Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zoe

Bre smrdo, pod hitno ti treba ograniciti pristup forumu! :shock

Uh, pre neku noc sam sanjala Ralpha Fiennes-a...i nisam 'tela da se probudim...mmmm :happy:

Al-Jasmina

E sad nem pojma sta da ti kazem!!!!!
REBUS

Ali kao se voda bristri- i tebi lagano popusta nervoza/briga!

Darker

Quote from: zoe on 08-10-2006, 09:48:46
Bre smrdo, pod hitno ti treba ograniciti pristup forumu! :shock

Uh, pre neku noc sam sanjala Ralpha Fiennes-a...i nisam 'tela da se probudim...mmmm :happy:
ovo je  :OFF, ima¹ temu za erotske snove :K :K :K :K :K

Smrda

D nemoj da si tako grub...nego priznaj koga ti sanjas!?!?!? :wink:

AquArius

Darker? Nesh'o da prizna? Pre bi crk'o!  :lol:  :lol:

:a


Smrda

uf...ako toliko potiskuje,ko zna kakvi su njegovi snovi?!?!?

Korisnicko Ime

Ja znam sta taj manijak sanja i verujte mi, vi to ne zelite da saznate.
Sto bi rekao Cartman "same old shit" dok mu kroz glavu prolaze slike ratova, diktatora itd :K

vladimir


mare

 Ja sanjam jednog deèaka iz osnovne, iz razreda. Bila sam zaljubljena u njega, ali je on bio sa drugom devojèicom iz razreda. To je neverovatno! Nisam ga videla godinama i uop¹te ne mislim na njega, a sanjam ga relativno èesto, s obzirom da ga neviðam i da se radi o osnovnoj.  Svaki san je njegovo zaljubljivanje u mene, zavoðenje, a kada konaèno treba ne¹to da se desi pojavi se kreten Jovana i sve oduva. Ja ¹iznem!  :box

Alnus Glutinosa

ja sam celu noc sanjala kako padam organsku, na razne moguce nacine i iz vise snova: U prvom sam zakasnila, u drugom sam otisla na neki drugi ispit,u trecem nista nisam znala, a u cetvrtom me je prof. onako oborio... jedva sam cekala da se probudim, a veceras necu ni leci da spavam! :confused:

zoe

super sto si to sanjala...obicno se desi suprotno...

Alnus Glutinosa

Zoe, iz tvojih usta u bozije (Vladine) usi!!  :)

besno pile

hahaha!!! sad je jos i bozansko bice.......
ma,bice to........
u pravu je zoe,uvek se desi suprotno :wink:

Al-Jasmina

Zaboravila sam sta sam sanjala...
sto mi idu na zivce ti glupi i beznacajni snovi...

Maslacak

Uf, ja dva-tri dana zaredom sanjam nesto... razliciti snovi ali poruka identicna...
Ljudi, poznati i nepoznati, neki davni "prijatelji", a neki sadansnji... na razlicite nacine me sikaniraju i ponizavaju...
...trip...
podsvest mi govori da ponekad previse popustam zeljama ljudi i pomazem i kad to ne treba, i onima kojima ne treba i koji to ne cene...

dugo nisam sanjala nesto sa tako jasnim znacenjem, u poslednje vreme su bile neke beznacajne gluposti, ali eto...

Ej, a zna li neko kako da protumaci snove u kojima ulazim u pogresan autobus, ili stalno cekam bus koji ne dolazi, pa shvatim da sam na pogresnoj stanici, ili opet, promasim stanicu, pa posle nikako da se vratim...? Ah, taj kosmarni prevoz :>