sprovesti u iskustvo :wink: :wink:
p.s.ovo je  :OFF i vise pripada psihologiji,ali posto se tice psihologije snova,neka bude u ''Sta sanjate'' :)