Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zoe

Nadam se da nisam  :OFF ako pitam sta mislite o tome kad neko jako cesto prica u snu?

Maslacak

Quote from: Bred on 30-07-2006, 01:37:21

MaslackU, onaj tvoj san da si musko I da se zaljubljujes u devojku… hm… Mislim da bi ozbiljnijim razmisljanjem sama mogla da dodjes do zakljucka sta znaci :wink:


Haha...znam, ali trudila sam se da zaobidjem to tumacenje   :roll:  :lol2:

Bred


Al-Jasmina

ja sam sanjala neke Albance u nekakvom zamku, sa zidinama na vrh brda..i pogledmom na Budimpestu...(ovaj) i stavljala sam neke biljke koje su se ukopavale kao da su zive gde god je bilo zemlje...

Mislim da je moj mozak prosto isptresao neke gluposti na gomilu...lenstina mala, bas ga mrzi da mi pusti da sanjam nesto smisleno :)!

Coolgemini

Sinoc je moja podsvest dosla do punog izrazaja... :!...Za sve ovo vreme mi se nije desilo da sanjam tako prijatan san,a u istu ruku san je bio poprilicno realan i uverljiv...sanjao sam devojku koja je bila moja najveca,neprezaljena i nikad zaboravljena ljubav. :angel:..sa tom devojkom nikad nisam bio u vezi,nisam je cak ni sanjao od trenutka kad su stvari medju nama bile jasne i kad je mogucnost da budemo zajedno bila neostvarljiva....Tokom cele moje srednje skole ona je bila moj ventil i zahvaljujuci njoj nijedna moja veza iz srednje skole nije mogla uspeti...Ja i ona smo se mnogo dobro znali i bili smo mozda najbolji prijatelji,ali glavni problem je bio sto nismo mogli uskladiti osecanja koje smo imali jedno prema drugom...ona nije imala snage da tada raskine sa deckom sa kojim je bila,a ja nisam imao vise snage da je cekam...tada smo i prekinuli prijateljstvo koje je moglo preci u savrsenu vezu...od tada ja sam je samo jednom video i to se samo zavrsilo sa pozdravom...dok je sada nisam ponovo video u snu.. :angel:...ona je dosla kod mene,probudila me,zgrabila,pocela silno da me ljubi i neverovatnom brzinom pocela da me pakuje prozborivsi:'' Idemo na put oko sveta samo ja i ti i niko vise'' :!... :K...ja je zatim scepam,uzvratim poljupce,uguram u krevet i kazem:'' Idemo za pola sata...put oko sveta moze da ceka,ali ja i ti imamo neka nerasciscena posla....''.... :> :>...i tako se ja probudim bez moje devojcice.. :'(

Bred

sta znaci kad sanjas nekog ko je umro, naravno da je zuv u snu i da ponovo umire? takodje kad sanjas zmije? odvratno

Coolgemini

Zmije je stvarno odvratno sanjati...neki gubitak,povreda,nesreca,neka neprijatna situacija..mislim to je predskazanje snova(u koje ja nesto ne verujem). :roll:..sto se tice mrtvih u snovima,obicno ih je lepo sanjati,bez obzira sto su ti snovi neprijatni...Desava se ponekad da javljanje mrtvih u snovima znaci srecu i radost..sa paranormalne strane gledista,mrtvi ti ponekad u snovima mogu reci nesto sto ima veze sa prosloscu i  sa samim sobom...sanjati mrtve je jedini nacin da mrtve dozivis kao zive.. :wink: 

Bred

A kad mrtwi pricaju o nekim dogadjajima u sadasnjosti koji su se desili daleko posle njihowe smrti:? :hm

Al-Jasmina

To je jos logicnije...tvoja podsvest bira njih(iz raznih razloga)
da ti saopste nesto sto sebi ne zelis da priznas ili vidis...
Uostalom, ko zna koliko smo nocu svi povezani.
Ako imate neki naizgled neresiv problem, postavite ga svojoj podsvesti
pred spavanje i prespavajte s tim... :~
nasa vredna mala podsvest ce kopati po svom znanju koje imate
a i sire (ono sto svesno ne mozete koristiti) i voila...
kad tad resenje ce vam sinuti!  :)

nasty girl

Quote from: Bred on 07-08-2006, 10:07:00
A kad mrtwi pricaju o nekim dogadjajima u sadasnjosti koji su se desili daleko posle njihowe smrti:? :hm

i ja to cesto sanjam...pa kada se probudim sledece jutro onda sam u totalnom haosu...

zoe

Jedna devojka iz Kine mi je rekla da kad sanjas zmije to znaci da ce neko pokusati da te zavede!!! Pa Brede, cuvaj se neke vile Raviojle tamo gde planinaris! :wink:

Bred

#116
Da, da, ali to zalazi i u domen paranormalnog jer se kod nas u narodu weruje da nas na taj nacim umrli opominju, sawetuju, jednostawno stalno bdiju nad nama...

Wow zoe, to tumacenje mi se swidja :K


spojila sam poruke

vladimir

Nemoj da te ugrize zmija dok se valjas po senu sa Ravijojlom... :K :K :K

yeca

I ako je dokazano da èovek sanja u snu, ja se ni jednog svog sna apsolutno ne seæam, mo¾da zato ¹to uvek le¾em sa poslednjim atomom snage...
ko li æe ga znati... ali meni je i tako odlièno!!!

Coolgemini

Ali dokazano je i da san utice na psihicko osvezenje jer oslobadja od napetosti i umora deo mozdane hemisfere zasluznu za obavljanje slozenih umnih procesa...Osim toga omogucava brisanje podsvesti i cisti sve negativne delice koji su bili dugo urezani u nasoj psihi...Mozak tokom sna funkcionise kao kompjuter..cisti otpatke i priprema memoriju za nove procese i radnje,te je stoga neophodno sanjati s vremena na vreme jer je takodje dokazano da snovi oporavljaju ostecene nervne celije..  :wink: