Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sole

Quote from: zoe on 08-08-2007, 14:26:13
Бежи, то су гадни трипови... Још како су моји снови врло живописни, испадне гадна ноћна мора...
Пред гнозију сам сањала да сам ја корен белог слеза, писала сам то већ овде у теми... Иди бегај :run

А и ова аугментирана бактерија од пре неко вече, бррррррр....
simpa to tvoje uporedjivanje sa trenutno aktuelnim predmetima za ucenje!
verujem da prelazi u nocnu moru, ali nikad se nisam poistovetila sa nekom recimo algom, biljkom kao ti ili bakterijom...
xixixi...
bilo bi interesting, samo  da ne bude mnogo verno "prikazano", inace ima ceo dan nesto da umisljam i razmisljam o tome jos ko zna koliko dugo.

shiky

Mene ta Zoina bakterija asocirala na onu reklamu sa onom odvratnom ljigavom bakterijom(za neko sredstvo za ciscenje) :>

Al-Jasmina

Moja mama je imala nocne more zbog te reklame,
ja nisam ali samo zato sto me asocira na film Isterivachi duhova- dakle komeNdija :>

Nesto sam utanjila sa nekim interesantnim snovima :PPPPP

wolfeitzckie

sinoæ sam sanjao ovu pesmu :

i'm havin a dream
a dream in dream
and wakin up
is a hardest thing
i'm having a dream
a dream in a dream

i'm wastin my time
foolin around
nowhere to go
but i dont mind
i'm wastim my time
time passes by

some think it's crime
some it is fine
for me it's a same
they are just lie
cause i dream them all
in my dream

dirigent

Ja sam u zivotu sanajo takva cuda da je to neverovatno , mogao bih da ispunim ovu temu da vise nema niko sta da doda. Evo jedan takav san

      Sanjao sam da sam marsal Bernandot (Napoleonov marsal koga je doticni imenovao kraljem Svedske  , koji se posle bitke kod lajpciga 1813 i Napoleonovog poraza ,okrenuo protiv cara , a na strani koalicije)i da diktiram nekome svoju politicku oporuku.
    Pri tom sam bio i u prvom i u trecem licu.

    Govorio sam pritom veoma biranim recima i sofisticiranim jezikom kakav bi inace jedan takav dokument trebalo da sadrzi jer je namenjen pokolenjima i istoriji. Tema se ticala francuske burzoaske revolucije i njenih tekovina...
     Secam se posledjje recenice vrlo precizno...Ali uprkos svemu pozitivnom sto je proizvela , treba voditi racuna da jedna takva (ili neka buduca)revolucija ne postane orudje u rukama slavodobitnih pojedinaca... (misleci na Napoleona cije se ime nigde explicitno ne pominje u celom tekstu).
     Pa ajd reci ako sam ja normalan... drugom prilikom cu da ispricam jos jedan ludji san totalna psihodelija...

Maslacak

Uuuu...sjajan san! Tako ozbiljan, smislen i dramatièan :>

Quote from: dirigent on 08-08-2007, 23:09:30
Pri tom sam bio i u prvom i u trecem licu.

E ovo se i meni de¹ava, i obo¾avam taj trip! Jo¹ kad se mi se i pol smenjuje...npr, u prvom sam ¾ensko, ali iz treæeg sam mu¹ko...milina :smekerica:

shiky

E i meni se desavalo to sa smenjivanjem pola :run

Enea

kako objasnjavate san u kome je vec godinama unazad preminula osoba izuzetno ziva?

jecapereca

Quote from: Enea on 13-08-2007, 13:51:52
kako objasnjavate san u kome je vec godinama unazad preminula osoba izuzetno ziva?
Mislim da jos uvek ne zelis da prihvatis da je ta osoba mrtva i da je kroz snove ozivljavas

Enea

davno sam se ja suocila sa svime sto sam potiskivala..

evo sta kaze moj tumac:

dead person: in the past dreams about dead people, were rather frequent; today they are relatively rare. The land of the dead is that of the unconscious whereShadows resides. A dead person acording to Jung, is first and foremost a representative of unconscious incidents.


Darker

Sanjao sam da je Bob Dylan koji je do¹ao da svira u srbiju i izvodi mene i moje dru¹tvo na veèeru, u stavri masovni ubica, koji hoæe da nas ubije u nekom underground/gothic/pank klubu, gde se maskira u 20 godina malðeg german-look gotièara glatko izbrijanom sa izblajhanom kosom, onda ga ja pratim jer sam negde èuo da je dilan bob opasan, a ja sam inspektor, i ulazim u taj klub i nalazim neku skrivenu odaju i ¹oknem se najstra¹nije :run
neki lik koji je pre toga nestao, raskomadan, a delovi njegovog tela izlo¾eni kao eksponati umetnièke izlo¾be, zapamtio sam samo da su noge i genitalna regija bili povezani sa usisivaèem i da su se okretali u krug i unono3vali :shock
Onda uhvatim ja dilana, muèim se da mu stavim lisice, ali uspem nekkao i onda ga ponosno vodim u stanicu...

Ko bi rek'o, Dylan - masovni ubica... Pa ne sviða mi se ne¹to spec, ali da je mjuza za ubistvo :hmm


A da, preksinoæ sam sanjao da sam u stanju pijanstva nekoj extra antipatiènoj drugarici iz srednje napravio dete :K :K

wolfeitzckie

#701
шта да ти кажем д (ако ја уопште треба нешто да кажем), мораћеш да преиспиташ свој однос према другарима, очигледно не желиш баш свима све најбоље.
а према дилановој мјузи тек, шта ти то значи ништа спец? let me put it this way : да дилан никад није рођен, прислија би без трунке сумње и премишљања могли да зовемо краљ.
а што се тиче другог сна, јел си сигуран да је био сан? мисим, ипак си био мртав пијан  :wink:

Bred

Procitah u nekim novinama text o snovima koji je napisao jedan nas psihijatar i koji kaze da oni koji se ne secaju svojih snova zapravo se plase sta bi ti snovi mogli da im poruce pa to duboko potiskuju nesvesno. :wink:

shiky

Ono sto sam ja sinoc sanjala bese  :shock :shock :shock
Bzvz i da pricam...snovi su mi definitivno zesce lujke  :>
Secam se da sam u osnovnoj sanjala da nam je profesorka srpskog rekla:
"Jedite deco belo meso,to je zdravo"   :shock :trfr:

katarina

Ja sam sanjala da se ljubim! To znaci da sam zagorela!