Sta sanjate?

Started by nasty girl, 27-06-2006, 18:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Smrda

alo vas dva!!!
je li treba sad ja da vas grdim za off!?!? :K
uf...ala prija ovo :K :K :K :K
ja sam sanjala kako trcim,ali ne znam ni gde ni zasto...a ne znam ni da li sam stigla negde.,.

Darker

Pa ti obièno i sanja¹ da ne zna¹ ni gde ni za¹to, ali samo tako eto ide¹:-)

Al-Jasmina

Ja sanjam da sanjam ono opet :)

Maslacak

Ja sam sanjala da idem na koncert Duran Durana, a zavrsila na Guardianima!!! :> :> :>
Hehehe...bese fino bogumi, opet... mada sviraHU neku meni (a i njima verovatno :lol:) nepoznatu pesmu, iako je zvucala skroz guardianski... ali bila je bas dobra, kud je ne zapisa... :happy:

Sanjacu ja taj koncert jos dugo...

Smrda

Quote from: Darker on 22-10-2006, 22:06:15
Pa ti obièno i sanja¹ da ne zna¹ ni gde ni za¹to, ali samo tako eto ide¹:-)
pa sta ces...nisam ni rekla da sam normalna!! :K :K :wink:
ali bitno je da idem..... :)

Coolgemini

Sinoc sanjah nesto veoma cudno posle 100 godina(sve ukupno 300) :K
Vozio sam cele noci po pustoshima divljeg zapada dok mi se nije zaustavio auto...Prenono3o....
Nisam znao sta da radim,a beshe too dark to see.....Najednom se iz mraka pojavi James Deen i pita me:''Otkud ti ovde druze?''...a ja njemu:'' Pa ne znam ortak....krenuo u lov na zvecarke,al' mi se pokvario auto....''
Utom naidjoshe neka besna kola...Iz njih je izasla prava sexy maca i pitala me:'' Do you need a drive??''...beshe to Kylie Minogue.... :> :>
Sta reci............. :happy:

Darker

Previ¹e gleda¹ teksa¹ke filmove...

Smrda

....samo ....blago tebi..
xexexe

stef

 Ja sam sanjao, jedan od americkih filmova, u kome sam ja glavni junak i spasavam zemlju od najezde smrtonosnih insekata. Doduse ne bez posledica, toliko je bio realan, da imam modrice po telu i otok na ruci. :roll:

Coolgemini

QuoteJa sam sanjao, jedan od americkih filmova, u kome sam ja glavni junak i spasavam zemlju od najezde smrtonosnih insekata. Doduse ne bez posledica, toliko je bio realan, da imam modrice po telu i otok na ruci.
Jel si stvarno siguran da su to bili insekti?? :> :>

stef

 DZINOVSKI! Skakavci i komarci,a pritom se ja ne plasim od insekata,tako da mi je to bilo cudno.Obicno sanjam gremline ili famaceutkinje....

Maslacak

Pa zato si i spasavao zemlju... jer se ne bojis! :>

Smrda

a koji si film gledao pre toga? :K :K :K

stef

 Jos gore, nisam gledao nikakav film,strebao sam (ispadam najveci streber na ovom forumu, a daleko sam od toga, to je samo prolazna kriza).

AquArius

ne daj se stef.
jos koji dan, pa onda jos koji sat i gotovo
:cvet

______
ima nesto sto sanjam, ali nije za kuck., kuck.
i ne znam ni sama sta znaci
ali mu pripisujem sve najlepse
:a