Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sole

eee, to ces morati sama! :luda
nije lako, "veliki izbor"... :>
:smekerica:

malena

Ja sam nocas imala nocnu moru. Sanjam da sam bolesna i kao padam u komu,a ustvari se budim i opet me hvata san,i opet kao padam u komu i kao trudim se i znam da moram da ostanem budna,ali ne mogu padam u komu,i posle tako nekoliko pokusaja da ostanem svesna,probudim se sva premrla od straha ustanem odem u kupatilo umijem se i posle toga nisam mogla da zaspim... Bas sam se zestoko istripovala... I ceo dan o tome razmisljam ne znam sta mi se desava...Mada sam jako nervozna u poslednje vreme...

tarantulica

Podsetila si me na jedan od mojih najgorih snova...
Sanjala sam da nikako ne mogu da se probudim...
I kao pokushavam i znam da treba da ustanem, ali nikako ne mogu da otvorim ochi i da prestanem da sanjam... :arracher:

zabica

Stalno sanjam kako se svadjam sa jednom drugaricom, i kad se probudim toliko sam besna na nju da se to odrazava pomalo na nase druzenje...
Ljudi, sta to znaci? Jel neko sanjao nekad ovako nesto?

shiky

Ne,nisam sanjala tako nesto...mozda je ona nesto ipak uradila sto te je iznervialo,ili ti smeta nesto u njenom ponasanju sto si precutala ili potisnula...sve je stvar podsvesti,sigurno ima nesto... :cvet

lycos

verovatno te nervira njeno ponasanje,ili nesto slicno, a ti joj to ne pokazujes u stvarnosti vec kroz snove..

Sole

ljudi pre mene su lepo napisali, definitivno nesto potiskujes!
znam po sebi, na mene bas uticu snovi i ne znam koliko je to dobro, a vidim i na tebe.
pitanje je sad da je to nas dobrovoljni trip, odnosno da li smo preobiljno shvatile san.
mozda ti je ona nesto lose uradila, a ti za to ne znas...
ne znam... :hmm
mislim da bi mozda trebalo da se potrudis da ne pokazujes jos uvek nista, vec
malo da iscooliras, pa da hladne glave razmislis o tome sto te opominje podsvest.
mozda je ispitni rok ucinio svoje! :K
;-) :cvet

Sole

#652
sada sam pa ja sanjala kolegu! :hmm
o Boze, sta je ovo sa ljudima sa I godine?
izgleda nam Bolonja pomutila i snove. :help2: :happy:
ne kazem ja da je lose, nego mi se cini da je neko vec pisao da je sanjao koleginicu.
pa, bilo je onako bzvz u pocetku, posle fino... :smekerica:
inace, ceo san mi je bio pomesan, ne znam ni koji je grad bio u pitanju, ali bilo je puno ljudi koji su mi dragi i koje volim. :loptica
dakle, Jo, bacaj se na snove sa kolegama!
izgleda da nisu losi...
(snovi ili kolege :K)

stef

 Jedno malo prase... :T

shiky

E ja kao sanjala kako svi sa foruma putujemo negde..Kao neka ekskurzija za clanove foruma  :>
Neki su isli kolima,neki busem,a mene i jos nekog kolegu je prevozio Bred!I onda smo kao pravili pauzu,i ja imala neku kapicu koju sam u stvari uzela Bredu,i Jo ju je povukla i ona pala na zemlju,a kako je bila neka kisa i sve mokro,kapa se iskvasila i isprljala...i onda sam ja morala to da prijavim vlasniku,a bilo me sramota jer sam je pozajmila bez njegovog znanja...  :siza:
O Boze,izgleda da sam i ja dosla u kriticni stadijum zavisnosti  :> :> :>

Sole

Quote from: shiky on 11-07-2007, 10:24:50

O Boze,izgleda da sam i ja dosla u kriticni stadijum zavisnosti  :> :> :>
[off]odavno smo stigle u taj svet, nego neces sebi da priznas[/off] :nene: :plez :K
a shiky, san ti je :shock

shiky

Pa ne,nego sam bas razmisljala da dok god ne sanjam forum,dobro je,ima nade za mene!  :K
A inace,moji su snovi   :shock :shock :shock

sandric

sanjala sam da me neko zove i da taj glas postaje sve blizi i jaci i kad je bio nenormalno jak probudila sam se

Bred

Quote from: shiky on 11-07-2007, 10:24:50
E ja kao sanjala kako svi sa foruma putujemo negde..Kao neka ekskurzija za clanove foruma  :>
Neki su isli kolima,neki busem,a mene i jos nekog kolegu je prevozio Bred!I onda smo kao pravili pauzu,i ja imala neku kapicu koju sam u stvari uzela Bredu,i Jo ju je povukla i ona pala na zemlju,a kako je bila neka kisa i sve mokro,kapa se iskvasila i isprljala...i onda sam ja morala to da prijavim vlasniku,a bilo me sramota jer sam je pozajmila bez njegovog znanja...  :siza:
O Boze,izgleda da sam i ja dosla u kriticni stadijum zavisnosti  :> :> :>
A kako sam ja to izgledao? :K

Al-Jasmina

mmm sanjala sam nekakvo ribarsko mesto,
lignje, ribe koje se materijalizuju u vazduhu kad neka devojka zamahne rukom...Arizona dream? :>

boles'