Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

AquArius

nesto slicno kosmarnom prevozu
najgori su mi snovi kad idem na neki put, a zaboravila sam novcanik, nisam se spakovala na vreme, moram da se vratim po jos nesto...
a sve je u slow motion-u.
da i obicno su snovi pred put  :wink:

Alnus Glutinosa

Ja sanjam, uvek pred polazak na more, kako nisam otisla na depilaciju!   :lol:

Al-Jasmina

Malo se osecas nesmireno...
ne nalazi¹ svoje mesto..zapitaj se o tome ¹ta te podsvesno podseæa na taj prevoz
i tu je taèka u kojoj ima¹ utisak da ti fale neke informacije, da nema¹ kontrolu nad tim
i da greske nisu do tebe- veæ Vi¹a Sila

Darker

Quote from: AquArius on 08-10-2006, 20:55:30
Darker? Nesh'o da prizna? Pre bi crk'o!  :lol:  :lol:

:a


Aqua, volim i ja tebe :K :K :K

Quote from: Korisnicko Ime on 08-10-2006, 22:02:06
Ja znam sta taj manijak sanja i verujte mi, vi to ne zelite da saznate.
Sto bi rekao Cartman "same old shit" dok mu kroz glavu prolaze slike ratova, diktatora itd :K

Pa u principu sanjam od tih nenormalnih, ili kako mlatim i koljem sve redom, ili kako me napada neki d¾ukac a ja mu onda polomim vilicu, ili sanjam kako me KI spopada, oæe da me po¾avlavi :K :K :K :K

stef

 Meni su najgori snovi kako padam (jer kad se probudim tu je patos) :box, ili kada udaram nekog i on nista ne oseca...Gadan trip!

Darker

Da, kad veæ to pomenu, mrzim da radim zgibove u snovima i ni¹ta ne oseæam, ili trèim, a ne pomeraju mi se noge >:D >:D

Brian_May

Zasto li se ja jedini ne secam svojih snova? je li to normalno! :`?

Al-Jasmina

@Brian

Normalno je, ali je stvar u tome da ti mozda snovi budu suvise nebulozni da bi ti ostali u secanju..nista poznato, dogadjaji bez uzroka, nepoznati ljudi... lica i predeli bez fokusa...

@stef
ja se trgnem i probudim kad kao fol padam sa trotoara- to je tako glupo i neprijatno narocito kad mi
se to desi u sred noci pa se prosto naljutim

@Darker
ja sam se nekako izborila sa tim da se pokrecem u snu kad zaista trcim ili bezim...Ura!


Maslacak

Quote from: Al-Jasmina on 09-10-2006, 23:06:55
Malo se osecas nesmireno...
ne nalazi¹ svoje mesto..zapitaj se o tome ¹ta te podsvesno podseæa na taj prevoz
i tu je taèka u kojoj ima¹ utisak da ti fale neke informacije, da nema¹ kontrolu nad tim
i da greske nisu do tebe- veæ Vi¹a Sila

Hmm...zanimljivo...ima tu nesto...  :hm

Quote from: Al-Jasmina on 10-10-2006, 15:14:22
@stef
ja se trgnem i probudim kad kao fol padam sa trotoara- to je tako glupo i neprijatno narocito kad mi
se to desi u sred noci pa se prosto naljutim

E da, i meni se to desava... a najbolje je kad je decko tu, pa ga jos i zveknem :lol:
Iako mi se ovo obicno ne desava u dubokom snu, vec kod samog padanja u san. Ali bas je trip...i mene nekako iznervira...

Al-Jasmina

E ja sam imala jedan zanimljiv san...
kao film,
i bas sam se zaimljivo provela...
Noc nije bila samo mutan pasaz izmedju juce i danas!

Blesava*

Valjda pod uticajem svega sto sam cula na vestim o nuklearnim probama Koreje,sanjala sam da su stvarno bacili nuklearku i da je poceo rat.. :shock

.Mada cesto ja sanjam kako ucestvujem u ratovima i kako spasavam svoju porodicu i neke nepoznate likove iz logora  :roll: ,tj kao da sam neka vrsta Nikite... :a  Strasno...

Coolgemini

QuoteEj, a zna li neko kako da protumaci snove u kojima ulazim u pogresan autobus, ili stalno cekam bus koji ne dolazi, pa shvatim da sam na pogresnoj stanici, ili opet, promasim stanicu, pa posle nikako da se vratim...? Ah, taj kosmarni prevoz

Prevoz....Ima veze sa tvojim zivotnim koracima tj zivot tece u svom smeru ali pomalo konfuzno i nejasno..ponekad nisi svesna zasto uopste postojish i nekim tvojim postupcima nikako ne pronalazish opravdanje za njih...Mozda cak i radish nesto ili preduzimash ali nisi bash zadovoljna time i rado bi to prekinula..Cudno je ali se sve akcije iz realnosti dubinski manifestuju u podsvest...i josh interesatnije>podsvest ti projektuje sve nezeljene segmente ali na skriveni nacin...u tome i jeste fora za tumacenje :shock

QuotePa u principu sanjam od tih nenormalnih, ili kako mlatim i koljem sve redom, ili kako me napada neki d¾ukac a ja mu onda polomim vilicu, ili sanjam kako me KI spopada, oæe da me po¾avlavi   

Ovo je dobro...pa ti gledash filmove i u snovima??? :K...Dark,mani se noza i klanja,pa te ni dzukac nece napasti...a onda te ni ljubimci nece balaviti :> :>

vi svi nesto sanjate...a ja u poslednjih mesec dana nista...a bez snova nema normalnog zivota...moram malo da otplovim oblacima i zajasem vesele jednoroge...mozda ce me odvesti pravoj... :angel:...HIHIHI :>

Vampire 666

omirisi dah "zelenog zmaja"..imaces nikad bolje snove...

Maslacak

I moji snovi su jako cesto filmski. :> To bude bas zanimljivo...

sandric

Sanjala sam da me je ujela zmija....grozan san,kad sam se probudila osetila sam kako mi ruka trne i trebalo mi je bar pola sata da skapiram da je to samo san....stvarno odvratan osecaj