Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ivana_89

Sanjali ste: VE©TICU
Tumaèenje: Postupci jedne osobe su vam doneli razoèaranje, zato ste nepoverljivi prema svima.

Sanjali ste: VE©TICA - biti
Tumaèenje: Jednu konfliktnu situaciju moraæete re¹iti sami.

tarantulica

Celu noæ sam sanjala da jedem kolaèe, ne znam kako mi nije pozlilo od tolikog ¹eæera.... A kolaèi su bili divni, èokoladni, sa nekim ukrasima, ba¹ sam u¾ivala....  :happy:

I sad mi recite da to ¹to sam sanjala nije dobro.... :wall:

pig_am_am

kumo,jesi li to gledala Chari?  :>

Ivana_89

tarantulice, jesi ti na dijeti   :smekerica:
ako jesi onda je normalno da sanja¹ kolaèe  :>

Sanjali ste: JESTI - sam, obilno
Tumaèenje: S pravom æete biti ogorèeni prema neiskrenim prijateljima.

Sanjali ste: JESTI - jesti u dru¹tvu
Tumaèenje: Va¹oj usamljenosti je do¹ao kraj.

Sanjali ste: KOLAÈE - jesti
Tumaèenje: Nezadovoljni ste sada¹njim ¾ivotom, radije se vraæate uspomenama.

Sanjali ste: KOLAÈE - praviti kolaèe
Tumaèenje: Promena bi vam koristila, krenite na putovanje.

shiky

Jok kumo.Ovo su ti cari u mojoj radinosti  :>

Tarantulice,to znaci da moras da jedes krofne :K

tarantulica

Quote from: Ivana_89 on 13-11-2007, 14:03:21

Sanjali ste: KOLAÈE - jesti
Tumaèenje: Nezadovoljni ste sada¹njim ¾ivotom, radije se vraæate uspomenama.


Znala sam da nece da izadje na dobro....  :nonono:

Nisam na dijeti...  :run

shiky

Ivanice,hajde jednom da nam tumacenje snova bude lepo  :>

Ivana_89

 a005 a005 a005

e a u jednom sanovniku, koji imam kuæi pi¹e


kolaèe jesti, predskazuje sreæu  :cvet

i ne izmi¹ljam  :)):

ko li pi¹e ove sanovnike, kakva tumaèenja  :>
u ovom mom svaki drugi san, desiæe ti se ne¹to lo¹e, umreæe neko  :pst

shiky

Ma taj laze :>
daj onaj lepi  :>

(ili moze i luximus da nam predskazuje :K )

Ivana_89

ma Luximus je najbolje tumaèi snove, kako je samo moj protumaèio  :K, sve je istina  .blah.


Darker

Quote from: tarantulica on 13-11-2007, 21:48:27
Znala sam da nece da izadje na dobro....  :nonono:

Nisam na dijeti...  :run
Aaaaaaaa, mico, æe te stavimo :djavo :K
Sanjao sam da sam tajni agent i da mi je spec oru¾je mobilni iz koga izleæu ekseri :K A pre toga sam sanjao neku nuklearnu bombu, ali samo se toga seæam i neke svaðe, valjda... :hmm

whatever

Ја иначе сањам једном у никад, а овај сан је трајао вековима, скроз ме је измучио, толико да сам га запамтио, и мислим да више никада нећу пити лекиће за прехладу пред спавање  :help2:

Сањао ја да сам у подземној у Лондону, и спуштам се низ неке дугачке покретне степенице када оно доле гомила дима, неки пожар. А сви око мене пиче право у дим а ја кренух да се враћам назад и оно нигде степеница ка горе  a005 И онда се провучем кроз неки скроз ситан тунел кроз који мора да се пузи и када стигох до краја, заглавим се (а то је осећај који мрзим, заглављеност у малом простору). И тако се ја једва извучем, када оно испадох на некој скроз другој станици. И сад кренем да излазим, прислоним ја свој Ојстер на оно жуто чудо и он неће, на екрану се испише Хахахаха, и ја се пренеразим  :run И онда дође неки црнац, и каже како се нисам `тач аутовао` и ја му кажем како је био пожар, и онда ме он пусти. Изађем ја напоље, а оно пао мрак, ја испред Бакингемске палате и около све неке сенке које се мрдају, и прилазе ми. И кренем ја да бежим, трчим низ неку улицу, скренем у другу и наједанпут сване. А прекопута је посластичарница, пуно чоколаде у излогу, и пређем ја улицу, уђем унутра, све је некако фенси и сви ме чудно гледају. Седнем ја, дође конобар и пита ме када се женим (све на енглеском). Ја га погледам чудно и питам га о чему он то, а он мени како ту долазе само парови да би се верили. И стварно, само парови, сви мењају прстење око мене. Ја њему кажем да ме баш брига, и замолим га да ми донесе мус од чоколаде. И чекам ја, када се он враћа и каже како ми је донео крем бруле (који иначе никако не волим), нема муса, и онда узима пламеник да би ми спалио онај површински део крема, након чега се ја коначно будим  a005 :help2:

И стварно ми није јасно зашто се сећам свега овога, само се надам да нећу ускоро сањати нешто овако болесно...  :stid:

pig_am_am

[off] dodji ti kod pigi na mus [/off]  :>

sta znaci kad se sanja sneg? a,ivi? :> gde je nasa tumacica?

Sole

#898
sanjam nocas neku dzunglu (Kumodraz  :lol:  ) :ninja:, lijane svuda okolo, podsetile me na zmije  :bljak:, a ja sve vreme imam u glavi kako to moram da zapisem na forumu  :shock, u ne znam kojoj temi.  :>

onda nailazi neka devojka koja mene i drugaricu voza po nekoj fenomenalnoj plazi i kaze kako je bila na moru u Salvadoru  :hmm, a onda je ja pitam da li se tamo prica vise francuski ili spanski  :trfr:, Bog da me pita sto sam se toga  setila...

:roll:  :stid: :roll:


sreca pa sam odspavala jedva 4-5 sati, inace ko zna sta bi izaslo od svega toga na kraju...  :roll:

Sole

Pigi, evo nadjoh ja svoj sanovnik, konacno!  :wink:
mozda ti posluzi.  :)):
Sneg
Videti: tuga, steta, ometanje
Da pada: veselje, radost
Jako dubok: neprijatne uspomene
Da se topi, kopni: dolaze bolja vremena


biraj sad!  :>