Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

anaj

sanjala sam da sam u nekoj pustolovini
da ja spasavam svet
kao u onim bajkama
presla sam 7 gora 7 mora itd
i na kraju sam spasila svet  :smekerica:

Enea

#1021
u anaj super!


sanjala sam zmije, munjevitom brzinom prolaze kroz babinu kucju..
pa onda more, morske zvezde i one shkoljke oblika prsta
i onda opet zmije, i zmije..
nisam smela da hodam, lebdela sam kroz kucju, i skakala po namestaju jer su se one kretale samo po podu

:ninja:

evo sta kazu sanovnici:
Mnogo zmija - okruženi ste podmuklim i zlim prijteljima.
Velika zmija - predznak velikog gubitka, bolesti, velike nepravde ili ćete steći opasnog neprijatelja. Mala zmija - pred vama je manja svadja.

ZMIJA - velika: imas velikog zlotvora,gubitak @ mala: ljutices se na nekoga @ biti ujeden: bices oklevetan,bolest @ ubiti zmiju: pobedices protivnike,uspeh na svim poljima,pa i u ljubavi @ vise zmija: kratka neprijatnost @ napadati zmije: opasnost,bolest,katkad smrt


kako god..  :igra:

Mashrum

Quote from: Ivana_89 on 31-01-2008, 13:28:42
a u sanovniku ne pi¹e ni¹ta za koleno  :roll:
..to sam i pretpostavila..nema ni¹ta o kolenu ni u mom.Nego, reko èisto da pitam..  :>


A tumaèi¹ dobro..  :cvet

(http://nono9.us)
bila je serpent

lycos

Radikali vrse demonstracije, ceo grad je na nogama. Kneza Milosa-sve je zapaljeno. Ulazim u neku zgradu gde treba da posetim moju baku (koja je inace dead), jedan celavi me juri hodnikom, zakljuca me u sobu sa njom..Na kraju smo ona i ja otputovali na neko lepse mesto..

Ivana_89

sanjala sam da imam temperaturu 40,8  :ninja:
a imala sam stvarno temperaturu sinoc, samo ne 40,8 vec 38  :roll:

katarina

Ja na ispitu iz farmakognozije. Kad prof Silvana krene da diktira svojih 10pitanja. Prvo,znam,drugo, znam...zapisujem. Pitanje br. 7 glasi: Ahenija. Pitam sta to podrazumeva,a profesorka mi kaze: pa koleginice, treba da navedete sve biljke koje imaju plod aheniju!
Naravno, pala sam.

tarantulica

Katarina, u¹la si u materiju, to je dobar znak!  :>

Sanjala sam da se oslobaðam velikog tereta....
I da letim...  :happy:

Bred

Ladno sanjam mikele[t]a kako na rts-u daje intervju jer je neso big osvojio [neam pojma sta tacno] i prvo sto je rekao je bilo -zelim da se na svemu zahvalim Portalu farmaceuti.com ....

:wall: :wall:
:siza:

Maslacak

Quote from: tarantulica on 07-02-2008, 23:54:08
Sanjala sam da se oslobaðam velikog tereta....
I da letim...  :happy:

To mora da je zato ¹to sam ti ja po¾elela laku noæ  :> :K :>

Al-Jasmina

 :ohwell: Pokusavam vec 3 dana da saznam ali me prekinu ujutru  :lol: :lol: :lol:

stef

 Sanjao sam da su mi neki drugari postali alkoholicari :K

Al-Jasmina

 :happy: E sanjala sam Juliana Mcmahona, i da smo vereni...
Vrlo cudan prsten sam dobila, sa nekim stilizovanim zimzelenim listovima od zlata.. :hm
ali bilo je  :happy:

shmizla

Sanjala sam kako mi se mobilni raspada, i kako ja ludim i nerviram se zbog toga, i stalno vicem "Vracam se na nokiu, ovaj SE je glup skroz, ja sam nokia fan!!!" (a u stvarnom zivotu sam i kupila nov mob pre mesec dana, i bas sa nokie presla na SE) Cim sam se probudila, odmah sam uzela tel i proverila dal je sve ok...  :K

Enea

opet sanjam davno preminulu osobu  :ninja:

Ivana_89

 MRTVACA - pokojnika sanjati ¾ivog
Tumaèenje: Te¹ka vam je sadasnjost, slika pro¹lih dana je lep¹a.

MRTVACA - sanjati
Tumaèenje: Vi se opirete sudbini i ne ¾elite da prihvatite èak ni èinjenice.