Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Enea

Quote from: Enea on 13-08-2007, 13:51:52
kako objasnjavate san u kome je vec godinama unazad preminula osoba izuzetno ziva?

opet... :hmm

Darker

Ja sam sinoæ sanjao da sam umro, kao ja sam sa jo¹ nekim ljudima u nekom ogromnom, dubokom jezeru-bazenu, sve je mirno i tiho i lebdim, ronim i totalno sam opu¹ten i predivno je :igra:

avgogh

Quote from: Darker on 18-08-2007, 11:33:37
Ja sam sinoæ sanjao da sam umro, kao ja sam sa jo¹ nekim ljudima u nekom ogromnom, dubokom jezeru-bazenu, sve je mirno i tiho i lebdim, ronim i totalno sam opu¹ten i predivno je :igra:

prosto da pozelis da umres, aaa?  :K

Al-Jasmina

 :shock

Dare,
ne idi ka svetlosti!
:>

:116: :116: :116:

Darker

Æuti:opet sam sanjao ludilo:
U nekoj kafanici sam sa T. iznenada, kao na exkurziji, neka ¾ena nas poziva da na tavyanu pogledamo, ¹atro, gde je ubijena stara ve¹tica :source:
Dosta sam i zaboravio, ali je poenta sledeæa: to je u stvari ðavo :djavo , koji poprima razne oblike, a T i ja provaljujemo da imamo èarobnjaèke moæi i uspevamo da ga pretvorimo u neku nepreglednu smesu...
meðutim, on uspeva da se oslobodi, dok mi nismo bili tu, jerbo treba da prisustvujemo koncertu Van Gogh-a (¹to je taèno, veèeras na beer fest-u :K)
On se dakle oslobaða i kreæe da kolje ljude, dok se mi zabavljamo na koncertu (jednom prilikom sam sanjao da  pevam sa Ðuletom na bini, ba¹ je lik :trfr: :trfr:)
©ta se u meðuvremenu zbilo sa T, zaboravih, ali glavno-ja se vraæam, ponovo ukr¹tam moæi sa ðavolom i pretvaram ga u diskmen(crni, koji pu¹ta sjajnu rock-mjuzu) i nosim ga sa sobom...
Najèudnije u svemu je ¹to ja razvijam odreðenu simpatiju prema ðavolu, kao dobar je sinak, samo je malo skrenuo na pogre¹an put, mislim-to sa ubijanjem,  :K :K :djavo :djavo
Tako da ako me vidite sa crnim diskmenom-to je moj badi :friend:
Gospode, pomiluj :116: :116: :siza: :siza:

malena

U posledje vreme imam nocne more... Neko me zavracao... :K

lycos

sanjam onu na koju mislim po ceo dan..

Sole

Quote from: lycos on 19-08-2007, 11:55:26
sanjam onu na koju mislim po ceo dan..
e, blago tebi!
meni se to jedva retko desava...
sanjam u poslednje vreme ono sto jedva da pomenem 1x, 2x tokom dana, a onda u snovima postane tako zivo i ubitacno... :run

Ivana_89

sinoæ sam sanjala ne¹to ko vozim kola u nekoj uskoj ulici gde nema ¹anse da se mimoidju 2 vozila, a mrak je i ja sve oderem felnu na iviènjaku, bio je visok... i sve se vide ko iskre... ma gluposti... a u kolima sam bila sa dru¹tvom nekim... ¹ta sam pre toga sanjala ne seæam se, ovo mi jedino ostalo u pameti...

Ivke

 Sanjam vrlo nepovezane i nerealne stvari, ljude , dogadjaje ...

Ivana_89

sinoæ sam sanjala da su mi ¹i¹ke teget plave, a pramenovi koji okviruju lice bakarni  :>, ostali deo kose isti  :>

Sole

Quote from: Ivana_89 on 23-08-2007, 21:26:10
sinoć sam sanjala da su mi šiške teget plave, a pramenovi koji okviruju lice bakarni  :>, ostali deo kose isti  :>
treba ti promena!   :K  (ili nova farba!)
ja samo sanjam proslost...  :roll: ne da mi mira...
a onda se sve u snu tako lepo izmesa sa sadasnjim dogadjajima i novim ljudima koje sam upoznala da je to sve onda jedna velika zbrka... :run
da ne pricam o tome sto "frikombinujem" gradove i mesta u snovima...  :)):

pig_am_am

znaci, sinoc sam sanjala da lizem heroin!  :shock :shock :shock

Sole

#733
[off] prase, pa jos narkic![/off]  :F   :cvet
cuti, jos to nisam sanjala. pu, pu, daleko bilo!

shiky

Ja sam tako jednom sanjala da sam se tetovirala  :shock :>