Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Enea

lepo sam ja nocjas sanjala, dok me je marko gurao u krevetu: ' ej, ne zabadaj me laktom, pashcju sa merdevina, NE MOGU DA DOHVATIM POLISORBAT 80!! '

... etoooo, pochelo je.. zashto svo gradivo uvek moram da sanjam? da li je to konsolidacija memorije? UF!

Ivana_89

Pigi,

Sanjali ste: SNEG
Tumaèenje: Male radosti uneæe vedrinu u va¹, ne mnogo veseo ¾ivotni tok.

Darker

Sanjao sam da smo Tarantulica i ja postali plaæenici Milke Forcan, koja je najveæi tajkun u zemlji... I jurimo nekog plaæenog ubicu, koji u stvari ¾ena, ja ga/je provalim oma, neka ba¹ ru¾na devojka, a opasna, mamicu joj... Elem, Borimo se nekim maèetama,ona ima i ve¹taèki penis iz kog puca, i jo¹ jedan pi¹toljèiæ iz haltera, sa strane... Uglavnom, ona iskasapi Tarantulicu, ostane samo glava, koja je jo¹ ¾iva, mene upuca jedno pet puta, meðutim ja uspem da iskasapim nju i takoðe ostane samo glava, koju mlatim maèetom jedno pola sata, dok je ne ubijem skroz... Na kraju, provalim da je Tarantulica izvela neki trik od drevnog uèitelja, tako da izgleda  da joj je ostala samo glava, a ona je ¾iva i zdrtava...

Milka-daj pare!!! puc

tarantulica

Koeljo neverovatno utièe na tebe  :>

Ja sam noæas sanjala da sam u Velikom bratu, jer im je opala gledanost, pa su pozvali nekoliko nas da im pomognemo. Fora je da mi nismo u kuæi, nego nas svuda prate kamere. I meni to ba¹ smeta, nerviraju me blicevi, to ¹to æu se pojaviti u ¾utoj ¹tampi, ¹to me presreæu na ulici, a pored svega toga, moram da uèim...  :arracher:

pig_am_am

sta ste jeli vas dvoje?  :>

Ivana_89


:116:

dobri su vam snovi  :K

Darker

Quote from: pig_am_am on 15-11-2007, 13:32:43
sta ste jeli vas dvoje?  :>
Rolo-ve¹alicu, ¹opsku salatu, neki krompir i fenomenalnu lepinju, ¹o? :K
Tarantulica nije sanjala VB-a, sanjala je forum :K

tarantulica

Quote from: pig_am_am on 15-11-2007, 13:32:43
sta ste jeli vas dvoje?  :>

Moguæe da je od hrane...  :roll:
Ali neæe me to odvuæi od u¾ivanja u gurmanskim specijalitetima  :nonono:  :>

Luximus

Ja sam sanjao kako pred gomilom patuljaka i hobita pricam da Kiklopi mogu da vide samo dvodimenzionalno jer imaju samo jedno oko, a bez drugog ne moze da se vidi treca dimenzija...  :> A treba da udjemo u neku pecinu dje su Kiklopi. The Lord of the Rings na moj nacin. I sve to sto sam ja pricao nista nije pomoglo, jer se neka budala od patuljka zalecela na njih ka' da je u njega 3 metra, a ne metar i cevap. I na kraju, da ne davim, sve Kiklope poubijasmo ko misheve!  :>

chiligirl

Sanjam jednu osobu vec 5 noci zaredom  :hmm

pig_am_am

Quote...jer se neka budala od patuljka zalecela na njih...
ahahahahaha hahaha.... jao luximus koji san... :116:

ja sam sanjala naseg psa koji je uginuo  a005

Darker

Sanjao sam the devil himself :djavo

Enea

da sam u podvodnoj pecjini  :hm

philoserbiana

da mene i jednu koleginicu juri ogroman i debeo covek koji se brzo krece,ali smo mu na kraju izmakle,dosle smo do jedne raskrsnice na kojoj je bio saobracajac... :hmm

pig_am_am

kako mi jedna sto mi je nekada bila drugarica,pruza bananu.
sta to znaci? da li zelim da znam?  :>